Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Newgate'in yaptiklarindan dolayi boyle olabilir. Newgate genel olarak bize iyi tasvir edildigi icin ve gucu itibariyle de baya guclu oldugu zannediliyor ama biraz yanilgidan ibaret.
Newgate ilerleyen zamanlarda Garp'ın önüne geçmiş olabilir ama bir zamanlar gerisinde olduğu şu an için tasdik edilmiş oldu. Marineford zamanında da hastalığının etkisi ile telrar Garp'ın gerisinde olduğunu düşünüyordum ki bu bölüm bu iddiaları da destekler nitelikte bence.

Reisin hakkını verdiler nihayet:a:
Tek şeyden korkuyorum Mihawk gibi yere göğe sığdırılmayacak diye ama Oda bunu iyi dengeledi.

- Roger ile birlikte dövüştü
- Yonkolar bu olaydan sonra çok daha güçlendi.
- Wb en güçlü konumunu koruyarak roger ile equal bir konuma geldi. Zaten ödülü bunu gösteriyor eğer Wb kk olmayı seçseydi belki ödülü Roger’ı bile geçebilirdi çünkü aralarında sadece 500m gibi bir cüzi sayı var.

Son olarak Garp’a hakkını güzel teslim ettiklerini düşünüyorum kimleri yendi bilinmiyor ama roger ile birlikte böyle bir oluşumu parçalamayı başarmış bence yeterli de artar da.
Yaşanan olaylar gayet düzgün yorumlanmış. O adada neler yaşandığını bilmiyoruz. Sadece o zaman için Roger ve Garp, Wb'den daha güçlü diyebiliriz şimdiki bilgilere göre. Geçmişteki bilgilere de baktığımız da Roger ve Wb arasında çok fark yokmuş. Hatta Wb istese yeni Kral olup yazdığın gibi ödül olarak geçebilirdi.

O adada büyük ihtimal Kutsalları tam anlamıyla tanıdılar. Ohara gibi bir olay bekliyorum. Köleleri feda etmiş olabilirler. Bu tarz bir şey bekliyorum.

Yaşanan olaylar gayet düzgün yorumlanmış. O adada neler yaşandığını bilmiyoruz. Sadece o zaman için Roger ve Garp, Wb'den daha güçlü diyebiliriz şimdiki bilgilere göre. Geçmişteki bilgilere de baktığımız da Roger ve Wb arasında çok fark yokmuş. Hatta Wb istese yeni Kral olup yazdığın gibi ödül olarak geçebilirdi.

O adada büyük ihtimal Kutsalları tam anlamıyla tanıdılar. Ohara gibi bir olay bekliyorum. Köleleri feda etmiş olabilirler. Bu tarz bir şey bekliyorum.
Ek olarak şunu da belirteyim:
They would constantly kill each other off. Even at sea, one the same ship.
Şimdi bu kafayla yaşayan bir tayfa sırt sırta roger ve garp'a karşı mı savaşmış:rolleyes:
Hiç sanmıyorum orada açıklanmayan bir şeyler olmuş zaten Garp bu konu hakkında konuşmayı da sevmiyor o yüzden orada olanları ayrıntılı anlatmamıştır. Linlin ve Kaido zaten güç anlamında şimdikinden çok daha zayıfmış o zamanlar ve wb gibi bir adamın her şeyini vererek rocks uğruna savaştığını da düşünmüyorum. Orada büyük ihtimal saf değiştirmeler veya satışlar yaşandı. Wb bu benim savaşım değil diyip gitmiş bile olabilir zaten grubun dağılmasından bahsediliyor.

Yıllarca hakkını yediler, karakter yoksunu dediler, Mihawk'dan bile güçsüz diyenler oldu. 1 sayıda sana suç atanları, aşağılayanları yumruklarınla bertaraf ettin. :mincika:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık