Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
İşini ailesinin önüne koyanlara saygı duyulabilir, dünyada işleri aillerinden önemli insanlar var.

Milletin anlamadığı şey bu adam işini düzgün yapmıyor, işini düzgün yapsa eyvallah zaten :hhh:

Yani adamlar tutup karektere laf edilince ama onun işi var falan diyorlar halbuki işine verdiği değer sıfır.

Örnek, Morgan'ı almaya gidiyor tam değiş tokuş esnasında uyuyor, adam elinden kaçıyor, Morgan'ın ne kadar hastalıklı bir tip olduğu ortada.

Bilmem ne kadar hazırlanıp, Kafası sivri elemanın yanına gidiyor adama tek atıyor ama içeri almıyor.

Şebek, Kaido, Wb, Bigmom, Shiki ve başka adamların olduğu tayfayı sadece yanında Roger ile dağıtabilecek kadar güçlü ama sonra bakıyorsun Bigmom, Kaido falan ortalarda terör estiriyor.

Yani işin özü adam denizciliği düzgün biri olsa, Ace idam edilirken denizcilerin safında savaşa katılsa bir kelam etmezdim kendisine.
Şu kısmı yazarken elin titremiştir.:D Önceden gücüne de laf atardınız şimdi olay sadece kişiliğine kaydı. Bu da bir ilerlemedir.:D

Yav hater olduğun bariz. Uzatma işte :)
Kardeş hatersam haterımdır. Ben gizlemem.
Hater olduğun tiplere olan haterlığımı çok alenen gösteriyorum işte.
Garp'ı sadece sevmem.
Siz uzatmayın. Uzatmayın da dediklerimize itirazınız varsa onu belirtin.
Adama gammaz dedim, bir kişi çıkıp adamakıllı gerekçe ve delil sunamadı aksi için.
Adama beceriksiz dedim gene aynı şekilde rererö.
Siz fanları böyleyseniz, biz sevmeyenler napak.

Kardeş hatersam haterımdır. Ben gizlemem.
Hater olduğun tiplere olan haterlığımı çok alenen gösteriyorum işte.
Garp'ı sadece sevmem.
Siz uzatmayın. Uzatmayın da dediklerimize itirazınız varsa onu belirtin.
Adama gammaz dedim, bir kişi çıkıp adamakıllı gerekçe ve delil sunamadı aksi için.
Adama beceriksiz dedim gene aynı şekilde rererö.
Siz fanları böyleyseniz, biz sevmeyenler napak.
Gammazlığına aksi bir kanıt nasıl bulalım? Hem de sen daha gammazlığına kanıt bulamamışken.

Tabii kk oğlunu alıp gizleyen adam, bu çocuğun kim olduğunu (sanki Roger oğlumu öldürürler dememişler gibi) rahat rahat söyler zaten :)

Bahane uydurabilecegin bir durum olsa durmazdın. Tek attı sana o sahneler.:D
WB vs Roger sayısından sonra hala böyle konuşuyorsun ha, güzel :oleyo2:

Bahane işine gelirsek Smoker'in açtığı konuda atılan oylara bakarsan oraya binlerce bahane bulanabileceğini görürsün, tabi sen 10bine kadar çıkarsın bahanelerde hakkını yemeyelim :hıh:

Gammazlığına aksi bir kanıt nasıl bulalım? Hem de sen daha gammazlığına kanıt bulamamışken.

Tabii kk oğlunu alıp gizleyen adam, bu çocuğun kim olduğunu (sanki Roger oğlumu öldürürler dememişler gibi) rahat rahat söyler zaten :)
He ya.
Paragraf paragraf yazıyı boşa yazdım ben orada

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık