Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bahsettiğim +300 kişinin bu adamı amiral olarak görmeme ve amiral etmez seçeneğine verme hakkı olduğunu biliyorsun dimi ? Mihawk amiral etmez diye düşünen biri için bu seçeneğin üzerinde kaç tane şık olduğu önemli değil yani. Sen de en az benim kadar kabiliyetliymişsin.

Bir de kısıtlı anket demişsin. Koramiral seçeneğini mi koyacaktı adam ? :hoo:
Ne kabiliyeti ya benim bir iddiam yok, iddiası olan sensin ben sadece yorumlama kabiliyetini övdüm. Amiral çıksa ne çıkmasa ne benim için... İnsanları beklentisi ile gerçek farklı çıkabilir şunu bi anlarsak sıkıntı yok :/

Koramiral denen bir seviye mi var :S Koramirallerde de Amiral olabilecek adamlar yok mu? Pek tabi seçenek olarak konabilir fakat bu bir seviye değildir. Ayrıca küçümsenecek bir yanı yok Koramiral olmanın sonuçta Amiralleri bu askerlerden seçiyorlar. Bir iki manga önce de gördük ne Koramiraller var yani.

162 kişi en az amiral etmeli diye vermiş belli ki, hatta eminim pek çok kişi de kararsız olduğu için bu şıkka yüklenmiştir. Lan o kadar gizem bağlantı bilmem ne hadi Amiral olsun demişler.

Gönül isterdi ki yıla göre oy oranlarındaki değişimler kaydedilseydi de beklentilerin manganın hangi döneminde arttığını, oyların nereye kaydığını görseydik. Mesela haki kullanan Mihawk bir tabuydu, Zoro'nun haki eğitim sahnesi çıkınca oylar kesin yer değiştirmiştir. Luffy, Katakuri ile savaşınca savar yer değiştirmiştir çünkü insanların beklentileri zamanla şekilleniyor. Sen şimdiye göre konuşuyorsun, yarın bir gün Mihawk'ın bir falsosunu çizse ve bu konu hortlatılsa insanların beklentisi düşecek ve gören belki de oyunu değişecek :D Koca ankete oy verenlerden amiral edere veren %41 in profili budur bence. Kısaca, sen bunca kişiyi haklı görüyorsun, ben de değişken görüyorum.

Direk yavşak demiyoruz.Evet bu kelimeyi çağrıştırdığı kesin ama Shanks kelimesinin yavşak kelimesine oranla daha yumuşak olduğu belli bence.Sence ? O yüzden o kadar büyük sıkıntı görmüyorum.Dediğim de şu.Sen önceki mesajında kendi karakterinize laf söyletmiyorsunuz diyerek samimiyetsizlikten bahsettin.Bende diyorum ki Zoro'ya küfredilmesini ya da lakap takılmasını takmadığım için kendimde ''Shanks'' gibi bir şey deme hakkını buluyorum.Çelişkili davranmamış oluyorum çünkü.Zoro'ya böyle bir şey denince parlasaydım o zaman dediğin gibi samimiyetsiz olurdum.Onun dışında dediğim gibi samimiyetsiz olduğumu düşünüyorsan mesajlarımı arayıp nerde Zoro'ya laf söylenince sinirlendiğimi gösterebilirsin.Bende sana açıklamamı yaparım.Artık kabul edersin ya da etmezsin senin bileceğin iş.Çünkü ben zaten çelişkili davranmadığımı düşünüp bu lafı söylüyorum
Ben hâlâ aynı görüşteyim. Yani ''Shanks'' ın hangi amaçla yazıldığı bariz değil mi? Ben Shanks'i seven birisi olarak sevmiyorum mesela. Daha bu adama genel tartışmada neler söylendi neler.
Diğer konuda da dediğim gibi sen söylemedim diyorsan, yapacak bir şey yok. Ama karaktere küfredip ya da en ağır lakapları takıp, sonrasında benim sözüm karaktere neden karakteri sevenler üzerine alınıyor demek çok doğru gelmiyor. .

96' sayıda geçiyor, Shanks dövüşmek içinmi geldin diyince, Mihawk tek kollu bir adamla dövüşmek ile ilgilenmiyorum diyor. bu benim için Shanks>Mihawk olmadığının bariz kanıtıdır. Kılıç ustası olmak ile kılıç kullanmak olayına gelirsek dediğin gibi Shanks kılıç ustası olmasa bile bu neyi değiştirirki? burda zaten Mihawk'ın seviyesinden bahsediyoruz. Varsın kılıç kullanmasın Shanks'a bu tavır ile konuşabiliyorsa demekki ya kendini üstün görüyordur ya da deminde dediğim gibi oda sizin güzel hatırınıza eşit görüyordur.
:) O maalum sahneyi diyorsun. Benim açımdan senin düşündüğünün aksi bir durum var ama neyse işte.Ben yeni bir şeyler açıklandı zannettim.

:) O maalum sahneyi diyorsun. Benim açımdan senin düşündüğünün aksi bir durum var ama neyse işte.Ben yeni bir şeyler açıklandı zannettim.
Hmm, sen anlat sana mantıklı geleni. Mihawk'ı hangi seviyede gördüğünü ve sebeplerini, Belki yatar kafama başta 1 kere Mihawk bence Shanks'dan güçlüdür ya da eşittir dedim diye fikrimden dönmeyecek değilim futbol fanatikliği yapmıyoruz burda sonuçta.

Ben aksini iddia etmiyorum ancak dediğim gibi ben kesin olan konularda konuşmayı , kesin olmayan konularda tartışmayı severim. Shanks'ın gücünü görmeden bunları kabul edemem. Ayrıca Shanks ile savaştığında karanlık meyvesini yemişti. Ancak değinmek istediğin konuda haklısın. Beni de çok şaşırtan bir olaydı. Shanks onca şov yapmasına rağmen , ciddi bir savaşta bu yarayı aldığını söylüyordu.Teach'in gücü ise o savaşta Ace'e denk gibi gösterilmişti hemen hemen. Kazanan Teach olsa da zorlanmış gibiydi.O yüzden sizi de anlamıyor değilim. Ama sanırım bende başa baş savaştıkları konusuna daha çok önem veriyorum.
Beklentiler farklı işte. Ama yanlış anlaşılma olmasın; Shanks'i zayıf yonko olarak beklemiyorum. Sadece Mihawk beklentim yüksek. Karaladığım kısmı da yanlış hatırlıyorsun.

Beklentiler farklı işte. Ama yanlış anlaşılma olmasın; Shanks'i zayıf yonko olarak beklemiyorum. Sadece Mihawk beklentim yüksek. Karaladığım kısmı da yanlış hatırlıyorsun.
Öldürüp alıyor meyveyi ve yiyor. Sonra kayıplara karışıyor diye hatırlıyorum ben. Ace'in haber aldığı süreçte zaten kayıplara karışmıştı ve Ace peşine düştükten sonra Shanks gelip konuşuyordu.

Hmm, sen anlat sana mantıklı geleni. Mihawk'ı hangi seviyede gördüğünü ve sebeplerini, Belki yatar kafama başta 1 kere Mihawk bence Shanks'dan güçlüdür ya da eşittir dedim diye fikrimden dönmeyecek değilim futbol fanatikliği yapmıyoruz burda sonuçta.
Şu an çok mesaj yazma modunda değilim. Unutmazsam senin profiline yazarım kendimce sebeplerimi. Ama tartışma konularında falan çok iyi değilimdir, o yüzden zannetmiyorum fikrini değiştirebileceğimi. Teklifin için teşekkür bu arada.

Haklısın Mihawk'ta haki yok, Shanks haki kapatıp dövüşüyornuş :(
Senaryo şu şekilde olur.İsim yazmıyorum kapatan Shanks işte.

- Kapattın mı kanka ?
- Tamam kapattım.Hadi başlayalım.

Çarpışan kılıç sesleri......

- Ahhh acıdı.Hani kapatmıştın olum ?
- Valla kapattım lan yalan mı söyleyeceğiz.Hadi devam.

Çarpışan kılıç sesleri......

- Ahhh !!!
- Pardon hacı açık kalmış hehehehe ( Shanks)
- Ulan seni... yavşak herif.

O sinirle düelloya asılan Mihawk haki falan dinlemez kıran kırana girişir.Shanks'in kılıcı bir çarpışma sonrası elinden uçar başka yere saplanır.Mihawk düelloyu kazandığını gösterecek şekilde kılıcı silahsız Shanks'e doğrultur.

Bunu görenler düelloyu anlat anlat bitiremezler ve Mihawk'ı en iyi kılıç ustası ilan ederler.

Ne kabiliyeti ya benim bir iddiam yok, iddiası olan sensin ben sadece yorumlama kabiliyetini övdüm. Amiral çıksa ne çıkmasa ne benim için... İnsanları beklentisi ile gerçek farklı çıkabilir şunu bi anlarsak sıkıntı yok :/

Koramiral denen bir seviye mi var :S Koramirallerde de Amiral olabilecek adamlar yok mu? Pek tabi seçenek olarak konabilir fakat bu bir seviye değildir. Ayrıca küçümsenecek bir yanı yok Koramiral olmanın sonuçta Amiralleri bu askerlerden seçiyorlar. Bir iki manga önce de gördük ne Koramiraller var yani.

162 kişi en az amiral etmeli diye vermiş belli ki, hatta eminim pek çok kişi de kararsız olduğu için bu şıkka yüklenmiştir. Lan o kadar gizem bağlantı bilmem ne hadi Amiral olsun demişler.

Gönül isterdi ki yıla göre oy oranlarındaki değişimler kaydedilseydi de beklentilerin manganın hangi döneminde arttığını, oyların nereye kaydığını görseydik. Mesela haki kullanan Mihawk bir tabuydu, Zoro'nun haki eğitim sahnesi çıkınca oylar kesin yer değiştirmiştir. Luffy, Katakuri ile savaşınca savar yer değiştirmiştir çünkü insanların beklentileri zamanla şekilleniyor. Sen şimdiye göre konuşuyorsun, yarın bir gün Mihawk'ın bir falsosunu çizse ve bu konu hortlatılsa insanların beklentisi düşecek ve gören belki de oyunu değişecek :D Koca ankete oy verenlerden amiral edere veren %41 in profili budur bence. Kısaca, sen bunca kişiyi haklı görüyorsun, ben de değişken görüyorum.
Değişken vardır illa ki canim. Mihawk'ta haki yok diyenler olduğu sürece bu "değişken" kesim her zaman var olmaya devam edecektir zaten :) Mihawk'ın seviyesi zaman geçtikçe yerine oturuyor. Bu da forumdaki üye profilinden kaynaklı bir durum. Yoksa ben 5 yıldır Mihawk yonkou seviyesi diyorum misal ???

Rica edicem koramiral kötü bir seviye deme :) Nerede şamar oğlanı var koramiral. Güncelin amiralleri hariç bu seviye çöp. Ayrıca shici seviyesi (biri de shici seviyesi şudur diyemez ama...) diye bir şey var yahu bu forumda koramiral seviyesi olmuş çok mu :fool: :D

Beklenti meselesine gelince.. Çok ayrıntıya inmek istemiyorum ama yani gözünü seveyim yonkoular, amiraller, goroseiler cirit atıyor millet hala yok sağ kol sol bacak muhabbeti falan yapıyor :oleyo: Hani beklenti meselesi diyip işin içinden sıyrılabilecek birşey değil bu. Benim beklentim de birbirlerine abartı gelebilir lakin göz var nizam var. Bunun da bir ortalaması-standartı olmalı. Aksi halde serinin geldiği şu noktada bazı beklentiler komik kaçıyor artık. Diyorum ya Mihawk'ın seviyesi zaman geçtikce belirleniyor diye. İşte bazıları, bazı şeyleri güncellemeyip eskide takılı kalınca Mihawk'ın seviyesi konusunda uçurumlar oluyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık