Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka başta korsan diye açıklayıp sonradan, sonradan hikayede değişiklik yapıp değiştirmiş olamaz mı?

Misal, MF'de koka nedir görmedik, ama sonradan haki kullanıcıları belli olsun diye renk ekledi adam.

Mangaka başta korsan diye açıklayıp sonradan, sonradan hikayede değişiklik yapıp değiştirmiş olamaz mı?

Misal, MF'de koka nedir görmedik, ama sonradan haki kullanıcıları belli olsun diye renk ekledi adam.
Değiştirirse görürüz zaten değiştirmediği sürece korsan dediyse öyle kabul etmek zorundayız. Şöyle yapacak, böyle yapacak diye düşünce üzerinden tartışamayız. Korsan dediği sayfalar netken değil diyemeyiz.

:(

Shichiler korsanlardan oluştuğu için Mihawk'ı da öyle sanmış olabilir o karakterler. Ya da mangaka şaşırtmaca olsun diye Mihawk'ın ne olduğunu gizlemek istemiş de olabilir. :/

Açıkçası korsan olup olmadığı gerçekten umurumda değil de sadece patır patır tartışmanızı gerektirecek bir durum yok diyorum. :D
Maksat Mihawk'ın seviyesini 1000 yapıp, konuyu ebediyen kapattırmak.
Shanks'a da 2000 dersek neden olmasın? :rolleyes:

Shichiler korsanlardan oluştuğu için Mihawk'ı da öyle sanmış olabilir o karakterler. Ya da mangaka şaşırtmaca olsun diye Mihawk'ın ne olduğunu gizlemek istemiş de olabilir. :/

Açıkçası korsan olup olmadığı gerçekten umurumda değil de sadece patır patır tartışmanızı gerektirecek bir durum yok diyorum. :D
Shanks'a da 2000 dersek neden olmasın? :rolleyes:
Ayrı tutulmamış Mihawk işte. Adamın koca posterini gösterip açıklıyorlar.

Yok hani yeni bilgi geldiği iddia ediliyor ya, ondan dedim.
İşte kartlar güvenilir bir bilgi değil. Eğer mangaka açıklasaydı böyle bir şeyi hikayede değişiklik yapabilir ileride diyebilirdik. Fakat bizim gibi okuyucular tarafından hazırlanmış bu kartlar. Yani gerçek hikayede ''Korsan'' denilen pek çok sahne varken Mangaka çizilmeden korsan değil diyemeyiz.

Ayrı tutulmamış Mihawk işte. Adamın koca posterini gösterip açıklıyorlar.
İşte diyorum ki mangaka "Bakın ben Mihawk'ı korsan olarak gösterdim ama aslında değildi ehehe xd" diyebilir. Şu kart mevzusundan dolayı böyle bir ihtimal olabilir yani.

Neyse önemli bir konu değil zaten. Ölsün de kurtulalım vanpirden. :S

Kartta korsan değildir falan dememiş ki bunu önce bir kaale alalım, basit bir renk karışılıklığı da olabilir.

Bunu değerlendirmeye almak için önce net bir bilgi vermesi lazım, o bile yok. Mangaka bile yeri geldiğinde çizim hatası yapıyor, animede Shanks'ı iki kollu çiziyorlar, böyle ufak hatalara takılmak yersiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık