Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senaryo şu şekilde olur.İsim yazmıyorum kapatan Shanks işte.

- Kapattın mı kanka ?
- Tamam kapattım.Hadi başlayalım.

Çarpışan kılıç sesleri......

- Ahhh acıdı.Hani kapatmıştın olum ?
- Valla kapattım lan yalan mı söyleyeceğiz.Hadi devam.

Çarpışan kılıç sesleri......

- Ahhh !!!
- Pardon hacı açık kalmış hehehehe ( Shanks)
- Ulan seni... yavşak herif.

O sinirle düelloya asılan Mihawk haki falan dinlemez kıran kırana girişir.Shanks'in kılıcı bir çarpışma sonrası elinden uçar başka yere saplanır.Mihawk düelloyu kazandığını gösterecek şekilde kılıcı silahsız Shanks'e doğrultur.

Bunu görenler düelloyu anlat anlat bitiremezler ve Mihawk'ı en iyi kılıç ustası ilan ederler.
Ama olmazki Mihawk sonlara doğru kaçmalıydı :oleyo2:

96' sayıda geçiyor, Shanks dövüşmek içinmi geldin diyince, Mihawk tek kollu bir adamla dövüşmek ile ilgilenmiyorum diyor. bu benim için Shanks>Mihawk olmadığının bariz kanıtıdır. Kılıç ustası olmak ile kılıç kullanmak olayına gelirsek dediğin gibi Shanks kılıç ustası olmasa bile bu neyi değiştirirki? burda zaten Mihawk'ın seviyesinden bahsediyoruz. Varsın kılıç kullanmasın Shanks'a bu tavır ile konuşabiliyorsa demekki ya kendini üstün görüyordur ya da deminde dediğim gibi oda sizin güzel hatırınıza eşit görüyordur.
O zaman Dof yonkou gücünde bi Fuji'ye bi Kuzan'a atar yaptığına göre amirallerden hayli hayli güçlü. Onu yenen Luffy de korsanlar kralı olmuş haberimiz yok. Bütün sürprizi kaçtı serinin yahu :)

Hahahaha, altta atacağım yoruma bak belki mantıklı gelir sana :good:

Demek ki Mihawk hakiye karşılık olarak görüş gücünü kısmış, vay aydınlanma yaşadım arkadaş :sapkali:
Yani düello atmıyorlar ticaret yapıyorlar diyorsun al gülüm ver gülüm olayı o da iyiymiş.Galiba en son yazan arkadaşın dediği gibi bu ikisi oyun oynuyorlardı sadece millet düello sandı. :D

Demek ki Mihawk hakiye karşılık olarak görüş gücünü kısmış, vay aydınlanma yaşadım arkadaş :sapkali:
Öğrencisinin bile hakisi taşıyor dono... Ustası neler yapar düşünmek istemiyorum :a:
Hatta bir tık ileri seviyeye götüreyim! Şahin gözleri ile rakibinin zihnine işliyor ona karşı kazanamayacağını :rolleyes:

Ben hâlâ aynı görüşteyim. Yani ''Shanks'' ın hangi amaçla yazıldığı bariz değil mi? Ben Shanks'i seven birisi olarak sevmiyorum mesela. Daha bu adama genel tartışmada neler söylendi neler.
Diğer konuda da dediğim gibi sen söylemedim diyorsan, yapacak bir şey yok. Ama karaktere küfredip ya da en ağır lakapları takıp, sonrasında benim sözüm karaktere neden karakteri sevenler üzerine alınıyor demek çok doğru gelmiyor. .
Bariz olmadığını iddaa etmedim zaten.Dediğim sizin bunu yargılama hakkınız olmadığıdır.Hayali bir karakter alt tarafı.Siz sevmiyorsunuz diye insanlar bu kelimeyi kullanmıcak değil.Buna bir anlamda bencillik bile diyebiliriz.Kendi isteklerin için karşı tarafın özgürlüğünü kısıtladığın anlamına bile geliyor aslında.Ha ama toplumda bile özgürlüğün,bazı şeylerin sınırları vardır ama bu konu için o sınır bu sınır değil bana göre.Ben Zoro'ya küfür edilince takmam dedim ama bu hoşuma gider de demedim.Tabii ki sevdiğim karaktere laf sokarlarsa hoşuma gitmez ama gidipte ''Lan sen ne diyon ?'' da demem.Bak gerçek bir kişi olsa mesela annem,babam,dostlarım o zaman direk tepkimi veririm.Bunu da normal görürüm ama Allah'ın japonun kafasında kurduğu hayali bir karaktere küfür edilince kavga çıkartmam.Yargılama hakkınız yok dedim ama bir kişi bir karakteri gömüp sonra kendi sevdiği karaktere aynı muamele yapılınca sinirleniyorsa ona tepki gösterebilirsiniz.Gidip o kişinin mesajlarını bulup yüzüne vurabilirsin.O kişinin zaten yaptığı çelişkili ve yanlış bir davranış oluyor.Ama bunun dışında böyle bir durum için söz söyleme hakkına sahip değilsiniz.

Son düzenleme:
Mihawkın adadaki maymunlarla akraba olduğu bir teori vardı forumdan biri yazmıştı tam hatırlamıyorum kimin yazdığını.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık