Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Luffy

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 242 85.8%
  • Sevmem

Kullanılan: 40 14.2%

• Kullanılan toplam oy
    282
Stery sadece bir örnek Cavendish mesela 20 krallıktan birinin prensi. Veya Kamabakka kraliçesi Ivankov örneği var kapı gibi. :ehe:

Kast ettiğini hala anlamadım, avantaj sağladı derken kandan gelen potansiyeli mi kast ediyorsun? Yoksa Aokiji'nin Luffy'i Garp için öldürmeyişi gibi bir avantajdan mı bahsediyorsun? :hmm:

Soy potansiyeli ise ana karakter zaten buna diyecek bir şey yok. Joy Boy çıkmasa bari. :hhh:
Aslında Aokiji'nin öldürmemesi gibi olayları kastetmiştim ama soy potansiyelinin de ucu bucağı yok tabii. :d
Neye göre? Yıkılan krallıkta Monkey D.'ler ne rolde idi bilmiyoruz ki?
Garp ve Dragon bence soylu demek için yetiyor ama, nüfuz da diyebiliriz belki.

Son düzenleme:
Aslında Aokiji'nin öldürmemesi gibi olayları kastetmiştim ama soy potansiyelinin de ucu bucağı yok tabii. :d

Garp ve Dragon bence soylu demek için yetiyor ama, nüfuz da diyebiliriz belki.
Dediğin mesele herhalde luffylerin ailesi kadar çok tanınan fazla ailenin olmaması. Gerçekten serideki gerek güç gerek konum gerek nüfuz olsun bayağı iyiler fakat bir krallık veya asiller kadar değillerdir.

Aslında güç soyu olarak Monkey D. soyu en iyisi olabilir. Mesela kangalcılar saf kangalları çiftleştirir ırk karışmasın diye, alttan sağlam yavru çıksın derler. Monkey D. ailesi de öyle yavru sağlam çıkıyo illa ki.
D'ler kangal ama Monkey ailesi kangallar arasında bile özel olan kurtçu kangallar(her kangal kurda gidemez) diyebiliriz. :ehe:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık