Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Sadece Dragon konusunda haklısın. Çöpe atsan çöpe yazık, kaşsız herif :(
Farsça çâr, çehâr ((چهار “dört”) ile Arapça darb (ضرب “vuruş”) sözcüklerinden oluşan ve sözlükte de “dört vuruş” anlamına gelen çârdarb, Kalenderiyye’nin özellikle Cevlekıyye kolunda bazen da Abdal, Melâmî, Şemsî ve Bektaşî gibi tasavvufî zümrelerde uygulanan saç, kaş, sakal ve bıyığı ustura ile kazıma geleneğini ifade etmek üzere kullanılan bir tasavvuf terimi olarak karşımıza çıkar. Alın bu bilgiyle ne yaparsanız yapın : )

Ortam kuracak diye çocuğunu haydutların eline bırakmış, dibine geldiğinde bile laf olsun diye merak etmemiş, üstelik o karşı olduğu dünya hükümetinin çocuğunu bulsa boğacağını da bilmeyecek biri değil.

Bunun da bahanesi yok. Hatta daha da kötü. Saboyu alıp götürürken bir de laf olsun diye oğlunu arasaymış. Yalandan doğuya baksın anca kaşına tükürdüğüm.
Mesajların silinmemesi iyi oldu. Ileride altı doldurulacak bir konu. 🤗 Şimdi herkes soyleyeceğini söylesin.

Farsça çâr, çehâr ((چهار “dört”) ile Arapça darb (ضرب “vuruş”) sözcüklerinden oluşan ve sözlükte de “dört vuruş” anlamına gelen çârdarb, Kalenderiyye’nin özellikle Cevlekıyye kolunda bazen da Abdal, Melâmî, Şemsî ve Bektaşî gibi tasavvufî zümrelerde uygulanan saç, kaş, sakal ve bıyığı ustura ile kazıma geleneğini ifade etmek üzere kullanılan bir tasavvuf terimi olarak karşımıza çıkar. Alın bu bilgiyle ne yaparsanız yapın : )
Hazar denizine doğru bakıp caka satalım. Malum çok yoruluyoruz cp0dan falan kaçıyoruz :(

Mesajların silinmemesi iyi oldu. Ileride altı doldurulacak bir konu. Şimdi herkes soyleyeceğini söylesin.
Benim ne zaman mesaj sildiğimi gördün la :D En fazla gözünün üstünde kaşı varmış o kadar da değilmiş deriz :(
Hem şu teoriyi de sana hediye ediyorum
@Raiden şu son Cp0 olaylarından sonra da mevzuyu çözdüm bu arada ben. Dragon çakalı yalandan bunlar güçlü deyip bu değişiklerin alayını İvankovun adasına taşıdı. Başka bir adada kendine ve keyfine göre bir ortam kuracak çakal. Bu sırada karşı çıkabilecek adamları da gitti savaşa yolladı. Keyfi için feda etti güzelim delikanlı Saboyu. Neyseki tutmaz planları onun :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık