Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrı tutulmamış Mihawk işte. Adamın koca posterini gösterip açıklıyorlar.

İşte kartlar güvenilir bir bilgi değil. Eğer mangaka açıklasaydı böyle bir şeyi hikayede değişiklik yapabilir ileride diyebilirdik. Fakat bizim gibi okuyucular tarafından hazırlanmış bu kartlar. Yani gerçek hikayede ''Korsan'' denilen pek çok sahne varken Mangaka çizilmeden korsan değil diyemeyiz.
Konu Mihawk olunca, azmini ve hücumlarını hayranlıkla izliyorum. Croco'yu bu kadar şevkle savunduğunu görmedim. :D

İşte diyorum ki mangaka "Bakın ben Mihawk'ı korsan olarak gösterdim ama aslında değildi ehehe xd" diyebilir. Şu kart mevzusundan dolayı böyle bir ihtimal olabilir yani.

Neyse önemli bir konu değil zaten. Ölsün de kurtulalım vanpirden. :S
İşte bende sana diyorum ki olacaklar üzerinden konuşamayız. Eğer mangaka 3-4 yerde Korsan demişse biz bu senin dediğin şeyler olana kadar korsan olarak kabul etmeliyiz. Çünkü senin dediğin şeyin olacağının bir garantisi yok. Eğer böyle derse bizde o zaman deriz ki ''Mihawk korsan değilmiş ... imiş'' diye. Noktalı yere istediğini koy. :S

Konu Mihawk olunca, azmini ve hücumlarını hayranlıkla izliyorum. Croco'yu bu kadar şevkle savunduğunu görmedim. :D
Konu Mihawk olunca değil farklı şeyler olunca da bu şekilde tartışıyorum. Geçmişte tartışmalarımı pek görmedin heralde son zamanlarda pek tartışmalara katılmıyorum normaldir görmemen. :D

İşte bende sana diyorum ki olacaklar üzerinden konuşamayız. Eğer mangaka 3-4 yerde Korsan demişse biz bu senin dediğin şeyler olana kadar korsan olarak kabul etmeliyiz. Çünkü senin dediğin şeyin olacağının bir garantisi yok. Eğer böyle derse bizde o zaman deriz ki ''Mihawk korsan değişmiş ... imiş'' diye. Nokta ya istediğini koy.
Noktaya istediğimi koyarsam sıkıntı olur yalnız. :D

Canı sıkılan buraya yazıyor, gece gece canım sıkıldı iki sallayayım konuya Tako no me korsan felan değil ya nerede korsan Allasen adamın hakkında bir şey bilmiyoruz. Hemen hemen her Shinin arc ı oldu bunun daha olmadı bu arc sonlarına doğru iki kelam ederler artık.

Yalnız marco mihawk’ı fena ezmiş:D
La vista şuna bi el atale demiş resmen :D

Düşünsenize bunu marco shanks varken diyor:D
Hayali bile komik yani.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık