Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
HAhaha yapma gözünü seveyim ya :D İkisi aynı şey mi? Mihawk için ben bir kaç neden sunuyorum da, Luffy'i dahil etmemesi için Nami'nin nasıl bir nedeni varmış?
Zoro kendisi diyor balıkadam adasında, Luffy o kadarını yapamasaydı kaptan olamazdı diye, haliyle kaptan ile diğerleri arasında her zaman bir ayrım olacaktır.

Amacı var ama. Mihawk'ın amacı da yok.

Tamam işte Zoro'nun hedefi küçümsenecek bir şey değil dimi? Mihawk balon olamaz yani.
Mihawk'ın hayatını ne kadar biliyoruz da amacı yok diye kesin konuşabiliyoruz? Kaldı ki senin söylediğinin aksine Mihawk'ın bir hedefi/beklentisi de var. Zoro ile olan dövüşünden sonra ''Güçlen ve beni bul'' diyor. Burdan adamın ünvanını koruma/devretme konularında bir beklenti/amaç içinde olduğunu söyleyebilirsin.

Zoro'nun hedefinin çok güçlü olacağı senin beklentin. Benim beklentim de çok güçlü olmayacağı yönünde olabilir. Beklentileri kesinmiş gibi sunma yani.

Mihawk'ın hayatını ne kadar biliyoruz da amacı yok diye kesin konuşabiliyoruz? Kaldı ki senin söylediğinin aksine Mihawk'ın bir hedefi/beklentisi de var. Zoro ile olan dövüşünden sonra ''Güçlen ve beni bul'' diyor. Burdan adamın ünvanını koruma/devretme konularında bir beklenti/amaç içinde olduğunu söyleyebilirsin.

Zoro'nun hedefinin çok güçlü olacağı senin beklentin. Benim beklentim de çok güçlü olmayacağı yönünde olabilir. Beklentileri kesinmiş gibi sunma yani.
Tamam o zaman. Şimdi diğer Schilerin amaçlarını düşün sonra Mihawk'ın aynı mı bak bir? Sonra Mihawk'ın Zoro'u beklemesi ile Schi olmasının alakası ne? Yani bom boş gezen adam , canı sıkılan adam neden Schi olmuş? Amacı ne bu adamın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık