Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ossun ben de başka yerden vururum mevzu bilgi üzerinden bir şeyler anlatmaksa. :D Kart bilgilerinden yola çıkarak Mihawk korsan değil diye savunuyorsan ben de başka kart bilgilerini öne sürerim. Anladın sen onu. :rolleyes:
Biliyorum ne atacağını :D Ama sözümüzüz arkasındayız kabul ettiğimi söylemiştim ben onu, tabi aksi iddia edilene kadar ve Öyle bile olsa arada fark olduğunu düşünmüyorum. O zaman da demiştim Luffy 100 ise Zoro 98 olsun :D

Tamam o zaman. Şimdi diğer Schilerin amaçlarını düşün sonra Mihawk'ın aynı mı bak bir? Sonra Mihawk'ın Zoro'u beklemesi ile Schi olmasının alakası ne? Yani bom boş gezen adam , canı sıkılan adam neden Schi olmuş? Amacı ne bu adamın?

Senin dediklerine cevap verebilmek için adamın hikayesinin bilinmesi lazım. Bunlardan güç şeyi çıkartma. Bu adamın hangi şartlar altında ünvan aldığı ve shici olduğu bilinmiyor. Belki adamın hedefi en güçlü kılıç ustası olmaktı ve olunca da kimse ona düello teklif etmeyince böyle bir durum yaşandı? Belki ünvanı aldıktan sonra shici falan...

Adamın hedefi yok değil, adamın büyük bir hedefi yok. Boa Hancock'un çok mu büyük hedefleri var? Kadın, KK olacam falan da demiyor. Mihawk da tahminin en güçlü kılıç ustası olmayı hedeflemiş ve olmuş. Bu adamın daha büyük hedefleri olsaydı gider Yeni Dünya'da dolaşırdı. Hem GL'de dolaş, hem canım sıkılıdı Don Krieg'in peşinde koşayım de. Kendi içinde tezatlık yaşıyor adam.

Biliyorum ne atacağını :D Ama sözümüzüz arkasındayız kabul ettiğimi söylemiştim ben onu, tabi aksi iddia edilene kadar ve Öyle bile olsa arada fark olduğunu düşünmüyorum. O zaman da demiştim Luffy 100 ise Zoro 98 olsun :D
Vicdanını da iyi rahatlatıyorsun ha. 99 olsun bari xd Hem ekürin densetsu'ya söyle sen bunları. :D Mihawk'ın kartı açıklanınca sevinçle Zoro Shanks'ı geçecek ahaha falan diyordu, Luffy-Zoro hakkındaki bilgi açıklanınca anında yan çizdi saçmalık diye. :/

Ben dedim zaten kabul ediyorum diye. Şimdi sizde bence lafınızın arkasında durun mangayı kabul edin. Yani Zoro daha dayanıklı değil mi? :D

Viz kanka :D
O databook bilgisini geç o zaten bilinen bir şey databook bilgisine gerek yok onu bilmek için Databook Blue Deep. ''Vista showed his swordsmanship which is equal or superior to Mihawk's in this fight.'' Vista>=Mihawk ;) Tabi ki mangayı kabul ederim ama "GENELDE" lafını es geçmede sende şu Databook bilgisini bir kabul ette

Senin dediklerine cevap verebilmek için adamın hikayesinin bilinmesi lazım. Bunlardan güç şeyi çıkartma. Bu adamın hangi şartlar altında ünvan aldığı ve shici olduğu bilinmiyor. Belki adamın hedefi en güçlü kılıç ustası olmaktı ve olunca da kimse ona düello teklif etmeyince böyle bir durum yaşandı? Belki ünvanı aldıktan sonra shici falan...

Adamın hedefi yok değil, adamın büyük bir hedefi yok. Boa Hancock'un çok mu büyük hedefleri var? Kadın, KK olacam falan da demiyor. Mihawk da tahminin en güçlü kılıç ustası olmayı hedeflemiş ve olmuş. Bu adamın daha büyük hedefleri olsaydı gider Yeni Dünya'da dolaşırdı. Hem GL'de dolaş, hem canım sıkılıdı Don Krieg'in peşinde koşayım de. Kendi içinde tezatlık yaşıyor adam.
Tamam da unvanı sence çok mu basit? Yada önemsiz ise bu kadar neden mangaka adamın üstünden gizem kasıyor? Diyorsun ki Zoro' nun rakibi tamam işte o yüzden bile önemli olmalı bence tabi.

Mihawk'ın korsan olmadığı düşüncesini reddedenlere son bir soru sorup gidiyorum:
Mihawk'ın kesinlikle korsan olduğunu mu söylüyorsunuz, yoksa korsan olmayabilir ama henüz bunu bilemeyiz gibi bir şey mi diyorsunuz? Yani sizce Mihawk'ın korsan olmama ihtimali var mı? Peki, kartlarda neden sadece ve sadece Mihawk hükümet rengini taşıyor? Baskı hatası mı denk gelmiş, biri bilerek mi yapmış, nedir? Bunu cidden merak ettim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık