Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Garp

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 361 82.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 78 17.8%

• Kullanılan toplam oy
    439
Baktım herkeste yılbaşılı avatar var. Ben de öyle bir avatar yapayım dedim. Eli yüzü düzgün bunu buldum.

Son birkaç sayıdır okumuyorum ne oluyor bilmiyorum ama Garp'a kaldıysa iş sen Law'un helvasını kavur. Zira kutsal ejderler dışında bir yaralı parmağa işediğini görmedik kendisinin. Kendi öz ailesi için bile
Ne Luffy'yi deniz canavarları kaparken, ne Ace'i idam ederlerken, ne Koby'yi deşerlerken vs vs. Böyle gider bu. Law'un tayfada bir kutsal ejder varsa iş değişir ama tabi.
Üzülsem mi son cümleyi okuduktan sonra gülsem mi karar veremedim beğeni bıraktım. Ne hallere kaldı. Kendi paçasını kendi kurtarsın en iyisi mi, görene kadar inancım var. :dd

Üzülsem mi son cümleyi okuduktan sonra gülsem mi karar veremedim beğeni bıraktım. Ne hallere kaldı. Kendi paçasını kendi kurtarsın en iyisi mi, görene kadar inancım var. :dd
Garp'tan sebep üzülme de sevinme yahu. Her önüne gelene mavi boncuk dağıtan fayfasızın biri. Kutsal ejder dışındakiler için tabi.
Bir D'nin D'lerin yüzkarasına ihtiyacı niye olsun ki zaten.

Hayır kabul de etmiyor ben dedim dese kimse demeyecek ona neden dedin diye halbuki... MW reyiz kendini bitiriyor

Seride güç dengesi değişti, değişmeye de devam ediyor. Eski mesajlardan üyeler üzerinde yargıya varmak hatalı olur. Mizah olarak kullanılmasını es geçiyorum tabii.

Benim de Mihawk hakkında ''ilk 10'a giremez'' şeklinde mesajlarım vardır. Çünkü Mihawk, Korsanlar Kralı olmayı kendinden 2-3 seviye öteye koymuştu. Şimdi ise adama İmparator ödülü veriyorlar. İmparator olan Shanks ile arasında çok az fark var. Ki kendisi tek tabanca takılmasına rağmen bu ödülü aldı.

MW 2009 üyesi, adamın mesajları hakkında yazarken bunu da göz önüne alın.

Garp'tan sebep üzülme de sevinme yahu. Her önüne gelene mavi boncuk dağıtan fayfasızın biri. Kutsal ejder dışındakiler için tabi.
Bir D'nin D'lerin yüzkarasına ihtiyacı niye olsun ki zaten.
Sengoku olsa neyse de buna sevinmem ya. Garp benimde eleştirdiğim biri. Hem istediğim senaryo içinde yardımda bulunmuyor. :rolleyes:

savaşa köpek şapkasıyla gitse çok fena olur aahahha hatta direk karasakal korsanları konuşma yaparken o şapkayla aralarında dursa da sonra boş adamın biri 1 kez bakıp önüne dönse sonra 2. kez bakıp GARP diye bağırsa tam Oda lık olur

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık