Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha sonra gösterilmesi, ödülü ve kenbunshoku haki'deki ustalığı.
1- One Piece'de daha sonra gösterilmesi bir güç belirleyici unsur değil, Naruto değil bu.
2- Diğerlerinin aksine Kraker, gerçek gücünü(Meyvesi+kişiliği) ortaya çıkarmadan o ödülü almış, ödül de belirleyici unsur değil.
3- Elde kalır tek argüman mantra, Madam Shayarly de geleceği görüyordu, ne yapabildi Luffy'e? Durduracak gücün olmasa Aisa gibi kalırsın.

1- One Piece'de daha sonra gösterilmesi bir güç belirleyici unsur değil, Naruto değil bu.
2- Diğerlerinin aksine Kraker, gerçek gücünü(Meyvesi+kişiliği) ortaya çıkarmadan o ödülü almış, ödül de belirleyici unsur değil.
3- Elde kalır tek argüman mantra, Madam Shayarly de geleceği görüyordu, ne yapabildi Luffy'e? Durduracak gücün olmasa Aisa gibi kalırsın.
Dediğine katılamadım, bana şöyle bi izlenim verdi çünkü, katakuri'ye gerek yok cracker'ı yollasak yeter gibisinden bilemiyorum. ödül konusunda haklı olabilirsin ama genede katakuri daha ağır, sağlam resmedildi,
madam shayarly nerden çıktı hocam :D 1 milyar küsür ödülü var katakuri'nin neden durduracak gücü olmasın (ödül konusunda istisnalar olsada genelde gücün karşılığını veriyor)

Arlong'un ablası istediğinde görmüyordu yalnız. 1 Milyar üstü ödülü olan birisi bakalım Luffy ne yapabilecek? Zaten zorlansın ya da yenilsin de Kaido öncesi bir kısa süreli olsa da eğitim yapsınlar ya da yeni teknik üzerine düşünsün.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık