Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanırım Yonko'ların resmi olarak en güçlü korsanlar olmalarına karşı argüman üretebilmek için.
"Ama orada yonkou oluşumundan bahsediliyor, kişisel değil yhaa. :S" diyerek argüman üretilmemiş miydi zaten? :/

Mihawk gerçekten de korsan olmayabilir ama. O kart mevzusundan bir şeyler çıkma ihtimali az değil.

O zaman mangada birilerinin ağzından çıkan şeyleri kabul ediyor isek. Ana karakterlerden Nami'nin dediğini de kabul ediyoruz değil mi? Güzel o zaman aksi söylenene kadar mangada olay budur.

Hükümet bünyesinde olmayıp, güçlü biri olmak 'kötü şöhret' için yeterli. Ki Hasırşapkalar da kötü şöhretli idi tanımayanlar için, Dressrosa ile sempati kazanmışlardır.
Senle Kuma'ya aynı gözle bakmıyoruz. Benim için Zoro'yu sınadı, Dragon'u anıp senin gibi yoldaşlar kazanmış falan dedi. Luffy'leri kurtarma derdindeyken, Rayleigh'e bilgi vermesi benim gözümde onu zalim yapamadı. Ki Sabo bile pofidik Kuma diye andı onu, en son göründüğünde. Bu onu zalim yapmaz, şizofren yapar.
Nasıl sınadı? Gücünü sınamış olsa belki, ama tayfasının zaten Luffy'ye sadık olduğunu gördükten sonra bide kalkıp Zoro'ya o acıları yedirmesi bildiğin zalimlik. Gücünü sınadı diyeceğim ama zaten adamlarla dövüşerek güçlerini de görmüş oldu, Luffy'yi satmayız dediklerinde de zaten sadık olduklarını gördü. Ben burada herhangi bir test göremiyorum, sadece zalimlik yaptı kendisine layık görüldüğü üzere.

Ne önemi var, öyle bir söylüyorsun ki tayfası sürekli yanında olmak zorundaymış gibi. Bir korsan olan Perona'da şimdi Mihawk ile takılıyor, bir bakıma onun tayfasında sayılır.

Ayrıca korsan olan Zoro'ya barınak sağlayıp eğitim verdi, Zoro'da kısa süreli Mihawk'ın tayfasında olmuş oldu.
Nasıl ya? Kısa süreli tayfa falan öyle şey olamaz :S

O zaman mangada birilerinin ağzından çıkan şeyleri kabul ediyor isek. Ana karakterlerden Nami'nin dediğini de kabul ediyoruz değil mi? Güzel o zaman aksi söylenene kadar mangada olay budur.

Nami konuşurken kaptanı dahil etmemiş olamaz mı? Tayfa ayrı, kaptan ayrı konumda olur sonuçta.

Hmm Zoro'nun dayanıklılığı değişkenlik gösteriyor galiba, "Genelde" dediğine göre. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık