Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Mihawk'tan Önce Unvan Kime Aitti?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    185
WB taraf değiştirmese savaşı kazanmaları imkansız. Kaido, BM, Xebec, WB vs Garp ve Roger olması imkansız. Ölürken One Piece gerçek diyen adam WB, taraf değiştirdi.
Roger oraya tayfasını bırakıp gidecek değil herhalde Rayleigh ve Gaban'da vardır o ekipte.

Ki zaten Kaido o zaman çok genç ve tam hatırlamasam da meyve yememişti sanırım?

Rayleigh falan hikaye. Aşırı güçlü tepedeki isimler.
O zaman ile şimdinin Kaido - Big Mom'u bir değil ki? Kaido 59 yaşında şu an, Big Mom ise 68. Tanrı vadisi olayı ise 38 yıl önce gerçekleşiyor.

Yani o dönem;
Big Mom; 30 yaşında
Kaido; 21 yaşında üstüne üstlük meyvesiz

O dönem Rayleigh 40 yaşında oluyor. Ki bana göre zirve hali zaten Yonkou seviyesidir. Şimdiki Yonkoular ile pek fark olduğunu sanmıyorum.

O zaman ile şimdinin Kaido - Big Mom'u bir değil ki? Kaido 59 yaşında şu an, Big Mom ise 68. Tanrı vadisi olayı ise 38 yıl önce gerçekleşiyor.

Yani o dönem;
Big Mom; 30 yaşında
Kaido; 21 yaşında üstüne üstlük meyvesiz

O dönem Rayleigh 40 yaşında oluyor. Ki bana göre zirve hali zaten Yonkou seviyesidir. Şimdiki Yonkoular ile pek fark olduğunu sanmıyorum.

BM'nin Kaido'nun hayatını kurtarma muhabbeti o zamandan kalma. Ayrıca Luffy şu an kaç yaşında da 21 yaşındaki Kaido sorun olsun?

BM'nin Kaido'nun hayatını kurtarma muhabbeti o zamandan kalma.
Big Mom Kaido'ya meyveyi Rocks'ın dağıldığı gün vermiş, dediğim gibi o dövüş sırasında meyvesizmiş.

Ayrıca Luffy şu an kaç yaşında da 21 yaşındaki Kaido sorun olsun?
Şaka yapıyorsun, değil mi? :(

Luffy 19 yaşında evet, seri başladığında ise 17 yaşındaydı. İki yılı atlama ile geçen iki buçuk yılda East Bluedan çıkıp Nika'ya dönüşen adamla Oden'in 20 yıl önce (Tanrı vadisi dövüşünden 18 yıl sonrası ediyor) gelişmeye devam et dediği adamı mı kıyaslayayım?

Fikirlerimiz farklı, anlaşacağımızı sanmıyorum. Benim için Roger ve Garp, Xebec ve Beyazsakalı alsa, Rayleigh ve Gaban'da bunları alır.

Şaka yapıyorsun, değil mi? :(

Luffy 19 yaşında evet, seri başladığında ise 17 yaşındaydı. İki yılı atlama ile geçen iki buçuk yılda East Bluedan çıkıp Nika'ya dönüşen adamla Oden'in 20 yıl önce gelişmeye devam et dediği adamı mı kıyaslayayım?

Neyse fikir ayrılığı diyelim. Benim için Roger ve Garp, Xebec ve Beyazsakalı alsa, Rayleigh ve Gaban'da bunları alır.

Rayleigh ve Gaban'nın, Kaido ve Big Mom'ı alma ihtimali yok. Beyazsakal One Piece gerçek diyerek ölmüş birisi. Roger'a saygısı belli. Saf değiştirmesi anormal olmaz. Neyse, açıklandığı gün konuşuruz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık