Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@kuroashi.no.sanji1993 hic yakismaz reise. Tam oldururken Kata'yi disari cagiracaklar BM ortaligi yakip yiktigindan. Aslinda oldurse guzel olur ya kimsenin beklemedigi bir sey. Luffy'nin hayallerini All Blue hayalini gerceklestirmis -bkz. Fishman- Sanji alsa mesela :oleyo2: neyse ki mangaka ben degilim bu kadar Luffy fani varken boyle bir hamle yapip satislari dusururdum muhtemelen.

Luffy'yi ben yönlendireyim rahat alır. ;)

Tükür eline oğlum. Bas G2'yi daha da sular çıksın ve ısınsın. Sonra geç G4'e. King-Kong yapıp vurmadan red hawk olarak beklet el alev alsın. Sonra da organ gun olarak ardarda geçir yumrukları. Katakuri zaten geleceği görüp korkudan ölür.

Bu kadar basit.

Bu aralar gözlerimi yakıyorsun. :( Keşke şu cümleleri yazmadan önce bölüme baksan. :( Yenilirsek mi demiş? :(
Aslında bunu açıklama gereği duymayacağım üyelerden birisisin. Sorman garibime gitti.
Orada demek istediğim Pedronun yaptığı fedakarlık ile kazandıkları şansı kullanıp kaçabilecekken Katakuriyi 1v1'e zorlaması ve bu dövüşün sonunda yenilmesi Pedronun yaptığı fedakarlığa hakarettir. Pedronun kendini feda etmesinin nedeni bu tayfanın şafak vaktini getirecek kişiler olduğuna inanması. Ve bu tayfanın başı burada yenilip esir düşecek olursa Pedro boşu boşuna ölmüş olur.

Bu arada şimdi fark ettim noktalama işaretlerini kullanmadım diye yanlış anlamışsın beni. Yenilirsek diyor demek istemedim orada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık