Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Seride kutsalları çıkarırsak kendisinden daha soylu kimse kalmıyor gibi bir şey. Az önce düşünüyordum da Luffy'den daha soylu birini görmedik sanırım seride, ilginç.
Edit: Dragon ve Garp gibi adamları Dressrosa'daki saçma sapan prenseslerden üstte görüyorum. Kozuki ailesi falan daha iyi durumda olabilir, başka da aklıma gelmiyor. :d

Seride kutsalları çıkarırsak kendisinden daha soylu kimse kalmıyor gibi bir şey. Az önce düşünüyordum da Luffy'den daha soylu birini görmedik sanırım seride, ilginç.
Edit: Dragon ve Garp gibi adamları Dressrosa'daki saçma sapan prenseslerden üstte görüyorum. Kozuki ailesi falan daha iyi durumda olabilir, başka da aklıma gelmiyor. :d
Vivi'ler var aslında.

Aslında güç soyu olarak Monkey D. soyu en iyisi olabilir. Mesela kangalcılar saf kangalları çiftleştirir ırk karışmasın diye, alttan sağlam yavru çıksın derler. Monkey D. ailesi de öyle yavru sağlam çıkıyo illa ki.

Soy dediğin ne ki? Garp'ın her hangi bir soyluluğu yok bildiğim kadarıyla Goa'da doğmuş biri, Dragon da öyle.

Goa prensesiyle evlenip kral olduğu için Sterry gibi biri bile Garp ile üstten konuşabiliyor. D. olmaları dışında her hangi bir soyu yok.

Soy derken dediğin ne ki? Garp'ın her hangi bir soyluluğu yok bildiğim kadarıyla Goa'da doğmuş biri, Dragon da öyle.

Goa prensesiyle evlenip kral olduğu için Sterry gibi biri bile Garp ile üstten konuşabiliyor. D. olmaları dışında her hangi bir soyu yok.
Nasıl tanımlayabilirim bilmiyorum. Zaten Oda'nın "soylu" tanımı de epey sıkıntılı, bu yüzden de pek gerçekçi değil, hele Luffy'i sıradan biri gibi pazarlamaya çalışırsa.

Soylulukta gücün yani sıra bir nüfuz olması gerekiyor. Veya etki diyebiliriz belki. Monkey D. Garp da Monkey D. Dragon da o evrendeki sayılı kişilerden. Luffy'nin doğuştan gelen direkt bir avantajı yok belki ama dolaylı olarak çok defa avantaj sağladı, örneklendirmeye bile gerek duymuyorum. Bu durumda Sterry kim ki?

Nasıl tanımlayabilirim bilmiyorum. Zaten Oda'nın "soylu" tanımı de epey sıkıntılı, bu yüzden de pek gerçekçi değil, hele Luffy'i sıradan biri gibi pazarlamaya çalışırsa.

Soylulukta gücün yani sıra bir nüfuz olması gerekiyor. Veya etki diyebiliriz belki. Monkey D. Garp da Monkey D. Dragon da o evrendeki sayılı kişilerden. Luffy'nin doğuştan gelen direkt bir avantajı yok belki ama dolaylı olarak çok defa avantaj sağladı, örneklendirmeye bile gerek duymuyorum. Bu durumda Sterry kim ki?
Stery sadece bir örnek Cavendish mesela 20 krallıktan birinin prensi. Veya Kamabakka kraliçesi Ivankov örneği var kapı gibi. :ehe:

Kast ettiğini hala anlamadım, avantaj sağladı derken kandan gelen potansiyeli mi kast ediyorsun? Yoksa Aokiji'nin Luffy'i Garp için öldürmeyişi gibi bir avantajdan mı bahsediyorsun? :hmm:

Soy potansiyeli ise ana karakter zaten buna diyecek bir şey yok. Joy Boy çıkmasa bari. :hhh:

Neye göre? Yıkılan krallıkta Monkey D.'ler ne rolde idi bilmiyoruz ki?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık