Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Im-sama filan çıksa üzülürüm. Sebebi mihawk değil, olaydan sonra atılacak 475 milyon mesajdır.

İşte ama ne kadar kılıç ustası bunu anlamak lazım. Fujitora kılıçtan fazla meyve tekniği kullanan bir adam, Gorosei ise sadece oturuyor olarak gördük ki bence o adamların hepsinin çok iyi meyveleri çıkacak. Rayleigh ise kılıcı kadar genel manada da dövüşen biri olduğunu gördük. Yani sadece kılıç kullanmıyor adam.

Bu adamların kılıç ustası olması total de Mihawk'ın bunlardan üstün olduğunu göstermez.
Mangaka'nın bu şekilde düşündüğünü zannetmiyorum. İlk cümleme detaylı bir biçimde döneceğim. Tabii ki bekleyip görmek daha doğrusu ancak, Shanks kılıç odaklı dövüşen biri olmasa en başta Mihawk'ın rakibi olarak tanıtılmazdı. Sonrasında ise bu kapışmalarının Yonkou'ların, hatta bizzat Beyazsakal'ın dikkatini çekmiş olduğunu öğreniyoruz.

Nitekim Fujitora tasarım olarak tam bir samuray-kılıç ustası. Kimonosu, karakteri, bushido'ya kayan konuşmaları... Rayleigh konusunda ise şunu söylemeliyim, ben şu an yaşayan karakterler arasında en bilge haki ustası olarak Rayleigh'i görüyorum. Yani tabii ki de sadece kılıçtan ibaret değildir, ancak hangi üst düzey karakter sadece bir noktadan ibaret ki? Senin mantığın %100 hatalıdır diyemem ancak şu noktada seriyle çelişiyor, bu manganın yapısı gereği en büyük güç ne meyve, ne kılıç ustalığı. "İrade" dediğimiz şeye bağlanıyor. Yabancı forumlarda mentor dedikleri bizdeki karşılığı ile ana karakterin akıl hocası olan Shanks bu adamın rakibi olarak tanıtılıyor. Hani bahsetmek istediğim konu şu an seri içi mantık. Daha da açmam gerekirse Mihawk'ın iradesi bu adamların gerisinde olamaz.

Ve E. Oda Vista(Vista küçümsenecek bir karakter kesinlikle değil) level biri için mi beklenti yarattı 900 küsür bölüm? Bu bana mantıksız bir hamle gibi geliyor. Bu sebeple Mihawk'ı güçlü görüyorum.

Hakileri kapamışlar mı kapamamışlar mı kardeşim bana bunu söyle alla allaaa
Onu ben bilemem artık. Hem Shanks zaten kılıç ustası mı ki yaaa? Denizci piyade kılıcı şekil oluyor demiş, öyle almış bir tane kılıç. İsmini de Gryphon koymuş, alakası yok isimli kılıçlarla. Olay hakide. Mihawk da her kılıç Yoru olabilir derken Shanks'ı kastediyor zaten. Dandik denizci kılıcını sopa niyetine kullanıyor adam, Akainu falan durduruyor.

Aman Allah korusun. Zaten yeteri kadar tapılıyor bir de o çıkarsa forumun adı Korsanfan değil Mihawkfan olur artık.
Yav yapma etme paşam, senin fanı olduğun karakter Kaido'ya daha fenaları yapılıyor, adamın dengi olan 7-8 karakter(Ölen-yaşayan) yüksek zorluk verecek ise toplam 13-14 karakter olduğu halde adam OP evreni sololuyor tek başına. Çekinmeseniz Yhwach-Madara aldıracaksınız, bir iki gösterge daha göstersin Galactus'u, Superman'i filan vereceksiniz valla. :D

Onu ben bilemem artık. Hem Shanks zaten kılıç ustası mı ki yaaa? Denizci piyade kılıcı şekil oluyor demiş, öyle almış bir tane kılıç. İsmini de Gryphon koymuş, alakası yok isimli kılıçlarla. Olay hakide. Mihawk da her kılıç Yoru olabilir derken Shanks'ı kastediyor zaten. Dandik denizci kılıcını sopa niyetine kullanıyor adam, Akainu falan durduruyor.
Shanks'ın kılıcı da keskin değilmiş hakisini taşırarak keskinleştiriyormuş.

Yav yapma etme paşam, senin fanı olduğun karakter Kaido'ya daha fenaları yapılıyor, adamın dengi olan 7-8 karakter(Ölen-yaşayan) yüksek zorluk verecek ise toplam 13-14 karakter olduğu halde adam OP evreni sololuyor tek başına. Çekinmeseniz Yhwach-Madara aldıracaksınız, bir iki gösterge daha göstersin Galactus'u, Superman'i filan vereceksiniz valla. :D
Onu yapanlara söyle kardeşim. :D Ben abartmam. Gücü neyse ona göre yorum atarım. Bak Kaido Wano sonu inebilir bile diyorum. Eninde sonunda hepsi kaybedecek nasıl olsa.

Onu yapanlara söyle kardeşim. :D Ben abartmam. Gücü neyse ona göre yorum atarım. Bak Kaido Wano sonu inebilir bile diyorum. Eninde sonunda hepsi kaybedecek nasıl olsa.

Şu sıfatın temizliğine bak. Ne istiyonuz şu adamın namından, kendi halinde köşesine çekilmiş oturuyor, şarabını yudumluyor. Bak Perona denen zilliye bile zulüm etmemiş, işlerinde yardım etmiş. Böyle bir adam yav... Kılıcına kurban olduğum. Güzel abidir.

Şu sıfatın temizliğine bak. Ne istiyonuz şu adamın namından, kendi halinde köşesine çekilmiş oturuyor, şarabını yudumluyor. Bak Perona denen zilliye bile zulüm etmemiş, işlerinde yardım etmiş. Böyle bir adam yav... Kılıcına kurban olduğum. Güzel abidir.
Sıfatını sevdiğim kılıç ustası. Bakma bende severdim ama iyice bunalttınız be kardeşim. Biraz rahat bırakın şu adamı sizde rahatlayın bizde. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık