Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Denizci diye sesini çıkarmıyor yoksa çoktan ölmüştü herhalde. :D Onu sengoku planladı muhtemelen bıçaklama olayını ben öyle düşünüyorum.
Sizin çıkardığınız bir mit vardı Smoker-Luffy ve Garp-Roger diye. Bu konuda da yaşlarından giriyordunuz olaya. Aralarında 1 yaş fark varmış.:D Bunu öğrenince fikirlerinde bir değişiklik oldu mu? :D

Sizin çıkardığınız bir mit vardı Smoker-Luffy ve Garp-Roger diye. Bu konuda da yaşlarından giriyordunuz olaya. Aralarında 1 yaş fark varmış.:D Bunu öğrenince fikirlerinde bir değişiklik oldu mu? :D
Niye değişiklik olsun yaşla ilgili değil ki olay.Birbirine zıt ideolojideki adamların kaçma-kovalama hikayesi aslı.O açıdan Garp Roger'ın Smoker'ı oluyor.Garp kovalamış Roger korsanlığın şanı kaçmaktır diyip kaçmış.

Tekrar söylüyorum Smoker Garp'a değil Garp Smoker'a benzetilmeli. :)

Niye değişiklik olsun yaşla ilgili değil ki olay.Birbirine zıt ideolojideki adamların kaçma-kovalama hikayesi aslı.O açıdan Garp Roger'ın Smoker'ı oluyor.Garp kovalamış Roger korsanlığın şanı kaçmaktır diyip kaçmış.

Tekrar söylüyorum Smoker Garp'a değil Garp Smoker'a benzetilmeli. :)
Ne güzel kıvırdın ama olmadı.:D

Ben yaşlarından girmiyordum ki kıvırayım karıştırıyor olmalısın.Hoş gerçi dediğim gibi birşey değişmez.
Ben yaşlarını öğrendiğim sıra şunu anladım. O dönemli bu dönem arasında öyle bir benzerlik yok. WB'nin yaşının hepsinden daha düşük olduğunu görünce daha da fikrim netleşti. Luffy'nin Garp'ı olmayacak. Coby çok daha farklı biri. O yüzden bir benzerlik aramıyorum daha.:D

Berke

Mf de sengoku salsa uzun sürmezdi o hırsla ama geçti artık garpın devri.Belki reyleigh gibi olur tam üstünlük sağlayamaz

Şu saatten sonra Akainu alır Garpı. Efsanelerin de sonu vardır.
Z moviede de zaten bana çökmüş göründü ee o da normal.
Sengoku ve Garp bence önemli ölçüde çağını kapattı.

E. Oda, kahraman olmasına rağmen bu adamı çok iyi saklıyor. Ben kahramanlıkla beraber, Roger'la ölümüne yaptığı dövüşlerin hakkını vereceğini düşünüyorum.

Garp bu yaşına rağmen, hasta değilse alır ki görüldüğü üzre bi sağlık sorunu yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık