Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Monkey D. Dragon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 77.9%
  • Sevmem

Kullanılan: 81 22.1%

• Kullanılan toplam oy
    366
Kaido'dan ve Linlin'den güçlüdür, Akainu ile eşit güçtedir, Kizaru'dan güçsüzdür.
Akainu abim neymiş be. Go D. Usopp ile kıyaslanmadığı kaldı bir tek. Yakında Roger'i tekler, Wb ile beraber gelirlerse denk seviyeye ancak ulaşırlar deneceğinden korkuyorum. Neyse, ileride Zoro, Luffy ve Sanji üçlüsü bunları paket ederken, bu seviye kıyasçısı Amiralleri o zaman göreceğiz. Belki de göremeyeceğiz, zira hepsi saklanacak delik arayacaklardır.

Komutanları bile vasıfsız tayfa.Bi tane çocuk adam bi tane kargabaş bi tane amigo hatun.Sabo'yu Wano sonu görücez pancar turşusuna dönmüştür.
Sonra bu reyis çıkacak dünya cevabımızı bekliyor gibi anlamsız şeyler söyleyip kaybolacak yine.
Oda bunun hakkında bişey anlatsa da beni morartsa bari
Bir şey diyecektim bozulursun diye diyemedim...

Garp kadar görünürse, öpüp başımıza koyalım. Diğer karakterlerin ağzından 3-5 övgü alıp, off panel bir dövüş çizilidikten sonra dehlenir seriden.

Oda bu adamı işlesin, ben de " I Love you Oda" yazılı tişörtle Tokyo'da depar atarım.

Komutanları bile vasıfsız tayfa.Bi tane çocuk adam bi tane kargabaş bi tane amigo hatun.Sabo'yu Wano sonu görücez pancar turşusuna dönmüştür.
Sonra bu reyis çıkacak dünya cevabımızı bekliyor gibi anlamsız şeyler söyleyip kaybolacak yine.
Oda bunun hakkında bişey anlatsa da beni morartsa bari
Dedi ananas kafa.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık