Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamlar gerçekten şaka gibi orada dövüş erteleniyor. Peki MF de yenmesi kesin olan herkesi yenmedi mi bu Mihawk? Okamalar, Daz vb. Yenmesi sıkıntılı olan kişilere ise bulaşmadı işte hala neyi uzatıyorsunuz? Adam dediğiniz gibi olsa herkes ile dövüşmezdi. Karşısına Daz gelince dövüşmese neyse tamam dediğinizi haklı bulurum. Fakat bu adam Daz'ı kesiyor sonrasında ise karşısına Crocodile gelince ne hikmetse bir şey yapamıyor anında salıyor Luffy'nin yakasını.

Vista ile dövüşmeye başlıyorlar. Sonrasında dövüşü erteleyelim diyorlar. Adamlar dövüşmeye başlayınca anlıyorlar birbirlerinin seviyelerini dövüşün öyle hemen bitmeyeceğine kanaat getiriyorlar ve dövüşü erteliyorlar.

Shanks'ın kol gittikten sonra Mihawk ile konuştuğunu söyleyebiliriz. Adam Luffy'den bahsediyor Mihawk'a aralarında ki sohbet ise normal birilerinin ki gibi değil gayet samimi bir sohbetleri daha doğrusu arkadaşlıkları var. Adamlar geçmişten buyana dövüşmüyorlar. Shanks nasıl olur da bilmez Mihawk'ın dövüş için gelmediğini, adamlar zaten dövüşmüyorlar geçmişten buyana. Neyse booom sesi duyulunca bekliyorum.

Mihawk e.oda'nın belkide gizemi ilk defa kullandığı karakter olduğu için kendisine çok farklı bakıyorum, amiral üstü değil ama amiral altı oldugunu da beklemiyorum açıkcası.

Siteye üye olmama neden olan hadise Mihawk'ta haki olmadığının iddia edilmesi ve gücü konusunda yapılan abuk sabuk yorumlarken bu tarz bir konunun 323 sayfa yorumlanması, daha önce açılıp silinmiş konularla birlikte minimum 600 (tahmini) sayfa olması insanı duygulandırıyor anasını satayım.

Akainu hariç bütün amiralleri ve sağ kolları 1 vs 1'de ıkına ıkına da olsa yener. Bence bu adamın seviyesi bu

japon kültürün de kılıç ve kılıç ustaları çok değerli diye biliyorum o yüzden mihawkın gücü nasıl bu kadar küçümseniyo anlamıyorum adam en iyi kılıç ustası shanksle düelloları kulaktan kulağa gitmiş ve bildiğim kadarıyla diğer shichibukaiların eski ödülleri açıklandığı halde mihawkın ki açıklanmadı neden acaba balon ya hani mihawk bak işe :D ama ben neden mihawkın bu kadar küçümsendiğini biliyorum tabi seride ki malum bir kişiden dolayı :D

Amiral seviyesinde olup olmaması değil aslında mesele Gözleriyle karşısındaki adama k.haki niteliğinde geleceği gösterdi gibi yorumlar benim gözlerimi kanatıyor.
Dün o meseleyi konuşuyorduk yarım kalmıştı. Bazı arkadaşlar ciddi ciddi 2010 yılında çıkmış bölümdeki olayın bunca yıl boyunca forumda tartışılmadığını ve kimsenin o sahneye " Luffy'nin gördüğü şey k.haki görüsü olabilir " demediğini düşünüyorlardı. Şok oldum anasını satayım. Katakuri'den sonra herkes o sahnede Luffy k.haki kullanmıştır demeye başladı falan dediler. One Piece'de şu ana kadar doujutsu teknikleri görmediğimiz için o sahne adına yapılacak en mantıklı açıklama bence şöyle; Mihawk Luffy'e bir anlığına öldürme içgüdüsünü ( sakki ) gösteriyor ve Luffy'de o an hayatta kalma içgüdüleri sayesinde istemsizce k.haki kullanıyor. İstemsizce h.haki kullandığını ve daha önce gene istemsizce b.haki kullanmış olabileceğini ( Lucci'ye ve Croco'ya yaptığı son saldırılar misal) bildiğimiz bir karakterin o noktada anlık refleks olarak bu gücü kullanması çok abes bir şey değil bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık