Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'tan Önce Unvan Kime Aitti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    185
Daha önceki en iyiyi yenmesi şart değil. Gücüne şahit olanlar en iyi bu adamdır demişse bile yeterli ünvan için. WB'nin en güçlü adam olmadan önce bir önceki en güçlüyü yendiğini sanmıyorum. Keza Kaido da WB ölünce en güçlü oldu. Ya da ejderha olduğu için en güçlü yaratık dendi. Sonuç olarak bu ünvanları almak için birini yenmek gerekmiyor. Namı yürüsün yeter.

Daha önceki en iyiyi yenmesi şart değil. Gücüne şahit olanlar en iyi bu adamdır demişse bile yeterli ünvan için. WB'nin en güçlü adam olmadan önce bir önceki en güçlüyü yendiğini sanmıyorum. Keza Kaido da WB ölünce en güçlü oldu. Ya da ejderha olduğu için en güçlü yaratık dendi. Sonuç olarak bu ünvanları almak için birini yenmek gerekmiyor. Namı yürüsün yeter.
Öyle şey olurmu, hükumet Mihawk üzerinden prim yapmak için vermiş o ünvanı.

Öyle şey olurmu, hükumet Mihawk üzerinden prim yapmak için vermiş o ünvanı.
Kum-kun gibilerine göre olay şöyle olmuş. :)

Gorosei : Şöyle en güçlü adam gibi birşey çıkaralım da herkes korksun korsanlar tırssın.İlan verip iş var deyin adam toplayın.
Gandi : Dünyanın en iyi kılıç ustası diye ünvan çıkaralım beni başkası sansınlar.

Kalabalıktan bir tane adam seçerler.

- Sen şekilli sakal gel buraya.

Kum-kun gibilerine göre olay şöyle olmuş. :)

Gorosei : Şöyle en güçlü adam gibi birşey çıkaralım da herkes korksun korsanlar tırssın.İlan verip iş var deyin adam toplayın.
Gandi : Dünyanın en iyi kılıç ustası diye ünvan çıkaralım beni başkası sansınlar.

Kalabalıktan bir tane adam seçerler.

- Sen şekilli sakal gel buraya.
Yine hikaye anlatıyorsun, anlat anlat güzel oluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık