Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğine katılamadım, bana şöyle bi izlenim verdi çünkü, katakuri'ye gerek yok cracker'ı yollasak yeter gibisinden bilemiyorum. ödül konusunda haklı olabilirsin ama genede katakuri daha ağır, sağlam resmedildi,
madam shayarly nerden çıktı hocam :D 1 milyar küsür ödülü var katakuri'nin neden durduracak gücü olmasın
Eğer senin çok güçlü bir komutanını biri indirse, ondan azıcık daha güçlüsünü yollayıp risk mi alırsın, yoksa işi bitirecek adamı mı yollarsın? Bunlar senelerce iyi yonkou kalmış bu kafayla eğer dediğin gibiyse. Bu tür mantık hataları ile One Piece'de karşılaşmıyoruz çok şükür.

Şimdi gelelim bizim sitedeki en büyük aldatmacalardan birine, "Sonradan göründü o yüzden güçlüdür".
Şimdi arc arc gideceğim, gücünün farklarını kestiremediğim karakterleri yok sayacağım, eklemek isterseniz buyurun.
1- Cabaji ile Mohji'yi ilk kez aynı sayıda görüyoruz.
2- Sham ile Buchi'yi, Jango'dan sonra görüyoruz (BAM 1)
3- Gin'i Pearl'den önce görüyoruz (BAM 2) (Bu sırada, Şibukailer'den yüksek ihtimalle en güçlüsü olan Mihawk'ı görüyoruz)
4- Chew, Kuroobi ve Hatchan'ı aynı bölümde görüyoruz.
5- Robin'i Mister 1'den önce görüyoruz.(BAM 3)
6- Mr 3'ü köstebek ve yancısından önce görüyoruz)
7- En Kötü Jenerasyon'un en güçlüsü Teach'i görüyoruz.
8- Rob Lucci ve Usopgiller'i diğer CP elemanlarından önce görüyoruz (BAM 4)
9- Ulan üşendim gerisini yazmayı.
Bu "sonraya saklandı" geyiğini bir daha görürsem kusacağım herhalde.

Arlong'un ablası istediğinde görmüyordu yalnız. 1 Milyar üstü ödülü olan birisi bakalım Luffy ne yapabilecek? Zaten zorlansın ya da yenilsin de Kaido öncesi bir kısa süreli olsa da eğitim yapsınlar ya da yeni teknik üzerine düşünsün.
Katakuri Sanji'nin mermiden kaçacağını gördü, salladı bir tane indirebildi mi? Geleceği görmek, değiştirebilme yetisine sahip değilsen pek de bir işe yaramıyor. Defansif olarak çokça yarayabilir gerçi, ona hak vereceğim.

Luffy çok küçümseniyor cevabı tokat gibi verecek.Bu adamın yonkoya saldırıp aşağı yukarı yumruk tokuşturmasından anlamanız gerekiyordu sağ kolları alabileceğini.Çünkü daha güçsüz olsa da aynı lige ayak uydurabileceğini göstermişti.

Bence Enel dövüşü gibi olacak.Katakuri gelecek olayı yüzünden kendine çok güveniyor bu onun sonu olacak.Aşırı kendine güven onu bitirecek.Enel de dokunulmazlık ve mantrasına güveniyordu.

Luffy için tek engel geleceği gördüğü için isabetli saldırı yapamaması olacak.Onun dışında Kata'dan fiziksel ve g4 olarak daha güçlü zaten.Gelecek görme konusuna bir çözüm bulacak ve Luffy kazanacak.

Enel gibi dememin sebebi ise Kata sağlam dayağını yiyecek ancak bayılmayıp yenilgiyi kabullenerek uzaklaşacak.Biraz da karizma fazla çizilmesin isterse bunu yapabilir.Yada Croco - Enel karışımı bir dövüş olacak.Önce vurmasını bulacak Luffy sonra da geleceği görse de engelleyemeyeceği darbeler atacak.Bunun sonunda Croco gibi bir yenilgi de bekleyebilir Kata'yı.

Şuan ki duruma göre mi yorumlucak yoksa iki tarafında eşit şartlarda dövüştüğü adil bir karşılaşmayı mı. Şuanı yorumlarsam Katakuri. Ama luffy bitkin olmazsa çok çok zorda olsa bir şekilde yener diyorum. Ve efsane dövüş olur mangaka çizerse ağzımız kulaklarımıza varır. Ama hep hayal tabi ne adil olması ihtimali var var ne de mangakanın çizme ihtimali. :(

Yalnız Luffynin Katakuriye yaptığını,Melo Rieraya yapmıştı en son.Pata küte dövmüştü adamı.

Katakuri de ilginç adam valla.Luffy şu hareketi Doffye yapamaz mesela.

Eğer senin çok güçlü bir komutanını biri indirse, ondan azıcık daha güçlüsünü yollayıp risk mi alırsın, yoksa işi bitirecek adamı mı yollarsın? Bunlar senelerce iyi yonkou kalmış bu kafayla eğer dediğin gibiyse. Bu tür mantık hataları ile One Piece'de karşılaşmıyoruz çok şükür.

Şimdi gelelim bizim sitedeki en büyük aldatmacalardan birine, "Sonradan göründü o yüzden güçlüdür".
Şimdi arc arc gideceğim, gücünün farklarını kestiremediğim karakterleri yok sayacağım, eklemek isterseniz buyurun.
1- Cabaji ile Mohji'yi ilk kez aynı sayıda görüyoruz.
2- Sham ile Buchi'yi, Jango'dan sonra görüyoruz (BAM 1)
3- Gin'i Pearl'den önce görüyoruz (BAM 2) (Bu sırada, Şibukailer'den yüksek ihtimalle en güçlüsü olan Mihawk'ı görüyoruz)
4- Chew, Kuroobi ve Hatchan'ı aynı bölümde görüyoruz.
5- Robin'i Mister 1'den önce görüyoruz.(BAM 3)
6- Mr 3'ü köstebek ve yancısından önce görüyoruz)
7- En Kötü Jenerasyon'un en güçlüsü Teach'i görüyoruz.
8- Rob Lucci ve Usopgiller'i diğer CP elemanlarından önce görüyoruz (BAM 4)
9- Ulan üşendim gerisini yazmayı.
Bu "sonraya saklandı" geyiğini bir daha görürsem kusacağım herhalde.

Katakuri Sanji'nin mermiden kaçacağını gördü, salladı bir tane indirebildi mi? Geleceği görmek, değiştirebilme yetisine sahip değilsen pek de bir işe yaramıyor. Defansif olarak çokça yarayabilir gerçi, ona hak vereceğim.
Katakuri hakkında bir şey eklemek istiyorum. Luffy Cracker ile dövüştüğü vakit Katakuri ve Smoothie adada değildi galiba. O yüzden tam kestiremeyiz komutanların gücünü. Yani Cracker en güçsüzü olmayabilir dediğin gibi.

Luffy Yonkou'ya vurduğunda yerinden bile oynatamadı. Kadın yumruk sallamadı. Sallayıp tokuştursalar tamam. Vurdun bari biraz ittir arkaya. Luffy değil küçümsenen Yonkou ordusu. Luffy Kata'yı yenerse ki ihtimal vermiyorum ama hadi yenmiş olsun; öncesinde Dof ile dövüştü sonra Cracker. Yani sürekli güçlenen birisi. Dof ve Kata kıyası yapılamaz onun üzerinden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık