Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Bazen sadelik en büyük silahtır.

Düşünün ki herhangi bir silahın ustası değil, şeytan meyvesine de sahip değil. Adamın tek sahip olduğu şey yumrukları. Ve buna rağmen Denizi Kahramanı olup, bütün insanların deli gibi tırstığı adam.

Garpa bana hep One Punch Man'in yaşlılığıymış gibi geliyor. :)

"Sen vurursun dikiş atarlar, ben vururum toprak atarlar" Garp. :D

kör topal

Zayıflamışsa Akainu eğer zayıflamamak için antreman yapıyorsa Garp alır. Beklenti meselesi tabi.

2 yıl önce Garp derdim muhtemelen. 2 yıl sonrasında Sakazuki daha ağır basıyor. Ama Garp'tan beklentim büyük 1 kere dövüşürken görmek isterdim şu hayvanı.

Adam emekli olmuş üzerinden de 2 yıl geçmiş. Ben böyle birinin vs.sini değerlendirmem :) He zaman atlamasının hemen öncesinde dahi olsa Garp derdim. Mesela Marineford'da Sengoku bunu engellemese fallafoş ederdi derim Akainu'yu.

K
2 vuruşu yaptığı şartları biliyorsun.. akainunun hakkını yememek lazım. hazırlıksızken aldı ilk darbeyi buna rağmen wb gibi bir adamın yüzünün yarısını aldı. üstelik dünyanın en güçlü yumruklarını yemesine rağmen ölmedi. 20 yıl öncesi farklı roger,wb,garp rahat alabilirler ama yaşlı hallerinde işler değişir. nasıl kizaru vs rayleigh te kizaru baskın geldiyse bu bu karşılaşmadada akainu baskın gelir diyorum. yaşlılık çok etkiliyor.
iYalnız kimse baskın gelmedi orada ?

Kurt kocar köpeğe maskara olur. Garp turp gibi olsa dahi şu yaşında Saka'ya karşı zerre şansı yok. Zorlayamaz bile.

Zaten seri ilerledikçe Saka yenilecekse Luffy veya Sabo gibilere bunun sebebi ilerlemiş yaşı olacak. Saka'da genç değil neticede. Yaş önemli One Piece dünyasında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık