Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Luffy vs. Charlotte Katakuri

Geleceğe Kim Karar Verecek?

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katanın meytvesi acaba Luffy gibi yumuşakmı yoksa Magelan yada Mr3 gibi oraya buraya saçabiliyor mu,(küçük parçalar attığını gördük ama büyük ölçekli bir saldırı var mı acaba) Luffy gibiyse onun yaptığı teknikleri belki kopyalayabilir,

ankete gelirsek durum itibari ile Luffy alacak gibi Luffy oraya Linlini getirse o durumda onu da yenmeden çıkmamassı gerekli, ama senaryoyu bir kenara bırakırsak Kata öper

Ben Luffy, Kaido'nun sağ kolunu alacak diye düşünüyordum birdenbire böyle bir şeyin olması acayip ilginç oldu yahu. Hiçbir fikrim yok Oda'nın ne düşündüğüne dair.
Luffy yenmek için bişey göstermedi ama eğitimi tam görmedik ve Oda bir şeyler saklamayı seviyor. Bir de birden seviye atlatabiliyor anlık gazlarla. Lucci'den tek yiyen Luffy normal haliyle denk gitmeye başlamıştı. Daha böyle çok örnek var. Oda aldırabilir yani.

Luffy yenmek için bişey göstermedi ama eğitimi tam görmedik ve Oda bir şeyler saklamayı seviyor. Bir de birden seviye atlatabiliyor anlık gazlarla. Lucci'den tek yiyen Luffy normal haliyle denk gitmeye başlamıştı. Daha böyle çok örnek var. Oda aldırabilir yani.
Kalem onun istediğini yapar ama bana mantıklı gelmediği sürece hoşuma gitmez.
@amaneden
Vay diktatör vaayy zorla anketimi işgal ettin. :(
Ama ama... :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık