Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her konuda eşit olmasın fakat haki hız ve fiziksel gçlerde geride olmadığı kesin. Tekme atınca shansk daha fazla mı haki kullanacak onu der misin? hala hızlı yükseldi diyorsun. ne zamandır yonko olduğu belli, yonko olmasına rağmen mihawk ile düello attığı belli. Daha fazla söze gerek yok.

Wb bir çoğu efsane olarak düşünüyorlar diyor o dövüşü. bana hala yenimiş gibi diyor. kartlarda ve mangada da bir çok kez dövüştüklerini öğreniyoruz zaten.

Zayıflığa gelirsek su olmadığı kesin işte. Okama işin esprisi. Fakat mihawk'ın kimseye borçlu olmadığını biliyoruz en azından :)

900 sayfadır cevap verememişler o zaman :) Hala da veremiyorlar anca hızlı yükseldi. hızlı yükselmedi diyen yok hızlı yükselemsine rağmen dövüşüyorlar zaten :) hemde kendilerini geride tutmadan
Aslında cevap verememe gibi bir durum yok. Sadece mesele 2+2=4 gibi bir şey değil. Ortada net şeyler yok, henüz işlenmedi ve yarın bir gün mangaka işlerken istediği tarafa çekebilir ortam müsait. Buradaki çoğu Mihawk fanı da bunun farkında, sadece daha güçlü çıkacağını düşünüyor ve/veya istiyorlar. Ben de mesela Mihawk'ı genele göre düşük seviye bekleyen birisi oldum hep ve hala da öyleyim. Ama yarın Oda bunu gelmiş geçmiş en güçlü biri olarak bile lanse edebilir, buna engel bir şey yok. Bana göre bu havayı hiçbir zaman vermedi de bu sorun değil, altını doldurur.

@Densetsu no Samurai 'ın güzel bi sorusu var: Shanks basamakları hızla tırmandı da Mihawk'ın tırmanmasına engel ne? Aslında bi engel yok, yani bildiğimiz kadarıyla. Ama şu var, basamakları aynı hızla tırmanmak zorunda da değil, yani bunun garantisi yok. Dün Shanks ile eşit dövüşse bile yarın aralarında uçurum olabilir gayet de. Hikayesini okuduğun ana karaktere bakıp bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsin. Dün Arlong, Don Krieg, Kuro ile dövüşüyordu bu çocuk.

Hasılı, senin gibi düşünmeyen insanlar aptal değil, ortada ayan beyan gerçekler yok, sağa sola çekilebilen doneler var ve herkes istediği gibi görebilir/düşünebilir.

Bence Oda bile seriyi ilk yazdığında bu adamın seviyesini bilmiyordu. Ödülü de o yüzden açıklamamış olabilir. Neyse ya siz tartışmaya devam edin :D

Değip değmemesi önemsiz. Güçlü görenlere laf atılıyor ama biriside çıkıp cidden bir argüman sunsun o yoruma. Cidden tek cümlede olsa yazarmısın?
Bak güzelce sordun isteğini geri çeviremem.
Shanks 13-14 yıldan fazla bir süre önce mihawk ile duello yapmış sonrasında ise kolunu falan kaptırıyor ve o haliyle bile yonkoluğa devam ediyor ve wb’nin karşısına çıkıyor ve basamakları iyi ve hızlı tırmandığını söylüyor. Geçen öğreniyoruz ki en yüksek ödül shanks’e ait olabilirmiş.
Wb ile kapışmayı göze alıp wb’ye nasihat vermeye kalkıyor sonra kaido’yu durdurup savaşı durduruyor sonra ise gidip gorosei ile buluşabiliyor. Ek olarak sbs de Oda shanks’in ezici ve karşı konulamaz bir gücü olduğunu söylüyor. Benim için shanks budur ve benim için farkını ortaya koymuştur. Mihawk ne seviyesi çıkarsa çıksın pek umrumda değil ama shanks ile eşit olduğunu düşünmüyorum. Güzelce sordun bende güzelce cevapladım. İyi günler:sapkali:

Sadece bugün 15 sayfa yazılmış konu için. Vay arkadaş ne mihowkmuş, nasıl bu kadar tartışılıyor bu adam vallaha garip :D adamın amiral seviyesi çıkmaması için bir sebep yok keza altı da çıkabilir. Tamamen kapalı bir kutu, bu kadar kapalı bir kutuyu değerlendirirken kesin yargılarla konuşmak ve bunu 981 sayfa devam ettirmek garip vallaha :D

Yahu Akainu Crocoyu kaale dahi almamış neyini es geceyim.Yoldan geçerken alacağı adamları kaale almıyor Akainu.Ornek ivankov.Kadin devrim ordusunun üst rütbelerinden ama umursamıyor Akainu.Tekleyip geçiyor.Wb tümenleri yetişmese Croco da teklenip geçilecekti.
Mihawk Aka kadar bile umursamıyor. Kendisinin Aka kadar motivasyonu da yok. Luffy'nin peşini de bıraktı zaten. Sonra savaş alanında onu aramadı. Senin mantığınla Aka'nın da tekleyip geçmesi gerekirdi, ancak öyle olmadı. Kendisine ve denizcilere 1 saniyeye malolanı bile yokedecek bir adam. WB tümenleri kurtardı yani Croco'yu öyle mi? Manga sayfasıyla destekleyebilir misin o dediğini?

@Densetsu no Samurai 'ın güzel bi sorusu var: Shanks basamakları hızla tırmandı da Mihawk'ın tırmanmasına engel ne? Aslında bi engel yok, yani bildiğimiz kadarıyla. Ama şu var, basamakları aynı hızla tırmanmak zorunda da değil, yani bunun garantisi yok. Dün Shanks ile eşit dövüşse bile yarın aralarında uçurum olabilir gayet de. Hikayesini okuduğun ana karaktere bakıp bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsin. Dün Arlong, Don Krieg, Kuro ile dövüşüyordu bu çocuk.
Shanks'ın Mihawk'la dövüştüğü dönemde yonkou olma ihtimali var. Böyle bir durum söz konusuyken Mihawk-Shanks dövüşlerinin zamanında Luffy'de olduğu gibi Arlong, Kreig seviyelerinde geçmesi imkansız. Hani o seviyelerde geçtiğini düşünüyorsan diye diyorum. Zaten Beyazsakal gibi serinin güç anlamında en önemli isimlerinden biri bu dövüşlerden bahsediyorsa yüksek seviyede geçen karşılaşmalar olmalı bunlar.

Hikayesini okuduğun ana karaktere bakıp bunu rahatlıkla gözlemleyebilirsin. Dün Arlong, Don Krieg, Kuro ile dövüşüyordu bu çocuk.
Bu dediğin örnek tam olmuyor.Shanks-Mihawk ikilisi arasındaki önem farkı Luffy'nin o saydığın isimlerle arasındaki önem farkından daha azdır.Hatta baya baya azdır.Sonuçta kıyasladığın kişiler ana karakterle taa serinin başındaki 10-15 chapterlık arcın baş rolleri.Çok fark var.Fakat Shanks-Mihawk ikilisi için böyle bir önem farkından söz edebilir miyiz ? Bence edemeyiz.O saydığın isimleri belki görmücez bile.Görceksek bile artık çok önemli rolleri olmaz.Shanks-Mihawk ikilisi ise öyle değil.En basitinden daha ikisi de işlenmemiş karakterler.

Son düzenleme:
Buggy, Luffy'ye ilk Shankstan söz ettiğinde iyi dövüşür demişti. Yani Shanks'ın miçoluğu bizim Brook'un şimdiki hali olabilir. :D

Mihawk Aka kadar bile umursamıyor. Kendisinin Aka kadar motivasyonu da yok. Luffy'nin peşini de bıraktı zaten. Sonra savaş alanında onu aramadı. Senin mantığınla Aka'nın da tekleyip geçmesi gerekirdi, ancak öyle olmadı. Kendisine ve denizcilere 1 saniyeye malolanı bile yokedecek bir adam. WB tümenleri kurtardı yani Croco'yu öyle mi? Manga sayfasıyla destekleyebilir misin o dediğini?
Adam uzaktan saldırı yapıyor.Sakazuki toparlandıktan sonra da tüm Wb tümenleri Croconun yanında çiziliyor.Kimin kimi kurtardığını bilmem ben.Daha sonra solo giriyor zaten akainu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık