Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güçsüz bir karakter olduğundan değil, başka bir korsan için o koltuğu kullanabilecekken neden korsan olmayan birine o koltuğu heba etsinler?

Suçlu diyorsun ama denizlerde geziyor, belli ki bu adam denizlerde dolaşmayı seviyor. Suç işleyen bir adam olduğunu sen söylüyorsun zaten, denizcilikle de uğraşıyor, bu adamın korsan olmaması için önündeki tek engel tayfası olmaması mı?

Daha önce dediğim gibi, tayfası olmaması korsan olmasına engel teşkil etmez. Ace tek başına dolandığı vakit, Law tek başına dolandığı vakit halen korsanlar. Bir kaza geçirip bütün tayfasını kaybetmiş kişiler olabilir, Bellamy gibi, onlarda tayfasız kaldılar diye korsanlığı bırakmıyorlar.
En kolayından Luffy tek başına denize açıldığında kimsin diye sorduklarında ''Korsanım'' diyor. Bu bile tek başına korsanlık yapılabileceğinin bir örneği. Tayfan yoksa korsan değilsin gibi bir şey olamaz.

Aynı şekilde Shanks ilk Yasopp'u almaya gittiğinde Yasopp'un kimsin sorusuna ''Korsanım'' diye cevap veriyor. Daha erguman isteyen var mı?

En kolayından Luffy tek başına denize açıldığında kimsin diye sorduklarında ''Korsanım'' diyor. Bu bile tek başına korsanlık yapılabileceğinin bir örneği. Tayfan yoksa korsan değilsin gibi bir şey olamaz.
Belki de yıllardır kendine uygun birini bulamadı, ama hedefinden vazgeçmedi, Perona'yı görünce hemen aldı tayfasına hayalet kız Zoro'nun yaralarını sar diye emir falan vermeye başlamıştı.

Güçsüz bir karakter olduğundan değil, başka bir korsan için o koltuğu kullanabilecekken neden korsan olmayan birine o koltuğu heba etsinler?

Suçlu diyorsun ama denizlerde geziyor, belli ki bu adam denizlerde dolaşmayı seviyor. Suç işleyen bir adam olduğunu sen söylüyorsun zaten, denizcilikle de uğraşıyor, bu adamın korsan olmaması için önündeki tek engel tayfası olmaması mı?

Daha önce dediğim gibi, tayfası olmaması korsan olmasına engel teşkil etmez. Ace tek başına dolandığı vakit, Law tek başına dolandığı vakit halen korsanlar. Bir kaza geçirip bütün tayfasını kaybetmiş kişiler olabilir, Bellamy gibi, onlarda tayfasız kaldılar diye korsanlığı bırakmıyorlar. Jinbe çoğu zaman tayfasız dolanıyordu, ama korsandı.
Şimdi adam diğer korsanlardan güçlüyse onu saflarına katmaları neden bir kayıp olsun? Asıl katmamaları kayıp olur. Mihawk'ın korsan olmadığı ama suçlu olduğu hiçbir senaryo düşünemiyor musun? Korsan simgesi yok, tayfası yok bunlar da işin ekstraları. Ben bu adam korsan değil derken, bir kart çıkıyor ve bu adam korsan değil diyor. Ben mi çıkarttım o kartı? Daha önce düşünmesem ve sadece bu karttan etkilenerek böyle bir iddiada bulunsam size hak veririm ama ben karttan önce de bunu iddia ediyordum. Siz böyle bir durumda olsanız ne düşünürdünüz? Nasıl bir tesadüf bu ya? Ben hala anlam veremiyorum. Neden sadece Mihawk'ın kartı farklı? Bana bunu açıklar mısın?

Belki de yıllardır kendine uygun birini bulamadı, ama hedefinden vazgeçmedi, Perona'yı görünce hemen aldı tayfasına hayalet kız Zoro'nun yaralarını sar diye emir falan vermeye başlamıştı.
Belki de tek takılmayı seviyordur bu korsan olduğu gerçeğini değiştirmiyor yine de. Hele mangada bu kadar şey söylenmişken.

Şimdi adam diğer korsanlardan güçlüyse onu saflarına katmaları neden bir kayıp olsun? Asıl katmamaları kayıp olur. Mihawk'ın korsan olmadığı ama suçlu olduğu hiçbir senaryo düşünemiyor musun? Korsan simgesi yok, tayfası yok bunlar da işin ekstraları. Ben bu adam korsan değil derken, bir kart çıkıyor ve bu adam korsan değil diyor. Ben mi çıkarttım o kartı? Daha önce düşünmesem ve sadece bu karttan etkilenerek böyle bir iddiada bulunsam size hak veririm ama ben karttan önce de bunu iddia ediyordum. Siz böyle bir durumda olsanız ne düşünürdünüz? Nasıl bir tesadüf bu ya? Ben hala anlam veremiyorum. Neden sadece Mihawk'ın kartı farklı? Bana bunu açıklar mısın?
Manga dışında verilen bilgilere çok takılma, hele ki kart falan bunlar hikaye. Databook'a bile inanmıyor insanlar ne kartı. Ayrıca kartta demiş mi Mihawk korsan değildir diye, öyle bir şey bile dememişken senin takıldığın şeye bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık