Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Garp dedim. Ama hangi Garp'ın dövüşeceğinden bahsedilmemiş. Benim fikrim her şartta Garp. Ama dövüşecek Garp'a göre fikrini değiştirecekler olabilir. Genç Garp'ı rüyasında alamaz Akainu zaten. Yaşlısı konusunda ise 2 sene öncede sonrada Garp derim. Eğer Garp 2 yılda bir hastalığa tutulmadıysa tabi.

Garp bildiğiniz gibi hava civa.Adam zaten değil.Tutmasaydın düşüyordum dercesine kendini kucaklatıyor Sengokuya numaradan.Talk show adamı.Akainu ise görev adamı biliyorsunuz.Kafayı garpa takarsa chinjaonun intikamını alır.Dragonun babası falan diye beynini yıkarlarsa garp öldü. :D

Mf de adamın yapacağı bir şey yoktu. Adam en baştan Ace ve Luffy'e dedi korsan olmayın diye. Orada bile neredeyse görevini hiçe sayıp kurtaracaktı ama Sengoku gözünde ki perdeyi kaldırdı adamın.

Eğer orada Sengoku durdurmasa zaten net parçalardı Akainu'yu.

Roger diyor birbirimizi bir çok kez ölümün kıyısına getirdik diye. Ne kaymağından bahsediyon? :D

Şu resimler bile net açıklar bence olayı.

Dikkat etsin artık Akainu oradayken oturmasın o koltuğa. :D

Garp konusu biraz muamma sanki. Gerçekten dendiği kadar varsa orada shanks'ı bile alırdı, bırakalım akainu'yu. Ama işte gerçekten ne seviyede bilemediğim için sağlıklı yorum yapamıyorum. Gönlümden geçen, güçten düşmüş garp'ı alır sakazuki gensui. :good:

Garp bildiğiniz gibi hava civa.Adam zaten değil.Tutmasaydın düşüyordum dercesine kendini kucaklatıyor Sengokuya numaradan.Talk show adamı.Akainu ise görev adamı biliyorsunuz.Kafayı garpa takarsa chinjaonun intikamı alır.Dragonun babası falan diye beynini yıkarlarsa garp öldü. :D

Dikkat etsin artık Akainu oradayken oturmasın o koltuğa. :D
Oturursa Akainuyu hakisiyle parçalar orada rahat ol sen. :D

Senin Akainu da yürek olsa dalardı zaten Garp'a bilmiyor mu o Garp'ın torunu olduğunu Luffy'nin Dragonun oğlu diye dalmayı biliyor ya Dragonun babası diye dalsa ya Garp'a. Tabi varsa? Ama ondan önce birine felan bıçaklatıp zayıflatması lazım değil mi? :D

Oturursa Akainuyu hakisiyle parçalar orada rahat ol sen. :D

Senin Akainu da yürek olsa dalardı zaten Garp'a bilmiyor mu o Garp'ın torunu olduğunu Luffy'nin Dragonun oğlu diye dalmayı biliyor ya Dragonun babası diye dalsa ya Garp'a. Tabi varsa? Ama ondan önce birine felan bıçaklatıp zayıflatması lazım değil mi? :D
Denizci diye sesini çıkarmıyor yoksa çoktan ölmüştü herhalde. :D Onu sengoku planladı muhtemelen bıçaklama olayını ben öyle düşünüyorum.

Garp yaşlı bir amiral,Sakazuki gücünün zirvesinde bir filo amirali,Garp nere alıyor ya,Sakazuki yenilse bile Garptan geriye fazla birşey kalmaz :D

Genç Garp alır da şimdiki halini kestiremiyorum.

Garpı marineforda göre değerlendirmek yanlış olur.İçinden çıkılmaz bir ikilemde kaldı yav adam.Orada sengoku bıraksa ben yinede akainuya vuracağını sanmıyorum.Adam kaç yılını vermiş denizcilere.Bu kadar yılı hiçe saymak istese Ace i daha başında kurtarırdı.
Oda o sahne ile ne şiş yansın ne kebab diyerek Sengokuya tutturdu Garp ı.Garp da zaten biri beni durdursun diyerek gidiyordu Akainuya.
Son olarak Garp adamın dibidir.

Garp konusu biraz muamma sanki. Gerçekten dendiği kadar varsa orada shanks'ı bile alırdı, bırakalım akainu'yu. Ama işte gerçekten ne seviyede bilemediğim için sağlıklı yorum yapamıyorum. Gönlümden geçen, güçten düşmüş garp'ı alır sakazuki gensui. :good:
Gerçek dendiği kadar varsa derken ne demek istiyorsun?
Önceden vrmış yani Rogerın sözlerinden bunu çıkarabilirsin çok rahat.
Ama bence orada yine o tüm amirallerden güçlüydü. Az çok mesaj da verildi zaten o koltukta 3 amiral oturuyorken bile Garp'ın tek başına oturduğu kadar yankı bulmadı orası. Hele de Mf de o Ace olayından sonra Garp o sinirle Akainu'yu Mf turu attırırdı gibi geliyor bana. Tabi eski formundan ne kadar düştüğü bilinmiyor. Ama Roger ile birbirlerini bir çok kez ölümün kıyısına getirmiş adamdan o zaman bunu yapmasını beklemek pek hata olmaz bence.

Denizci diye sesini çıkarmıyor yoksa çoktan ölmüştü herhalde. :D Onu sengoku planladı muhtemelen bıçaklama olayını ben öyle düşünüyorum.
Yav bırak babasının olayını çocuğuna yapan adam, babasına yapamıyor mu? Hele de ufacık çocukları Ohara da öldüren bir adam?

Sence Sengoku zorla mı yaptırdı Akainuya git gazla diye? :D
Buna cidden inanıyor musun? Adam WB'yi zayıflatmak için her şeyi yapıyor adam şavaş şerefi diye düşündüğü bir şey yok zaten. Orada planı yapan Sengoku olabilir ama Akainu da bir teğmen değil koskoca Amiral ben yapmıyorum dese diğer Amirallerden birini gönderirler ama adam gayet istekli gazlarken. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık