Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer konuda dediğim gibi, hükümetin en büyük gücünün Amiraller olduğunu bize E.Oda mangada açıkladı, o zamanlar hem Doflamingo hem de Mihawk, Shichibukai pozisyonunda bulunuyordu, şuana kadar da tersi bir açıklama yapılmadı, böyle bir durumda Amiral > Shichibukai denklemi net bir şekilde açıklanmıştır.

Çok net Amiral ile kapışabilecek güçtedir.Dof bile hayvan gibi güçlü çıktı.Mihawkın çok rahat bir Amirali tutması lazım.

Diğer konuda dediğim gibi, hükümetin en büyük gücünün Amiraller olduğunu bize E.Oda mangada açıkladı, o zamanlar hem Doflamingo hem de Mihawk, Shichibukai pozisyonunda bulunuyordu, şuana kadar da tersi bir açıklama yapılmadı, böyle bir durumda Amiral > Shichibukai denklemi net bir şekilde açıklanmıştır.

Shichibukailerin kendi içinde güç dengesi yok ki.Ayrıca hükümete bağlı değiller anlaşmalı çalışıyorlar.Denizcilerin en büyük gücü amiraller sayılıyor :D

Shichibukailerin kendi içinde güç dengesi yok ki.Ayrıca hükümete bağlı değiller anlaşmalı çalışıyorlar.Denizcilerin en büyük gücü amiraller :D
Denizcilerin değil, dünya hükümetinin en büyük savaş gücü denmiş, shichibukai'lar da savaş lordu olarak hükümete katılıyorlar, şayet shichibukailar arasından böyle amiral dengi adamlar bulunsa emin ol E.Oda öyle bir bilgi bize vermezdi.

Ayrıca Sakazuki, Jinbe'ye bir shichibukai olarak benim gücümü iyi bilmen gerekir diyor, yani yine Amiral > Shichibukai denklemine vurgu yapıyor.

@Erkan12

Hükümetin değil ''Denizcilerin en büyük gücü''.
''Ultimate Assault Force by the World Government.'' , hükümetin en büyük savaş gücü olarak geçmiş.

Her türlü amiral seviyesi çıkacak artık bu saatten sonra dünyanın en iyi kılıç ustasının amiral altı çıkacağını sanmıyorum. Dof la baya bi seviyeyi yükseltti Oda.

Her türlü amiral seviyesi çıkacak artık bu saatten sonra dünyanın en iyi kılıç ustasının amiral altı çıkacağını sanmıyorum. Dof la baya bi seviyeyi yükseltti Oda.
Dünyanın en iyi kılıçustası ünvanının neden bana en güçlüler arasında bulunması gerektiğini açıklar mısın ? Mesela, Crocodile gibi birisi oldu da Mihawk'ı yendi, bu Mihawk'ın en iyi kılıçustası olmadığını gösterir mi veya ünvanı ile nasıl bir alakası olabilir ?

Shichibukailerin kendi içinde güç dengesi yok ki.Ayrıca hükümete bağlı değiller anlaşmalı çalışıyorlar.Denizcilerin en büyük gücü amiraller sayılıyor :D
Ben zaten shichibukai'lar arasında güç farkı olmadığını söylemiyorum farkettiysen, her amiral her shichibukai'dan güçlü ilan edildiğinden bahsediyorum, sen buna Aokiji > Buggy de dersin Fujitora > Mihawk ta dersin, isimler farketmez, shichibukai'lar arasında bir denge yok ama amirallerin shichibukailara karşı bariz üstünlüğü ilan edilmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık