Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'tan Önce Unvan Kime Aitti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    185
Rayleigh ve Gaban'nın, Kaido ve Big Mom'ı alma ihtimali yok. Beyazsakal One Piece gerçek diyerek ölmüş birisi. Roger'a saygısı belli. Saf değiştirmesi anormal olmaz. Neyse, açıklandığı gün konuşuruz.
Şöyle açıklamayı deneyeyim mantığımı o dönem 40 yaşında olan Rayleigh ile 39 yaşında ölen Oden'in seviyeleri ne kadar farklıdır sence?

Rayleigh orada savaştı ise Oden'in dövüştüğü Kaido'dan daha genç bir Big Mom'a ve çok daha genç, üstelik meyvesiz bir Kaido'ya karşı savaşmıştır. Aralarında uçurum olduğunu mu düşünüyorsun?

Newgate taraf değiştirsin istemem açıkçası ama iki türlü de olabilir ona bir şey demiyorum.

Açıklandığı gün konuşalım da açıklanır mı ona emin değilim ben. :(

Ek. Gereksiz uzatmış gibi oldum şimdi fark ettim :p

Son düzenleme:
Bunları aldıkları koşullar ortada değil mi?
''En güçlü insan'' adam NW de terör estirmiş, kime gitse indirmiş, KK Roger ile denk savaşmış ve korkulan biri olmuş.
KK koltuğunun önünde duruyor deniliyor, Denizciler bile gençliğinde bulaşmıyor vesaire.

''Yaratık'' ünvanı desen yine benzer, adam Yonkou, ''En güçlü 4 korsandan biri'' tarzında konuşuluyor.
''1v1 de o yener'' tarzında sözler ediliyor ''Dövüşe gidiyorsan yanında onu da götür'' tarzında şeyler söyleniyor.
Yani doğrudan bir vurgu var olaylara ve karakterlere.

Yahu diğer lordların niye bir ünvanı olsun? Onların içinde sadece Mihawk kılıç ustası ve kılıç ustalığı diye bir kavram var.
Diğer Shichiler için de ''Kahraman'' tarzında haberler yapmış bu adamlar, CP-0 için ''Karasakal tayfası ile dövüştü'' denildi, ''Roger'ı biz yakaladık'' diye haber yapmış adamlar.
Yani adamlar kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor.
Bu kadar ama bu kadar tutarsız, sallama şeye ne diyebilrim diye öğleden beri düşünüyorum ama yok aga verebilcek bir cevabım yok. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık