Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yüz kere attık. Daha neyini inkar ediyon ya. İnsan utanır be :)

Belliki spoiler kullanmayı bilmiyorsun. Bu sefer atayım da gör karşılıklı ufak slash attıklarını. Kendi önlerinde slashlar çarpışıyor patlıyor. Gerçi sen bunu da kabul etmezsin. O zaman da ben sorarım bunlar slash değilse animatörler nede videoda karşılıklı slash attırıyor? Senin belli ki küçükken topun inşaata kaçmış inşaatçı da bıçakla topu kesmiş gidin burdan demiş. kesici şeylere fobin oluşmuş :D

O ''slash''ların başlangıcı nerede diyorum sana? Cevap var mı? Yok.

Benim kesici şeylere karşı fobim yok, tam tersine senin aşırı bir sevgin var, inşaata hakkaten senin topun kaçmış sonra da bir tarafın kesilmiş, Mihawk'a karşı aşırı sevgi duymaya başlamışsın demek ki. Mihawk sevdasından algıların bozulmuş belli oldu, inkar etmediğin kaynak inkar etmediğin kanıt kalmadı bu sevda yüzünden, git Mihawk'la ilgili sevgi içerikli konular falan açta burada Mihawk seviyesi konusunu boşuna meşgul etme trolleyerek.

O ''slash''ların başlangıcı nerede diyorum sana? Cevap var mı? Yok.

Mihawk sevdasından algıların bozulmuş belli oldu, inkar etmediğin kaynak inkar etmediğin kanıt kalmadı bu sevda yüzünden, git Mihawk'la ilgili sevgi içerikli konular falan açta burada Mihawk seviyesi konusunu boşuna meşgul etme trolleyerek.
Erkan reyiz, kanıt falan gösterde aydınlanalım.

Erkan reyiz, kanıt falan gösterde aydınlanalım.
Nerede geçiyor bu bilgi?
Boş konuşmayı seviyorsun belli oldu, o arkadaş ile aynı hesabı falan mı kullanıyorsun ikinizin de adı Kaido açıdan benzerlik var aranızda. İkinizde saçma argüman kullanıp, Kaido nicklisiniz, kesin bir ilişkiniz var sizin.

Bak Mihawk'ın kaldığı ada;

Kuraigana Island - Grand Line'da geçer.

Pekala, nerede yaşadığı gücünü yansıtmaya yeter mi? Şenks'de seneler evvel en güçsüz denizde bir kasabada konaklıyordu ancak Yonko olarak anılıyor idi...
Shanks o adada yaşamıyordu gelip gittiği bir yerdi sadece.
Kendisini geçecek güç arıyan birisi ki iddialara göre Yonko gücündeki birisi rakibini Paradise olarak anılan GLde mi arar yoksa New World de mi?

Hükümet ile zıtlaşmadıkça yonko gücündeki bir kişinin Schibukai olmasına da gerek yok. Tehdit unsuru olmayan birisi için denizcilerin amiraller göndermesi pek mantıklı olmaz. Mihawk da Yonko gücü ile Nwde takılabilirdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık