Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Don Krieg bölümlerini tekrar okudum da; Mihawk, Sanjilerin restoranında yemek yemiş sonrasında Kriegler ona saldırmaya çalışırken buffffff. :D

Her halde atılan en güzel yorum bu. Ben Vista ve Mihawk olayını ciddi bir karşılaşma olarak düşünmüyorum. Mihawk'ı cidden zorlayacak
Zaten o dövüşte bir zorlanma yoktu ama insan merak ediyor neden bi taraf diğerini domine etmedi diye. Hadi onu geçtim kimse birbirini domine etmediyse Mihawk neden Vista'dan fersah fersah önde olabiliyor. Mihawk önüne çıkanı gücüne göre karşılayan biri, mesela Zoro karşısına çıkınca çakı çeken ve anında tekleyen biri :S Vista karşısındayken neden ekstra bir aksiyonunu görmüyoruz. Bu iki tarafın da gücünü göstermediğine dalalet ise Vista neden çöp oluyor :S Neyse benim beklentim dediğim gibi uçuk değil. Umalım da tatmin edici güçte çıksın.

Zaten o dövüşte bir zorlanma yoktu ama insan merak ediyor neden bi taraf diğerini domine etmedi diye. Hadi onu geçtim kimse birbirini domine etmediyse Mihawk neden Vista'dan fersah fersah önde olabiliyor. Mihawk önüne çıkanı gücüne göre karşılayan biri, mesela Zoro karşısına çıkınca çakı çeken ve anında tekleyen biri :S Vista karşısındayken neden ekstra bir aksiyonunu görmüyoruz. Bu iki tarafın da gücünü göstermediğine dalalet ise Vista neden çöp oluyor :S Neyse benim beklentim dediğim gibi uçuk değil. Umalım da tatmin edici güçte çıksın.
Çöp değildir ama Vista ile kısa süreli dövüştü diye Mihawk'ın seviyesi King gibilerden veya amirallerden düşük olmuyor. O arc zaten çok ilginç olaylar oluyor. Ben Mihawk'ın seviyesini Zoro'ya bağlı olarak değişeceğini düşünüyorum. Oda boşuna karaktere seni en güçlü halimde bekleyeceğim demedi. Hatta Luffy'nin Shanks gibi birisini geçmek istemesiyle Zoro'nun Mihawk'ı geçmek istemesi ironik geliyor. İki karakter arasındaki farkı da gösteriyor.

Shichi seviyesi. Çöp.

Aynı denkleri Buggy, Dof, Croco, Hancock, Weevil gibi çöp.

Vista da Mihawk ile aynı olduğu için o da çöp. Böyle bi subordinate sahibi olduğu için onun kaptanı WB de çöp.

Bu DNS ile aynı kafada olmayınca hakaret ediyor millete bi tane yönetici de görmüyor şunları. Biz birine Çakal desek 1 hafta ban yerük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık