Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk'ın atarı o kadar işte anlayana tabi. Hebele hübele yapıyordu ''kader'' falan sayıklıyordu. Shanks'dan falan özür diliyordu. Croco gelince yine yaptığı en iyi şeyi yapıp R'ye taktı. :D

Emin olun Mihawk kazanacağından emin olsa Crocodile ile dövüşürdü anlayın şu adamın karakterini artık.
Shanks demiyor muydu buna meydan okumaya mı geldin diye ?

Geri vites değilde boş beleş tiplerle vakit harcamayı sevmiyor gibi, benzer bir lafı Zoro'ya da sarfetmişti.

Adam gereksiz efor sarfetmiyor.Düello ertelemeler falan hep bu yüzden.Rakibine yenileceğini gösteriyor.Kimse de nereye gidiyorsun Mihawk ben kazanacaktım diyemiyor.Demeye yüzü yok çünkü.:a:

Tamam olur sen bilirsin diyip bırakıyor rakipleri acaba neden diye düşündünüz mü ?
Eminim birçoğu iyi yırttığını düşünüyor.Karakterinden dolayı.Akainu gibi olsa hepsi son duasını ederdi.Mihawk karşısında erteleme şansları olmayacağını bilirlerdi.
Mihawk istediği neyi alabildi MF de lütfen söyler misin? Sen diyorsun ki efor sarf etmiyor. Yav adam WB ile aramızda ki farkı öleceğim dedi Jozu durdurunca kılıcı yerine soktu. Tamam bazıları dedi ki haddini bildi bazıları dedi o seviyeyi çok rahat aşar ama WB seviyesidir. WB gülüyordu o slash sırasında.

Hadi onu geçtim adamlar o en iyi saldırısı değildi dediler. Sen kalkıp diyorsun ki Dünyanın en güçlü adamını kastederek ''Onunla aramızda ki farkı ölçeceğim'' diyorsun. Sonra ona zayıf teknik ile mi saldırırsın? Yoksa Zoro'nun Mihawk'a yaptığı gibi o zaman yapabildiğin en iyi teknik ile mi saldırısın? Biraz mantıklı düşününce sonucu bulabilirsin.

Adamın karşısına Vista geldi. Yav forum lütfen bak yalvarayım mı size napayım? :D
Bu adam Jozu'yu aşamıyor besbelli bir şey net yani. Sonra karşısına Vista geliyor onu da aşamıyor. Yav bu adam kimseye mi gücünü göstermiyor? Hadi göstermiyor niye bunlarla savaşıyor? Dövüş erteliyor? Saldırıp çizik bile atamadıktan sonra kılıcını yerine sokuyor? Cevap net. Adamın yapacakları o kadarda ondan. Sınırı o ne Jozu'yu kesip geçebilir ne Vista'yı öyle bir dövüşte yenebilir. Vista dövüşünün kısa süreceğini düşünen varsa seriyi boşa okuyordur. Adamlar dövüş erteliyorlar çünkü wb korsanları oraya Ace'i kurtarmaya gelmiş. Eğer orada dövüş ertelenmese kim bilir ne kadar sürecek o savaş.

Crocodile mevzusunda ise yine Mihawk istediğini almış olan taraf değildir. Adam dünya kadar şeyden bahsedip Luffy'i öldürmek istiyor. Daz geliyor karşısına onu kesiyor. Crocodile gelince niye saldıramıyor tıpkı Daz gibi bu adam? Neyse ne desek boş. Balon patlayınca buraları görmek isterim :)

Demek onun için önünde hiç yara yok, lan yoksa... ardında mı... yok canım olmaz öyle şey.
BMW vites koluna ''R'' yerine ''Mihawk'' yazdırmak için Oda'ya istek yazmış sen hala ne diyorsun :(

Shanks demiyor muydu buna meydan okumaya mı geldin diye ?

Geri vites değilde boş beleş tiplerle vakit harcamayı sevmiyor gibi, benzer bir lafı Zoro'ya da sarfetmişti.
Adamlar arkadaşlar geçmişten buyana ki Shansk kol kaybettikten sonrada Mihawk ile konuşuyor tekrardan yani ona Luffy'den falan bahsediyor. Kısacası sadece o zamandan sonra kılıç tokuşturmuyor bu adamlar. Yani Shanks orada biliyor Mihawk'ın onunla dövüşmek istemeyeceğini. Sen Shanks'ı Vista'nın oyalayabileceğini düşünüyor musun? Veya Vista ile dövüş erteleyeceğini?

Mihawk istediği neyi alabildi MF de lütfen söyler misin? Sen diyorsun ki efor sarf etmiyor. Yav adam WB ile aramızda ki farkı öleceğim dedi Jozu durdurunca kılıcı yerine soktu. Tamam bazıları dedi ki haddini bildi bazıları dedi o seviyeyi çok rahat aşar ama WB seviyesidir. WB gülüyordu o slash sırasında.

Hadi onu geçtim adamlar o en iyi saldırısı değildi dediler. Sen kalkıp diyorsun ki Dünyanın en güçlü adamını kastederek ''Onunla aramızda ki farkı ölçeceğim'' diyorsun. Sonra ona zayıf teknik ile mi saldırırsın? Yoksa Zoro'nun Mihawk'a yaptığı gibi o zaman yapabildiğin en iyi teknik ile mi saldırısın? Biraz mantıklı düşününce sonucu bulabilirsin.

Adamın karşısına Vista geldi. Yav forum lütfen bak yalvarayım mı size napayım? :D
Bu adam Jozu'yu aşamıyor besbelli bir şey net yani. Sonra karşısına Vista geliyor onu da aşamıyor. Yav bu adam kimseye mi gücünü göstermiyor? Hadi göstermiyor niye bunlarla savaşıyor? Dövüş erteliyor? Saldırıp çizik bile atamadıktan sonra kılıcını yerine sokuyor? Cevap net. Adamın yapacakları o kadarda ondan. Sınırı o ne Jozu'yu kesip geçebilir ne Vista'yı öyle bir dövüşte yenebilir. Vista dövüşünün kısa süreceğini düşünen varsa seriyi boşa okuyordur. Adamlar dövüş erteliyorlar çünkü wb korsanları oraya Ace'i kurtarmaya gelmiş. Eğer orada dövüş ertelenmese kim bilir ne kadar sürecek o savaş.

Crocodile mevzusunda ise yine Mihawk istediğini almış olan taraf değildir. Adam dünya kadar şeyden bahsedip Luffy'i öldürmek istiyor. Daz geliyor karşısına onu kesiyor. Crocodile gelince niye saldıramıyor tıpkı Daz gibi bu adam? Neyse ne desek boş. Balon patlayınca buraları görmek isterim :)

BMW vites koluna ''R'' yerine ''Mihawk'' yazdırmak için Oda'ya istek yazmış sen hala ne diyorsun :(

Adamlar arkadaşlar geçmişten buyana ki Shansk kol kaybettikten sonrada Mihawk ile konuşuyor tekrardan yani ona Luffy'den falan bahsediyor. Kısacası sadece o zamandan sonra kılıç tokuşturmuyor bu adamlar. Yani Shanks orada biliyor Mihawk'ın onunla dövüşmek istemeyeceğini. Sen Shanks'ı Vista'nın oyalayabileceğini düşünüyor musun? Veya Vista ile dövüş erteleyeceğini?
Jinbei BM uçuruyor ise Vista neden kılıcıyla Shanks'ı tutmasın?Size göre BM torpille yonkou zaten :)

@Sir Crocodile

Karakterlerin kişilik özelliği ile güç olayını karıştıyorsunuz. Mihawk orda zayıf olduğundan değil sallamadığından dövüşü erteliyor.

Aynı mantık Shanks'da da var misal Higuma tepiklediğinde kalkıp biçmiyor adam :)

Mihawk'ı da, Shanks'ı da tam güç görene kadar diyecek bir şey yok gibi.

Jinbei BM uçuruyor ise Vista neden kılıcıyla Shanks'ı tutmasın?Size göre BM torpille yonkou zaten :)
Jinbe nihai tekniği kullanırken BM'nin buna yaptığı saldırıyı bir bak. Eğer burada bizim tayfa değilde başka bir tayfa olsa sonu Kid ittifakı gibi olurdu buna emin olun. :D

Ben torpille Yonkou diye bir şey demedim. En güçsüz Yonkou yorumuna da katılmıyorum. Vista mı Shanks'ı kılıçla tutacak? Bu dediğin şey Vista kılıçla WB'yi tutabilir gibi bir şey. Eğer buna inanıyorsan diyecek bir şeyi yok. Tartışmaya bile girmem :D

@Sir Crocodile

Karakterlerin kişilik özelliği ile güç olayını karıştıyorsunuz. Mihawk orda zayıf olduğundan değil sallamadığından dövüşü erteliyor.

Aynı mantık Shanks'da da var misal Higuma tepiklediğinde kalkıp biçmiyor adam :) Mihawk'ı da, Shanks'ı da tam güç görene kadar diyecek bir şey yok gibi.
Yav arada Mihawk'ın kestiği buz dağı kadar fark var. Mihawk bile Shanks'ın vurdum duymazlığını görünce. ''Böyle bir adada kamp mı yapıyor'' tarzı yorum yapıyor. Ben gördüğüm MF'ye göre değerlendiriyorum. Orada bir Amiral ağırlığı bile gösteremedi bu adam bırak Yonkou'yu.

Shanks zaten Mihawk'a o kadar fark atsa dövüşmeye mi geldin diye sormazdı.Neyse yeminimi bozdurdunuz gidiyorum.
Shanks orada biliyor Mihawk'ın dövüş için gelmediğini. Aralarında farklı bir samimiyet olduğunu da o sahneden sonra ki sayfalardan anlayabilirsin zaten :)

Mihawk'ın karakterini anlamayanlara yapacak bir şey yok.Tamam he tamam Mihawk Vista'ya r yapıyor :hhh:Shanks'da dövüşmek için gelmediğini biliyormuş Mihawk'ın zaten Haki ile sezmiştir hatta :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık