Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kartlar dostum :) Oda bile bakın diyor. O kartları kabul etmiyorsan bilemem işine gelmiyordur. :) Şimdi dediklerimin tersi bir durum varsa söyle bana. Mihawk Sanks iel dövüşüyor bu dövüş efsane olarak geçiyor sonra sürekli dövüşüyorlarmış hiç kendilerini tutmadan. Croco ise bir kere dövüşüp köyüne dönüyor, İvankov yardım etmiş ona ne için olduğuda az çok belli. :D
Yani acaba senin mi yoksa benim mi işime gelmiyor bunu biraz düşün bakalım. Seride istediğin yerleri istediğin gibi kıvırıp kendi senaryonu yazıp buna inanıp bir de bana yazıyorsun. Komiksin gerçekten :D

Neymiş Croc tek yemiş İva'ya borçluymuş falan :S
Nerelerde yazıyor bunlar bir göstersene bana Mangada bir manga sayfası at da okuyayım. Veya kartlar kartlar diyorsun bu dediklerini o kartlardan at bakayım nerede yazıyor? Yani iyi bol kepçeden sallayıp inanmışsın bazı şeylere :D

Nerede Shanks ve Mihawk olayı efsane olarak geçiyor de bakayım bunu da at. Efsane efsane diye sayıklıyorsun nerede?
Croc için mangaka ''Denizlerde Luffy gibi hızlıca yükseldi 20'li yaşlarının ortasında Shichibukai oldu ve WB'ye meydan okuyup yenildi'' diyor. Shanks için ise ''Kılıçlarını keskinleştirmek için'' düello ettikleri söyleniyor. Bak anlayabiliyorsun değil mi ''Kılıç''

Anladığını pek sanmıyorum Mangada ki Ivankov olayını bir yardım olayı zanneden sana ne anlatsam boş...

Evet aynı şey üstelik Vista, Chopperdan daha güçlü. Hız tırman olayı ise basit shanks yonko iken bile dövüşmüş gayet ciddi bir şekilde mihawk ile. kabul edemiyor musun bilemem ama ortada her şey. shanksın gücünün zirvesindeyken bile mihawk ile dövüşebiliyordu. Buradan hem kılıç yeteneklerinin hem hızlarının hem fiziksel güçlerinin hem de haki seviyelerinin yakın olduğunu anlıyoruz. Vista ise kılıç yeteneği olarak yakın o da gayet normal sence vista amirallerden tek mi yer?
Shanks gücünün zirvesi falan diyorsun hacım bunları ilk defa senden duyuyorum. Shanks de kılıç yeteneği ile dövüştü mihawk ile derim o zaman. Neyse uzatmaya niyetim yok hacım bm sahnesi anca bu sahneye benzer diğerleri alakası yok
Oralara vardı mı iş ya? :hoo:
He ya baksana vista’nın kılıcına 3 saniye bakınca orda bir köz beliriyor.
Bunu seçilmiş kişiler görebiliyor yani kılıcın etkisinde olmayanlar görebiliyor sadece:rolleyes:
Normalde bu cümleyi çok çok nadir kurarım ama "o kısımdan sonrasını okumadım". Bu düşüncede olanlarla ayrı dünyalardayız. Kolay gelsin sana.

Mihawk'ın "sonra devam edelim" demesinin sebebini 10000000 defa açıkladık. Bu açıklamayı 1 kez görmüş olman yeterliydi. Zira söz konusu açıklama manga sayfası direkt. Yoruma açık değil. Bunu görmediysen ya körsün ya da inkar ediyorsun. Başka bir açıklaması yok. Hangisi olduğunu kendin söyle de ona göre muamele edelim sana bundan sonra.

Brook, Bm'nin bulutunu keser,
Jinbe Bm'nin saldırısını durdurur,
Choppi Bm'yi durdurur,
King Bm'yi deniz anası yapıp denizin dibine yollar.

Bu örneklerin Vista'ya denk olması için Bm'nin Mihawk gibi dövüşümüzü erteleyelim demesi gerek haklısın.

Kart meselesi.. Vista'nın Mihawk'la dövüşebilecek kılıç ustalığının olmasını Vista=Mihawk ya da Mihawk biraz üstün olsa da Vista ile hemen hemen eşitler şeklinde yorumlayacak kadar gafil ve cahil(Op açısından cahil) isen anlamaman normal. Güç unsurlarını sadece kılıç ustalığı zanneden, güç unsurları nedir bilmeden senelerce seri takip ettiğini zanneden birine güç unsurlarını tek tek açıklamaya çalışmak ise bir o kadar anormal bir durum olsa gerek. Sen ya da siz bu kafada devam edin :byee:
Vay be çok etkilendim tamam tamam mihawk>vista.

Neymiş Croc tek yemiş İva'ya borçluymuş falan :S
Nerelerde yazıyor bunlar bir göstersene bana Mangada bir manga sayfası at da okuyayım. Veya kartlar kartlar diyorsun bu dediklerini o kartlardan at bakayım nerede yazıyor? Yani iyi bol kepçeden sallayıp inanmışsın bazı şeylere :D

Nerede Shanks ve Mihawk olayı efsane olarak geçiyor de bakayım bunu da at. Efsane efsane diye sayıklıyorsun nerede?
Croc için mangaka ''Denizlerde Luffy gibi hızlıca yükseldi 20'li yaşlarının ortasında Shichibukai oldu ve WB'ye meydan okuyup yenildi'' diyor. Shanks için ise ''Kılıçlarını keskinleştirmek için'' düello ettikleri söyleniyor. Bak anlayabiliyorsun değil mi ''Kılıç''

Anladığını pek sanmıyorum Mangada ki Ivankov olayını bir yardım olayı zanneden sana ne anlatsam boş...
Yanlış anladın tek yememiştir tabi 2-3 yemiştir :) İvankov ise yardım etti demiyorum borçlu diyorum, borçlu olduğu geçmedi mi sır konusu işte. Hem seride hemde kartlarda geçti.

Efsane ise Wb diyor. :D Kabul etmezsin gerçi. Kılıç dövüşünde haki yok mu fiziksel güç yok mu hız yok mu sen anlıyor musun bunu? kılıç olunca onları gidiyor mu? Size göre shanks haksiini kapadı galiba :D muhteşemsin ya asıl bilgileri çeviren sensin. işine gelmiyor diyorum.

Ya Vista için yetenek olarak yakın diyor. Shanks için geride durmadan gelişmek için dövüştüler diyor. Hem seri içinde hemde kartlardan shansk yonko olmasına rağemn dövüştüklerini anlıyoruz ama hala hızlıca yükseldi diyorlar. evet mihawk aynı durdu. üstelik bunlar rakip olarak geçiyor. shanksı güçlendirecek kadar güçlü birisi mihawk ama mihawk shanks gibi güçlü birisiyle dövüşürken gelişemiyor nedense. hayır şöyle bakınca çoğu ya zoro'yu zayıf gören yada sanji fanları. az çok onları anlıyorum :D
Kart diyor, aynı kart muhabbetinde Mihawk için en az Shanks kadar güçlü birini bekliyor diyor. O zaman al Vista'yı Shanks seviyesine koy ? O kafayla, bu mantıkla öyle yapman lazım çünkü. Karttan bir örnek verirken yine karttan olan ikinci bir örneği görmezden gelmek neyin kafası o ayrı mesele, 6-7 tane güç unsurundan sadece birini ele alıp X karakterle eşitlik-denklik kurmak tamamen ayrı bir mesele.

Shanks gücünün zirvesi falan diyorsun hacım bunları ilk defa senden duyuyorum. Shanks de kılıç yeteneği ile dövüştü mihawk ile derim o zaman. Neyse uzatmaya niyetim yok hacım bm sahnesi anca bu sahneye benzer diğerleri alakası yok
Shanksın ne zamandan beri yonko olduğu ve yonko olmasına rağmen mihawk ile hala arada dövüştükleri belli. Sen bunu çıkaramıyorsan bilemem. Ayrıca asla aynı şey değil :D

Kart diyor, aynı kart muhabbetinde Mihawk için en az Shanks kadar güçlü birini bekliyor diyor. O zaman al Vista'yı Shanks seviyesine koy ? O kafayla, bu mantıkla öyle yapman lazım çünkü. Karttan bir örnek verirken yine karttan olan ikinci bir örneği görmezden gelmek neyin kafası o ayrı mesele, 6-7 tane güç unsurundan sadece birini ele alıp X karakterle eşitlik-denklik kurmak tamamen ayrı bir mesele.
Ya anlamıyorlar işte. Kılıç dövüşü diyor adam hala. Kılıç dövüşünde Shanks'ın hızı haki seviyesi falan düşüyor sanki :D Anlamazlar neyseki az kaldı hepsi görecek gücünü. Croco2da okama çıkar işte eski okama prensesi.

Yanlış anladın tek yememiştir tabi 2-3 yemiştir :) İvankov ise yardım etti demiyorum borçlu diyorum, borçlu olduğu geçmedi mi sır konusu işte. Hem seride hemde kartlarda geçti.

Efsane ise Wb diyor. :D Kabul etmezsin gerçi. Kılıç dövüşünde haki yok mu fiziksel güç yok mu hız yok mu sen anlıyor musun bunu? kılıç olunca onları gidiyor mu? Size göre shanks haksiini kapadı galiba :D muhteşemsin ya asıl bilgileri çeviren sensin. işine gelmiyor diyorum.
Onu bile yanlış biliyorsun ve bir şey nildiğini sanıyorsun işte. Ne sır ne de borç Croc'un bir zayıflığını biliyor denildi. Fakat sen bunu bile istediğin gibi anlayıp yorumlamaya kalkıyorsun :D

WB Efsane falan demiyor. Efsane dediği sahneyi at bakayım nerede okudun sen o efsane lafını biz de okuyalım?
WB'nin kulağına çalınıyor bu olay ki WB bir Yonkou bilmesi gayet normal. Aynı zaman da orada ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyen de bir WB var düşün bakalım biraz daha sen bu konuyu. Yani istediğin şeyleri, istediğin gibi anlıyormuşsun gibi geliyor bana. :D

Neyse senin gibilerle tartışmak anlamsız. Fikirlerin değişmeyeceğini düşündüğüm insanlarla pek tartışmıyorum. Kolay gelsin sana bu yolda devam et. :S

Onu bile yanlış biliyorsun ve bir şey nildiğini sanıyorsun işte. Ne sır ne de borç Croc'un bir zayıflığını biliyor denildi. Fakat sen bunu bile istediğin gibi anlayıp yorumlamaya kalkıyorsun :D

WB Efsane falan demiyor. Efsane dediği sahneyi at bakayım nerede okudun sen o efsane lafını biz de okuyalım?
WB'nin kulağına çalınıyor bu olay ki WB bir Yonkou bilmesi gayet normal. Aynı zaman da orada ''Merdivenleri hızlı tırmandın'' diyen de bir WB var düşün bakalım biraz daha sen bu konuyu. Yani istediğin şeyleri, istediğin gibi anlıyormuşsun gibi geliyor bana. :D

Neyse senin gibilerle tartışmak anlamsız. Fikirlerin değişmeyeceğini düşündüğüm insanlarla pek tartışmıyorum. Kolay gelsin sana bu yolda devam et. :S
Hayır suya karşı olan zayıflığı olmadığı söylendi asıl sen bilmiyorsun olayı :D Birşey bildiğini sanıyorsun. Bak geçen bilgi bu :D İvankova ne borçlu ivankov ne verdi acaba

On Crocodile's card, and I quote directly from Oda: [Connection with Ivankov] “He’s got a “weakness” when it comes to his past that he can’t oppose. He definitely owes something that Ivankov gave to him.”

Wb efsane olarak bahsediyor o dövüşten manga sayfası bariz. Hızlı tırmansa ne olur kartlarda yonko olduğu zaman belli mangada geçen konuşmalardan yonko olmasına rağmen dövüştükleri belli. Sen bana bunu açıkla kılıç dövüşü olunca hakisi, hızı fiziksle gücü azalıyor mu shanksın ? Öyle ima ediyorsun çünkü sadece kılıç dövüşü diyerek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık