Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok nadir olan bir şey öyle her güçlü olan kisi uyandırmıyor 4 yonkou da yok mesala uyandirabilen 3 5 kişiyi geçmeyen bir özellik o yüzden katakuridede olma ihtimali az
Zaten 4 yonkou dan biri kullanmıyor birini çok az gördük Big mom ile Whitebeard meyvelerden çok fiziksel olarak yıkıcılar ama Dof olsun Katakuri olsun meyve ağırlıklı dövüşüyorlar bana kalırsa meyveni ne kadar kullanırsan o kadar artıyor uyandırma ihtimali.

Zaten 4 yonkou dan biri kullanmıyor birini çok az gördük Big mom ile Whitebeard meyvelerden çok fiziksel olarak yıkıcılar ama Dof olsun Katakuri olsun meyve ağırlıklı dövüşüyorlar bana kalırsa meyveni ne kadar kullanırsan o kadar artıyor uyandırma ihtimali.
Ben öyle düşünmüyorum uyandırmak farklı bir boyut ender görülüyor yani sans gibi birşey 1000 de 1
Teachin meyvesini uyandırdığını düşünsene her yer karanlık ve tüm meyve kullanıcılarının meyvelerini iptal ediyor.Böyle şeyler basit değil yani

Son düzenleme:
Ben öyle düşünmüyorum uyandırmak farklı bir boyut ender görülüyor yani sans gibi birşey 1000 de 1
Teachin meyvesini uyandırdığını düşünsene her yer karanlık ve tüm meyve kullanıcılarının meyvelerini iptal ediyor.Böyle şeyler basit değil yani
En az bir on yil ve aktif kullanma ile ustalasma sarti vardir ve tum meyveler uyanmiyordur bence.

Bu anket son bölümden önce açılsa Katakuri önde giderdi. Luffy bu bakışı vs hareketi ile gönülleri çaldı hırsız.

Luffy'nin kaybetmesi bu saatten sonra söz konusu bile değil. Sadece dövüş yarıda kesilebilir o kadar.

Luffy'i küçümseyenlere şu birkaç haftalık zamanı iyi değerlendirmelerini öneririm.İyice içinizi dökün çünkü süre bittiğinde bunu yapamayacaksınız.;)

Doflamingo'dan oldum olası haz etmemişimdir. Tipi tavrı bana çok itici geliyor. Ama gücü çok küçümseniyor. Seride gördüğümüz en dayanıklı karakterlerden biri. Aldığı hasarlar öyle az buz birşey değil. Lawdan iki ölümcül darbe yedikten sonra luffy'yi g4'e girmek zorunda bıraktı. Bide bütün g4 süresi boyunca sağlı sollu dayak yedi yine kalkıp dövüşmeye devam etti. Bunu yapabilecek koca one piece evreninde 15 tane adam ya vardır ya yoktur.
Meyve hakimiyeti inanılmazdı. Seride bence gördüğümüz en iyi meyve kullanımını gördük doflamingodan paramecia olan tel meyvesini insanları kukla yapmak içinkullandı, kendi klonunu yapmak için kullandı yetmezmiş gibi zarar gören organlarını yenilemek için kullanıp etrafı tele dönüştürdü ki nerdeyse logia gibi oldu
Zekası da üst düzey bir karakter. Ayrıca oda'nın ağızı işlevi gördü. Oda öyle boş veleş adama yaptırmaz bu işi. Hakisi daha yüksek olsaydı yonkou olarak koysan hiç sırıtmazdı. Oda yarın dese ki dof kaidonun en güçlü adamıydı diye hiç itiraz etmem. Marco olsun doflamingo olsun bence bunlar amirallere denk adamlar. Big Momdan henuz böyle bir adam görmedik ki katakulliyi g9stericek şimdi bize muhtemelen. Luffy yeni bir teknik acarak yenicektir boylece onceki adaya gore ilerleme kaydetmiş olacaktır. Dressrosada amiral dengi adami yardimla yendi burda yardimsiz yendi diyicez. Yonkoulara da kaidoyu yardimla yendi siradaki yonkouyu yardimsiz yendi seklinde ilerleyecektir bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık