Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana göre bana göre yok, o senin Mihawk fanlığından ötürü bu dövüş olarak gerçekleşen olayı kabullenememen.

Adamlar düello etmişler, nerede göster bana nasıl Vista'nın kesme attığını, Mihawk'ın saldırısının başlangıcını? Var mı? Yok. O zaman bu söylediğin hepsi boş olmuş oluyor. Gene kılçıkla bir örnek bulmuşsun, biz bütün Katakuri ile Luffy'nin dövüşünü gördük mü? Gördük dersen çarpılırsın. Gelmiş bir tane örnek üzerinden kesin böyledir diyorsun. Biz bütün Doflamingo ve Luffy'nin dövüşünü gördük mü? Görmedik. Biz bütün Cracker vs Luffy dövüşünün tamamını gördük mü? Görmedik, örnekler çoğaltılabilir.

Sen Mihawk'ın nasıl saldırı yaptığının başlangıcını görmemişsin, o zaman bu dövüş bizim görmediğimiz şekilde gerçekleşmiş demektir. Dövüşün başında daha Pasifistalar MF'ye gelmemiş, Mihawk ile Vista'nın ertelemesi esnasında Pasifistalar çoktan gelmiş etrafa ateş eder haldeler. Aşırı taraflı olmasan buradan bile anlaman lazımdı. Pasifistaların gelmesi, etrafı yakıp yıkmaları, WB'nin ve Sengoku'nun karşılıklı taktik geliştirmeleri olurken Mihawk ile Vista birbirilerine sadece birer saldırı yapmış, vallahi diyorum senin kadar aşırısını görmedim ciddi diyorum, çok Mihawk fanı gördüm ama bu şekilde inkar eden adam görmedim.

Azıcık mantık kurabilseydin şunu düşünebilirdin; Mihawk Vista'ya bunu erteleyelim mi diye soruyor, neyi erteliyor? Düelloyu. Ortada bir ertelenecek düello olmuş, devam eden ve Mihawk'ın saygı duyduğu bir düello olmuş ki bunu bitirmek için Vista'dan izin istiyor. Şimdi bunu kabullenebiliyorsan bana cevap yaz, yok halen kabullenemeyecek şekilde fanlık yapacaksan bana boşuna yazıp zamanımı harcama.

Senin gibiler anlasın diye Animatörler kalan boşlukları kafalarına göre doldurmuşlar;

Burada anlaman gereken nokta, herkesin algılayabildiği gibi Mihawk vs. Vista düellosu devam etmiş bir süre, orada yapılan hareketler ve kesmeler mangada geçmiyor lakin onların da söylediği gibi bu 2-3 hamlelik değil, 2 bölüm devam etmiş uzun bir düello.

Artık bunu da anlamadıysan senin anlayabilmen için yapacak başka bir şey kalmamış demektir.
Yüz kere attık. Daha neyini inkar ediyon ya. İnsan utanır be :)

Belliki spoiler kullanmayı bilmiyorsun. Bu sefer atayım da gör karşılıklı ufak slash attıklarını. Kendi önlerinde slashlar çarpışıyor patlıyor. Gerçi sen bunu da kabul etmezsin. O zaman da ben sorarım bunlar slash değilse animatörler nede videoda karşılıklı slash attırıyor? Senin belli ki küçükken topun inşaata kaçmış inşaatçı da bıçakla topu kesmiş gidin burdan demiş. kesici şeylere fobin oluşmuş :D

@Erkan12

Bak mihawk bu. Belli ki sen başkası sanıyon :D Kocaman kılıcı falan var. Biz mihawk derken bu adamı kast ediyoruz.

Belli ki sen bunu mihawk sanıyon.

Yonko gücünde ise Schibukai olması ve Nw yerine Grand Line'da yaşaması biraz havada kalıyor sanki mi?
Yonkoo gücünde falan değildir, ama schibukai diye de güçsüz çıkarımı yapamazsın adam wg ile uğraşmamak için pek tabi schibukai olmuş olabilir, MF'den de çekip giderken pekte umrunda değildi açıkçası. Yaşadığı yerin seviyesi ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Krallık iddiası olanlar NW de bu adamın öyle bir derdi yok , zaten kendi rütbesinin de en üstünde istediği yere gidiyor, geliyor.

Hadi bakalım 800 sayfa tartışıp amiral ettik 1000'e tamamlayınca da yonkou oluyor. Asııııl.
800 sayfa...

İlk 100 sayfada Buggy'i kesemiyordu
100-300 aralığında Hakisi yoktu
300-600 aralığında Vista seviyesiydi
600-800 aralığında Amiral olarak anılıyor.

Yani 800 sayfada ancak asıl seviyesini idrak etmeye yaklaştınız, kaldı 200 sayfa...

Yonkoo gücünde falan değildir, ama schibukai diye de güçsüz çıkarımı yapamazsın adam wg ile uğraşmamak için pek tabi schibukai olmuş olabilir, MF'den de çekip giderken pekte umrunda değildi açıkçası. Yaşadığı yerin seviyesi ile bir alakası olduğunu düşünmüyorum. Krallık iddiası olanlar NW de bu adamın öyle bir derdi yok , zaten kendi rütbesinin de en üstünde istediği yere gidiyor, geliyor.
Kendisini geçicek birisini arıyor ya bunu New World de araması daha mantıklı o yüzden söyledim.

Evet Zoroyu GL'da buldu ama bu tamamen raslantısal gerçekleşti. İhtimaller NW'de daha zengin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık