Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Op bilgi ve seviyene uygun bir mesaj. Cevap veremeyince anca böyle saçmalarsın.
Hmm demek saçmaladım pekala o zaman vista>mihawk. Uzun uzun yazınca haklı çıktığınızı düşünüyorsunuz ya hani bende daha uzun yazamayacağım için otomatikmen haklı çıktın sevin işte.
Shanksın ne zamandan beri yonko olduğu ve yonko olmasına rağmen mihawk ile hala arada dövüştükleri belli. Sen bunu çıkaramıyorsan bilemem. Ayrıca asla aynı şey değil :D
Pekala dostum benim diyeceğim bir şey yok daha kolay gelsin size :sapkali:umarım 1000. sayfada mihawk yonko seviyesine çıkmayı başarır.

Pekala dostum benim diyeceğim bir şey yok daha kolay gelsin size :sapkali:umarım 1000. sayfada mihawk yonko seviyesine çıkmayı başarır.
Hayır aksini iddia edebileceğiniz bir şey var mı? Neden her mihawk güçlü diyen kişiyi küçümsüyorsunuz aksine kanıt sunamadan. Şudediğime gerçektende aksini kanıtlayacak kişi varmı? Shanks'ın ve mihawkın mangada buluşmasından yonko olmasına rağemn dövüştüklerini anlamıyormuyuz? kartlarda shanksın nezamandır yonko olduğu geçmiyor mu? dövüşlerin eğlence için olmadığıda yazıyor ölümüne olmasa bile kendilerini tutmamışlar? neden kabul edemiyorsunuz? hayır etmeyin ama argüman bile sunmak yerine dalgaya alıyorsunuz.

Garp diyor. Bu bilgi geçmemiş gibi davranmayın.
Shichi'ler ayrı bir bağımsız güç unsuru bile değil ki dengeleyici unsur olsun. Denizcilerin en azından bir yonkou tayfasını dengelemelerine yardımcı oluyorlar o kadar. Bir de 900 sayfa konuştuğumuz şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar getirmişin ortalığa, pek yeni üyeye de benzemiyorsun. Amacın 1000 sayfaya ulaşmak falan mı? :)

Bir amiralle karşılaşmasını bekliyorum. Seri başından bu yana mangaka Mihawk'ın gücünü gizliyor, beklenti yaratıyor. Amiralden aşağı çıkmayacak bana göre.

Hayır suya karşı olan zayıflığı olmadığı söylendi asıl sen bilmiyorsun olayı :D Birşey bildiğini sanıyorsun. Bak geçen bilgi bu :D

On Crocodile's card, and I quote directly from Oda: [Connection with Ivankov] “He’s got a “weakness” when it comes to his past that he can’t oppose. He definitely owes something that Ivankov gave to him.”

Wb efsane olarak bahsediyor o dövüşten manga sayfası bariz. Hızlı tırmansa ne olur kartlarda yonko olduğu zaman belli mangada geçen konuşmalardan yonko olmasına rağmen dövüştükleri belli. Sen bana bunu açıkla kılıç dövüşü olunca hakisi, hızı fiziksle gücü azalıyor mu shanksın ? Öyle ima ediyorsun çünkü sadece kılıç dövüşü diyerek
Tamam zayıflığı deniliyor işte. Ne olduğu belli değil bu zayıflık bir kişi de olabilir farklı bir şey de fakat sen bunu işine geldiği gibi ortaya atıyorsun. Artı olarak kart bilgilerini ilk günden buyana umursamıyorum Oda'nın bizzat kaleminden ''Crocodile'ın zayıflığı acaba ne?'' tarzında ki okuyucularını düşündürmeye yönelik söylediği bir şey var. Yani bu kartları kim hazırlıyorsa Oda niye bizzat söylemiyor da bu adam ''Oda'dan bizzat alıyorum'' tarzında bir şeyle bunu cevaplıyor acaba?

WB efsane falan diye bahsetmiyor bu sadece sizin uydurmanız. O sadece düello'dan bahsediyor. Bunun sebebi ise Shanks'ın kendisi. Yani merdivenleri hızlı tırmandın diyor. Luffy'e de 5. Yonkou diyorlar ama olay ortada. Teach'i Yonkou ne zaman görmeye başlıyorlar? Marco'yu yendiği zaman fakat öncesinde de o güç kendisinde vardı zaten. WB geçmişten bahsederek Merdivenleri hızlı tırmandın diyor. Bunun da ne demek olduğu bariz değil mi? Açıkça kılıç dövüşü ki kılıç dövüşü diyorum.

Çünkü Mihawk kılıç kullanıyor fakat Mangaka'nın Shanks hakkında ki söylediği ne? Daha onun nasıl dövüşeceğine karar vermedim diyor adam. Sen bunları falan tartışıyorsun burada. Eğer sadece kılıcıyla bu seviyede olsa böyle bir yorum yapmaz değil mi? Fakat sana göre Mihawk Shanks ile her konuda eşit olsun. O yüzden diyorum bu yolda devam et diye.

Şu konuya girdiğim zaman devamlı kendini bi şey sanıp onun gibi düşünmeyenleri kılıç beyniyle aşağılayan üyeyi görmekten bunaldım.Maaşamı bağladılar anlamadım ki.

Hmm demek saçmaladım pekala o zaman vista>mihawk. Uzun uzun yazınca haklı çıktığınızı düşünüyorsunuz ya hani bende daha uzun yazamayacağım için otomatikmen haklı çıktın sevin işte..
Yok. Uzun yazınca anlayacağınızı zannediyoruz ama uzun, kısa fark etmiyor anlaşılan. Yoksa benim haklı çıkmam için senin yazdığın bir şeye ihtiyacım yok. Suç bizde yani sizde değil.

Çünkü Mihawk kılıç kullanıyor fakat Mangaka'nın Shanks hakkında ki söylediği ne? Daha onun nasıl dövüşeceğine karar vermedim diyor adam. Sen bunları falan tartışıyorsun burada. Eğer sadece kılıcıyla bu seviyede olsa böyle bir yorum yapmaz değil mi? Fakat sana göre Mihawk Shanks ile her konuda eşit olsun. O yüzden diyorum bu yolda devam et diye.
Her konuda eşit olmasın fakat haki hız ve fiziksel gçlerde geride olmadığı kesin. Tekme atınca shansk daha fazla mı haki kullanacak onu der misin? hala hızlı yükseldi diyorsun. ne zamandır yonko olduğu belli, yonko olmasına rağmen mihawk ile düello attığı belli. Daha fazla söze gerek yok.

Wb bir çoğu efsane olarak düşünüyorlar diyor o dövüşü. bana hala yenimiş gibi diyor. kartlarda ve mangada da bir çok kez dövüştüklerini öğreniyoruz zaten.

Zayıflığa gelirsek su olmadığı kesin işte. Okama işin esprisi. Fakat mihawk'ın kimseye borçlu olmadığını biliyoruz en azından :)

Shichi'ler ayrı bir bağımsız güç unsuru bile değil ki dengeleyici unsur olsun. Denizcilerin en azından bir yonkou tayfasını dengelemelerine yardımcı oluyorlar o kadar. Bir de 900 sayfa konuştuğumuz şeyleri ısıtıp ısıtıp tekrar getirmişin ortalığa, pek yeni üyeye de benzemiyorsun. Amacın 1000 sayfaya ulaşmak falan mı? :)
900 sayfadır cevap verememişler o zaman :) Hala da veremiyorlar anca hızlı yükseldi. hızlı yükselmedi diyen yok hızlı yükselemsine rağmen dövüşüyorlar zaten :) hemde kendilerini geride tutmadan

Hayır aksini iddia edebileceğiniz bir şey var mı? Neden her mihawk güçlü diyen kişiyi küçümsüyorsunuz aksine kanıt sunamadan. Şudediğime gerçektende aksini kanıtlayacak kişi varmı? Shanks'ın ve mihawkın mangada buluşmasından yonko olmasına rağemn dövüştüklerini anlamıyormuyuz? kartlarda shanksın nezamandır yonko olduğu geçmiyor mu? dövüşlerin eğlence için olmadığıda yazıyor ölümüne olmasa bile kendilerini tutmamışlar? neden kabul edemiyorsunuz? hayır etmeyin ama argüman bile sunmak yerine dalgaya alıyorsunuz.
Dostum sakin ol relaks inan mihawk için değmez:good:
Yok. Uzun yazınca anlayacağınızı zannediyoruz ama uzun, kısa fark etmiyor anlaşılan. Yoksa benim haklı çıkmam için senin yazdığın bir şeye ihtiyacım yok. Suç bizde yani sizde değil.
Olur mu öyle benim suçum benim.
Ben uzun yazamadım:( affet.
Şu konuya girdiğim zaman devamlı kendini bi şey sanıp onun gibi düşünmeyenleri kılıç beyniyle aşağılayan üyeyi görmekten bunaldım.Maaşamı bağladılar anlamadım ki.
Kılıç lobisi tarafından aşağlanmak iyi bir şey aslında. Hem çok zevkli hem aşağlanıyorsan bil ki doğru yoldasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık