Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'tan Önce Unvan Kime Aitti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    185
Mihawk'a sallama motivasyonunu çok merak ediyorum, Mihawk'ı tekrar gördüğümüz zaman neler diyeceğini de. :d
Görürsek derim, ne motivasyonu yav? Adamın en büyük olayı gemi kesmek, okama kesmek.
Kestiği Daz Bones bile kalktı devam etti MF de.

Mihawkcıların en büyük olayı ''Zoro'nun hedefi bu adam'' deyip övmek. Onun kadar sözleriyle çelişen başka bir karakter yok OP evreninde.
Ne dediyse tersini yapıyor adam. :S

Görürsek derim, ne motivasyonu yav? Adamın en büyük olayı gemi kesmek, okama kesmek.
Kestiği Daz Bones bile kalktı devam etti MF de.

Mihawkcıların en büyük olayı ''Zoro'nun hedefi bu adam'' deyip övmek. Onun kadar sözleriyle çelişen başka bir karakter yok OP evreninde.
Ne dediyse tersini yapıyor adam. :S

Milleti küçümseyip dayak yemesinden iyidir. Croco ve Dof misali.

Milleti küçümseyip dayak yemesinden iyidir. Croco ve Dof misali.
Bırak şimdi, sende biliyorsun ki 2 yıl önce ki dönem ile serinin sonra ki geldiği dinamik ortada.
Mihawk ise söylediği her söz ile çelişen bir karakter.
''Kılıç ustası kılıcını çekmeden rakibi ile arasında ki farkı görmelidir'' deyip Dof'a ''WB ile aramızda ki farkı görmek istiyorum'' deyip slash atıyor.
Zoro'ya ''Dünyayı gez, güçlen'' tarzında nutuk çekip güçlü kılıç ustalarından biri olan Vista ile bu kadar sene boyunca karşılaşmayıp Wano gibi ''Kılıç ustası diyarı'' denilen yere gelmemiş. Bu öyle bir olay ki Wano olayı çıkınca ''Mihawk Wano'ya gelmiştir, gelmemesi imkansız, gelip üstünlüğünü kabul ettirmiş'' diye yüzlerce mesa atılmıştır belki de fanları tarafından. Sonra ne gördük? Anlatmıyorum siz daha iyi biliyorsunuz... :D ;)
MF de olanlardan sonra istediğiniz kadar Croc gömüp Mihawk övmeye çalışın, neymiş ''Dayak yemiş'' :S
Mihawk Luffy'e ''Şimdi ne yapacaksın'' deyip saldırı tutturamıyordu yahu, ciddi rakibi bile değildi.
Dof'u kenara koyuyorum Croc Luffy'i 3 kere öldürüyordu...

Neyse babunculuğa devam. :D
;)

Bırak şimdi, sende biliyorsun ki 2 yıl önce ki dönem ile serinin sonra ki geldiği dinamik ortada.
Mihawk ise söylediği her söz ile çelişen bir karakter.
''Kılıç ustası kılıcını çekmeden rakibi ile arasında ki farkı görmelidir'' deyip Dof'a ''WB ile aramızda ki farkı görmek istiyorum'' deyip slash atıyor.
Zoro'ya ''Dünyayı gez, güçlen'' tarzında nutuk çekip güçlü kılıç ustalarından biri olan Vista ile bu kadar sene boyunca karşılaşmayıp Wano gibi ''Kılıç ustası diyarı'' denilen yere gelmemiş. Bu öyle bir olay ki Wano olayı çıkınca ''Mihawk Wano'ya gelmiştir, gelmemesi imkansız, gelip üstünlüğünü kabul ettirmiş'' diye yüzlerce mesa atılmıştır belki de fanları tarafından. Sonra ne gördük? Anlatmıyorum siz daha iyi biliyorsunuz... :D ;)
MF de olanlardan sonra istediğiniz kadar Croc gömüp Mihawk övmeye çalışın, neymiş ''Dayak yemiş'' :S
Mihawk Luffy'e ''Şimdi ne yapacaksın'' deyip saldırı tutturamıyordu yahu, ciddi rakibi bile değildi.
Dof'u kenara koyuyorum Croc Luffy'i 3 kere öldürüyordu...

Neyse babunculuğa devam. :D
;)

Crocodile'a bakınca hep çok konuşup, dayak diyen mahalle abilerini görüyorum. Ciddiye alamıyorum kendisini. :d

Crocodile'a bakınca hep çok konuşup, dayak diyen mahalle abilerini görüyorum. Ciddiye alamıyorum kendisini. :d
Kimden dayak yedi? Bu da en boş yorumlardan biri kusura bakma.

Adam tek başına MF'ye gelip yapmak istediği her şeyi yapmış. Sorsan sadece konuşuyor, konuşanları yazdım yukarıda. Övdüğün adam dedikleri şeylerle bile çelişiyor, dedikleri yaptıklarını tutmuyor ama sorsan boş konuşan Croc. :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık