Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eğer senin çok güçlü bir komutanını biri indirse, ondan azıcık daha güçlüsünü yollayıp risk mi alırsın, yoksa işi bitirecek adamı mı yollarsın? Bunlar senelerce iyi yonkou kalmış bu kafayla eğer dediğin gibiyse. Bu tür mantık hataları ile One Piece'de karşılaşmıyoruz çok şükür.

Şimdi gelelim bizim sitedeki en büyük aldatmacalardan birine, "Sonradan göründü o yüzden güçlüdür".
Şimdi arc arc gideceğim, gücünün farklarını kestiremediğim karakterleri yok sayacağım, eklemek isterseniz buyurun.
1- Cabaji ile Mohji'yi ilk kez aynı sayıda görüyoruz.
2- Sham ile Buchi'yi, Jango'dan sonra görüyoruz (BAM 1)
3- Gin'i Pearl'den önce görüyoruz (BAM 2) (Bu sırada, Şibukailer'den yüksek ihtimalle en güçlüsü olan Mihawk'ı görüyoruz)
4- Chew, Kuroobi ve Hatchan'ı aynı bölümde görüyoruz.
5- Robin'i Mister 1'den önce görüyoruz.(BAM 3)
6- Mr 3'ü köstebek ve yancısından önce görüyoruz)
7- En Kötü Jenerasyon'un en güçlüsü Teach'i görüyoruz.
8- Rob Lucci ve Usopgiller'i diğer CP elemanlarından önce görüyoruz (BAM 4)
9- Ulan üşendim gerisini yazmayı.
Bu "sonraya saklandı" geyiğini bir daha görürsem kusacağım herhalde.
Gücü en son gösterilen diye çevirsek? Mihawk cuk oturuyor mesela. Tabii ona da bakmak lazım.

Luffy Yonkou'ya vurduğunda yerinden bile oynatamadı. Kadın yumruk sallamadı. Sallayıp tokuştursalar tamam. Vurdun bari biraz ittir arkaya. Luffy değil küçümsenen Yonkou ordusu. Luffy Kata'yı yenerse ki ihtimal vermiyorum ama hadi yenmiş olsun; öncesinde Dof ile dövüştü sonra Cracker. Yani sürekli güçlenen birisi. Dof ve Kata kıyası yapılamaz onun üzerinden.
Doffy i Law ile beraber ve kucak fantezileri neticesinde alabildi.Katayi tek alırsa kıyas bile kabul edilmez bu konuda.Net Doffy>Luffy olur.

@Eustass Captain Kidd Dof Dressrosa'da Luffy'den bence de güçlüydü. Cracker dövüşü sonrası Luffy Dof seviyesine gelmiştir diye kabul etsek diyorsun anladığım kadarıyla Kata'yı tek alırsa Dof'ta otomatikman Kata'dan güçlüdür. Mantığı anladım. Ama dediğim gibi Luffy Kata'yı alamaz.

Yahu bencede alamaz ama alsın :D işin ucunda forumun yüzde doksanını terse yatırmak var :a:
Ben de ters köşe oluyorum o zaman yalnız :( Dof gözümde en fazla üçüncü komutan seviyesinde biriydi. Öyle bir şey olursa Savaş Lordları bayağı güçlü bir faktör olur Hükümet için. Gerçi niye ellerinde tuttuklarını anlayabiliriz böylece. Sonuçta o kadar nazını çekiyorlar Hancock'un falan. Şu an ellerinde Hancock - Mihawk - Weevil'dı galiba pokemonumsu ismi olan sümüklü var güçlü olarak gördüğüm.

Ben de ters köşe oluyorum o zaman yalnız :( Dof gözümde en fazla üçüncü komutan seviyesinde biriydi. Öyle bir şey olursa Savaş Lordları bayağı güçlü bir faktör olur Hükümet için. Gerçi niye ellerinde tuttuklarını anlayabiliriz böylece. Sonuçta o kadar nazını çekiyorlar Hancock'un falan. Şu an ellerinde Hancock - Mihawk - Weevil'dı galiba pokemonumsu ismi olan sümüklü var güçlü olarak gördüğüm.
Denizciler ve şiçilerin dört yonkouyu denklediği seride çokça kez söylendi.

Mihawk'ın da, WB'nin de, BB'nin de gücü diğerlerinden önce gösterildi (Buna Robin, Rob, Aokiji vb de dahil)
Sağ kol olmaya layık Katakuri gibi duruyor ama. Çok karizmatik Beckmann gibi, Marco gibi( Meyvesi gayet karizma bence), Shiryuu(sağ kolsa) gibi, Rayleigh gibi. Arcta en çok iş yapan adam. Yani Cracker'ın meyvesi Luffy'ye ters geldi diye bu Katakuri'yi Cracker'dan güçsüz yapmaz. Sanki sağ kol benim diye bağırıyor adam yahu. Marineford'da amirallere geçit vermeyen, her yerde olan Marco gibi Katakuri de her yerde. Akıl hocası gibi gezinmesi, herşeyi tespit etmesi yerinde hamleler yapması falan. Ama yine de kesin değil dediğin gibi. Ama ihtimali Cracker'dan daha yüksek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık