Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Garp, Roger'a verdiği sözü tutup Ace'i korumadı. Her ne kadar Luffy'e Ace'i kurtarsın diye yol versede ben daha çok haraket beklerdim. Garp bu işten öyle yok göreviydi, adam adalet sağlayıcısıydı falan diye sıyrılamaz. Ailesini korumayı bilememiş daha. Oğlu dünyanın en çok aranan suçlusu, torunları dünyanın en çok aranan korsanları. Bari torunun idam sehpasındayken arka çıksaydın. Veya Impel Down'da kaçırsaydın. Her şeye rağmen Garp; Ace olayından ve ailesinin sağa sola dağılıp kötü yollara düşmesinden ders çıkarmıştır. E.Oda ilerde kritik bir anda Garp'ın o kritik hamleyi yapması için ve belki kendini feda etmesi için bu yollardan geçmesini sağlamıştır. Bu sayede bir taşla 2 kuş vurmuş hatta daha fazla kuş vurmuş oluyor. ( Çoğu insan gibi serinin devamı için Ace'in ölmesi gerektiğini düşünüyorum )

ve forumdaki arkadaşlar unutmayın, hiçbirşey sizden ve ailenizden önemli değildir.
O zaman Ace de adam olsaydı da dedesini zor duruma sokacak bir yolu seçmeseydi. Aile felsefeniz neden sadece bir kişiye işliyor?

Keşke Sakazuki Luffy'e saldırdığı esnada Ace değil Garp araya girip kendini deldirseydi. Delikanlı İhtiyar diye anardık kendisini hiç yoktan...

Yalnız düşünüyorum bu Garp harbi beceriksiz ha.
Hayır hatalarından ders de çıkarmıyor.

Oğlunu denizci yapmak istedi.
O olmadı. Gitti devrimci oldu.
Olabilir. Her daim başarılı olacaksın diye bir kaide yok.

Ace'i denizci yapmak istedi. Ace gitti korsan oldu.
Neyse bu da mümkündür. Çok üstüne gitmemek gerek.

Luffy'yi denizci yapmak istedi.
Be adam bari diğerlerinden ders çıkar da bari bunda çuvallama yahu.
Ama yok. Luffy de gitti korsan oldu.

Bütün bu beceriksizliklerden sonra aileden ümidi kesti. Gitti elalemin hazır denizci olmuş çocuğunu yanına aldı. Hadi bari buna sahip çık be adam!
Gene tık yok. Shanks olmasa o da gidiyordu elinden.

Bu ne be! :oleyo2:
Haterlar yazmasın please.

:alkis::alkis: Anlamıyorlar, anlatamıyoruz. Garp gibi ailesinin önüne işini geçirebilenler var.
İşini ailesinin önüne koyanlara saygı duyulabilir, dünyada işleri aillerinden önemli insanlar var.

Milletin anlamadığı şey bu adam işini düzgün yapmıyor, işini düzgün yapsa eyvallah zaten :hhh:

Yani adamlar tutup karektere laf edilince ama onun işi var falan diyorlar halbuki işine verdiği değer sıfır.

Örnek, Morgan'ı almaya gidiyor tam değiş tokuş esnasında uyuyor, adam elinden kaçıyor, Morgan'ın ne kadar hastalıklı bir tip olduğu ortada.

Bilmem ne kadar hazırlanıp, Kafası sivri elemanın yanına gidiyor adama tek atıyor ama içeri almıyor.

Şebek, Kaido, Wb, Bigmom, Shiki ve başka adamların olduğu tayfayı sadece yanında Roger ile dağıtabilecek kadar güçlü ama sonra bakıyorsun Bigmom, Kaido falan ortalarda terör estiriyor.

Yani işin özü adam denizciliği düzgün biri olsa, Ace idam edilirken denizcilerin safında savaşa katılsa bir kelam etmezdim kendisine.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık