Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brışiks dedi ki
Niye ki, Shanks yaptığı düello ve düellolarda kaybetti de haberimiz mi yok. Ayrıca Mihawk'ta h.haki görmedik ama Shanks'ta gördük. H.haki niye hesaba katılmıyor, meyve olayını geçtim. Daha h.haki'nin kerametini görmedik tam anlamıyla...
dns dedi ki
Shanks kılıç ustası olduğuna göre, ünvan Mihawk'ta olduğuna göre ?
Ha bi de şimdi ne için dövüştükleri konusu mu çıktı ? Velev ki kız için dövüştükler lan ne fark eder ? :fool:

Yonkounun en iyi kılıç ustasından daha güçlü olduğu fikrini destekleyecek somut bir veri mevcut değil.
Konuyu ben çıkrmadım, sen ima ettin. MW den çok etkileniyorsun son zamanlarda bence, huylarını kapmaya başladın.

Konuyu ben çıkrmadım, sen ima ettin. MW den çok etkileniyorsun son zamanlarda bence, huylarını kapmaya başladın.
- Mangaka Mihawk'a da Shanks'a da kılıç ustası demiş.
- Ünvan için konuşurken Shanks ve Mihawk'ı karşılaştırmış.
- Mihawk Shanks'la büyük ihtimalle yonkou iken dövüşmüş.
- İki yıl önce Mihawk Shanks'ın yanına geldiğinde Shanks dövüşmek için mi geldin demiş.
- Beyazsakal bile Shanks'ı gördüğünde Mihawk'tan bahsetmiş.
- Mihawk en az Shanks kadar güçlü birini bekliyormuş.

Neden Mihawk'la ilgili herşey Shanks'la ortak bir paydada buluşuyor önce bunu bir düşün sonra kim kiminle, ne için dövüşmüş onu sorgula :byee:

Mangaka Mihawk'a da Shanks'a da kılıç ustası demiş.
Ünvan için konuşurken Shanks ve Mihawk'ı karşılaştırmış.
Mihawk Shanks'la büyük ihtimalle yonkou iken dövüşmüş.
İki yıl önce Mihawk Shanks'ın yanına geldiğinde Shanks dövüşmek için mi geldin demiş.
Beyazsakal bile Shanks'ı gördüğünde Mihawk'tan bahsetmiş.
Mihawk en az Shanks kadar güçlü birini bekliyormuş.

Neden Mihawk'la ilgili herşey Shanks'la ortak bir paydada buluşuyor önce bunu bir düşün sonra kim kiminle, ne için dövüşmüş onu sorgula :byee:
Mihawk ı arkadaşı seçince Mihawk'ın odak noktası olmuş adam. Bu dünyada Mihawk'ın başka önemli arkadaşı mı var ki onu anarken Mihawk'ı da anacaklar :D Sanki bi milyon tane bağlantısı var da neden Shanks konusu olunca Mihawk'a da yer düşüyor diyorsun bi de :D Shanks kartında Mihawktan bahsedildi mi? xD

Mihawk ı arkadaşı seçince Mihawk'ın odak noktası olmuş adam. Bu dünyada Mihawk'ın başka önemli arkadaşı mı var ki onu anarken Mihawk'ı da anacaklar :D Sanki bi milyon tane bağlantısı var da neden Shanks konusu olunca Mihawk'a da yer düşüyor diyorsun bi de :D Shanks kartında Mihawktan bahsedildi mi? xD
Böyle uyduruk cevaplar verirsin işte. Arkadaşlar, dünürler, bacanaklar hep ondan dersin :fool: Birçok bağlantı atarim "sanki 1 milyon tane bağlantı var" dersin. Hani başka bir ikili hakkında sanki 1 milyon tane bağlantı varmış da Mihawk-Shanks ikilisi arasındaki bağlantı sayısını beğenmemişsin gibi. Ya bi' gidin bee, bırakın bu işleri artık. Yapamıyorsunuz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık