Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Yonkoular dışında Garp'a kafa tutabilecek adam yok şu an. Bu adam gençliğinde normal bir amiral veya yonkou falan değildi ki yaşlandığında bu böyle düşsün. Adam korsanlar kralının dengiydi, korsanlar kralını kovalıyordu, ölümün eşiğine getiriyordu. Korsanlar kralının diğer dengi nasıl yaşlı ve hasta haliyle bile yonkou sayılıp amiralden üstünse Garp da o kadar üstün.
Akainu falan tanımaz, dövüşü öyle birkaç gün de sürmez.
Karşısındaki adamı zaten yeryüzündeki hiçbir canlı kolay kolay yenemez. Ezer geçer demek abartı.

Kurt kocar köpeğe maskara olur. Garp turp gibi olsa dahi şu yaşında Saka'ya karşı zerre şansı yok. Zorlayamaz bile.

Zaten seri ilerledikçe Saka yenilecekse Luffy veya Sabo gibilere bunun sebebi ilerlemiş yaşı olacak. Saka'da genç değil neticede. Yaş önemli One Piece dünyasında.
Rogerı bir çok kez ölümün eşiğine getirmiş adama turp gibi olsa bile alamaz diyorsun.
Yani bu resmen Akainu>Roger demek oluyor? :)
O da iyiymiş. :D
Bu yorumu pek dikkate almıyorum o yüzden. :)

Yami

Akainu alır. Garp'ı yeni çağa taşıyacak gemi yok. Doğru Wb'nin yanına gerçekçi olmak lazım.
Fanlığa lüzum yok.

Yalandan tut beni dedi. Gerçek Garp'ı daha Luffy'yi elinden kaçırmış Sengoku mu tutacak?
Adam orada büyük bir çelişki yaşıyordu zaten. Hem denizcilerin kahramanı hem de orada torunu gitmiş. Tamam Ace gitti ama Akainu sonradan Luffy`ye de saldırdığında niye tepki vermedi. Orada görevini bir yere bırakıp Akaninu`yu... Her neyse. Sinirlendim şimdi. :of:

o malum sahneden beri diyorum. e.oda bos yere sahne çizmez, hemde savasın göbeginde... sengoku garpın üstüne yatmasaydı, garp akainuya dalar onuda öldürürdü. sonrada denizciler yalan olurdu. çünkü aokiji garpa dalmaz. kizaru ise marcoyu ancak onigumonun yardımıyla etkisiz kılabildi.

adam ustaca garpı iki tarafada yakın ama müdahalesiz bıraktı. sengoku bilmiyormu garpın gücünü ? akainu wb diz çökene kadar acın bakın, bir kere üstünlük kuramadı wbye. ne zaman wb diz çöktü o zaman akainu yaraladı wbyi. hemde hasta kılıclanmıs wbyi. garpta hastalık yok, kılıc yarası yok.

bu forumda akainuyu yonko gücü görüp destekleyen vede ilk wb ona arkadan saldırdı deyip linc edilen adamlardanım :D ama garp, wb, roger bunları kendi hallerine bırakın abi bulasmayın :D

Meyve kullanıcısı olmayan birinin ne tür gücü olduğunu gösterecek haki seviyesinde birini göremediğimiz için şu an Akainu diyorum.

Rogerı bir çok kez ölümün eşiğine getirmiş adama turp gibi olsa bile alamaz diyorsun.
Yani bu resmen Akainu>Roger demek oluyor? :)
O da iyiymiş. :D
Bu yorumu pek dikkate almıyorum o yüzden. :)
Yaşlı Wb'nin bir anlık çoşması ile bocalayan Sakayı Garp'ın genç hali temiz yener ona lafım yok. Çünkü ben Garp>WB olarak bakıyorum olaya, genç halleri baz alındığında.

Ama şu anki garp yaşından ötürü turp gibi olsa bile en fazla şekeri, kolesterolü yoktur, prostattan yırtar:p Ama gücü ciddi anlamda azalmıştır. Şu an 10 kere dövüşseler birinde amiral dengi birini alamaz. Bu adamlar boru değil, canavar:flaugh: Yonko bile alabilecek adamlar bunlar. Garp dede gitsin turp yetiştirsin köyünde:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık