Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Monkey D. Garp vs. Sakazuki

Monkey D.Garp vs Akainu

• Kullanılan toplam oy
    201
Akainu ezilmiş resmen yahu, bu oran çok fazla. Ben Saka'ya Mom karşısında şans veriyorum oysa. Garp bir numarası var gibi durmuyor. Akainu hakisini idareli kullanabilir vs uzadıkça avantajı artar ama Garp haki haki nereye kadar gidecek? Bu seride meyve çok önemli.

Akainu'ya karşı ölümcül yara almayı yada bir kaç uzvunu kaybetmeyi göze alıyorsan kazanırsın. Çünkü Garp'ta bu başarabilecek haki mevcut.

Bir tarafta Marco'ya defalarca vurmasına rağmen bir şey yapamamış bir Akainu var. Diğer tarafta tek yumruğu ile hasar verip yere çakmış Garp var. O yumruklar baya sağlam.

Amirallerin koltuğuna oturması da güç olarak bir şey ifade etmese de imaj olarak onların üstünde olduğunu gösterdi bana.

Sengoku'nun Akainu'ya saldırmasın diye tutmasını ise kriter olarak almıyorum. Sinirlenen herhangi birinin yapacağı bir davranıştı.

Sonuç olarak 2 yıl önce Garp alacak bir profil çizdi. Geçen iki yılda değişmiş olabilir tabi durum. Akainu'nun nasıl bir canavar olduğunu unutmamak gerek. Arada çok fark yoktur. Şimdiye Akainu geçmiştir bence. Ama oyumu son gördüğümüz halleri olan 2 yıl öncesine göre verdim.

Bir tarafta Marco'ya defalarca vurmasına rağmen bir şey yapamamış bir Akainu var. Diğer tarafta tek yumruğu ile hasar verip yere çakmış Garp var. O yumruklar baya sağlam.

Amirallerin koltuğuna oturması da güç olarak bir şey ifade etmese de imaj olarak onların üstünde olduğunu gösterdi bana.

Sengoku'nun Akainu'ya saldırmasın diye tutmasını ise kriter olarak almıyorum. Sinirlenen herhangi birinin yapacağı bir davranıştı.

Sonuç olarak 2 yıl önce Garp alacak bir profil çizdi. Geçen iki yılda değişmiş olabilir tabi durum. Akainu'nun nasıl bir canavar olduğunu unutmamak gerek. Arada çok fark yoktur. Şimdiye Akainu geçmiştir bence. Ama oyumu son gördüğümüz halleri olan 2 yıl öncesine göre verdim.
Sadece o sahne değil ki, hep bir Garp'ı kullanmak istememe telaşı var denizcilerde. Muhtemelen gözü dönen birisi. Sengoku Marineford'da çokça kez "Sana savaş diyen olmadı, haydaaa" şeklinde tepki verdi. Episode 0'da Tsuru'nun "sen içme içince sapıtıyorsun" şeklinde tepkisi var. Keza Shiki ile dövüşürken de Garp'ı buradan uzaklaştırın denmesiyle sahne bitiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık