Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@F.M. Dostoyevski

Söylediklerinin Wb ile ilgili olan kısmı doğru ama sıkıntı şurada.Burada Mihawkin yonkou olduğunu savunan çoğu kişi Wb ye attığı Slashden güç çıkarımı yapıyormuş gibi yorum atıyorlar.Yani Mihawk yonkou gücünde olduğu için atmış o slashı.Amiral gücünde olsa atmazmış niye arada uçuk fark olduğundanmış.Ha unutmadan bu arkadaşlar aynı zamanda Mfnin başındaki Wb için en güçsüz yonkou diyen kesim.

Hazır sen yazmışken peşine ekleyeyim dedim.

Mihawkin seviyesi için Şenkse bakmak yeter.Şenks+1=Mihawk.
Tamamen Mihawk'tan bağımsız olarak konuşuyorum. Amiral olsa saldırmazdı, saldıramazdı kısmı da saçma bence. Yahu o amiraller gözü kapalı Wb'ye daldılar zaten. :/ Akainu seni buraya gömecem dedi resmen. Aokiji bisentoya kafa attı. Dahası Crocodile bile gitti Wb'ye saldırmaya kalktı. Daha ne diyeyim ben? :/

Cp0Lucci

@Cp0Lucci

Zoronun shogunu almasi,hatta shogunun Amiral seviyesi olması falan kişisel görüş oralara girmeyeceģim.

Benim orada demek istediğim aralarinda neden diğer kaptan-sağ kol farkı gibi bir olayın olamayacağı idi.Buna bir cevap alamadim.Bu arada Marcoyu aşırı küçümsemişsin.Wb marco gibi iki tanesini alamayabilir bile.Aynı şekilde EL arcta da Luffy iki tane Zoroyu alamayabilirdi.Uzatırsak Roger iki tane Ray i alabilir mi diye gider bu iş.

Demek istediğim Luffy ile.Zoro arasında diğer kaptan- sağ kollar olayı ile ilgili farkli bir şey görmedik.
Zaten tahminde bulundum Shogun için az çok bir Fujitora eder diye düşünüyorum. Neko ve İnu'dan daha güçlü olan adamın yerine Shogun olmuş bu adam Wano'da. Bir Fujitora eder mantığıyla gittim ve Zoro'da bu adamı indirecek bence bu yüzden Zoro Wano arc ta amiralden biraz daha güçlü olabilir dedim.

Diğer süpernovaların sağ kolları Zoro kadar önplana çıkmıyor mesela bundan bahsediyorum. Luffy > Zoro = Law gibi bir olası durum var. Law'ın sağ kolu ile arasında uçurum vardır mesela. Ama Luffy ile Zoro arasında öyle olmadığı görülüyor bana göre. Tabi Luffy = Zoro demiyorum ama Zoro önplanda ve ana karakterlerden birisi olduğu için bu da normal. Zoro, Mihawk'ı bana göre seri sonunda baya baya geçecek. O yüzden Luffy'nin şimdi Big Mom'ı alacağını düşündüğüm için Zoro'nun da seri sonunda Big Mom'dan güçlü olacağını düşünüyorum en azından :good:

Tamamen Mihawk'tan bağımsız olarak konuşuyorum. Amiral olsa saldırmazdı, saldıramazdı kısmı da saçma bence. Yahu o amiraller gözü kapalı Wb'ye daldılar zaten. :/ Akainu seni buraya gömecem dedi resmen. Aokiji bisentoya kafa attı. Dahası Crocodile bile gitti Wb'ye saldırmaya kalktı. Daha ne diyeyim ben? :/
Wb ye saldırmak basittir.Deprem yumrugu attı Lavlı yumruk ile bas ittir.Baktın Jozu geldi h...tir :hhh::hhh:

@Cp0Lucci

Lawin tayfayı katma zaten.Sanjinin tüm tayfasını alması 2 dakikasını bile almaz o tayfanin.Karşılaştırmayı baya baya kaptan-sağ kol için diyorum.Wb-Marco,Roger-ray,Şenks-Beckmann gibi.

Aynen. Amiraller laf etmeden saldırdı. Şimdi onların işi o falan denilir :/

Yaşlı Rayleigh amiral tutuyor genç hali yonkou olamaz olamaz diyenler var.Yonkou sağ kolu KK sağ kolu ile bir tutmakta ayrı bir olay.
Artık yaşlıda yaşlı yahu şunlara cevap verirmisin lütfen;Rayleighe yaşlı diyosun işine öyle geliyor adam okyanus yüzüp luffnin yanına geliyor.Kizaru kaç yaşında söylermisin?
Sana göre yaş kısıtı nedir? 20 yaşındaki shanksmı daha güçlü şimdiki shanksmı :) ama şimdi shanks yaşlı gücümü düştü.Şu yaşlı handikapını herkese vermeyin wb ye verenlere hak veriyorum adam serumlu kalbi tekliyor falan yaş ilerledikce tecrübe ve haki üstündeki masterlık artar bana göre.Sana kaç yaş lazım söyle bi sen :)
Rayleigh yonkou ise roger gençliginde wb ile kapışmış bu kapışmaya tayfa dahilse biyerde 2 tane yonkou rayleigh roger diger yerde sadece wb ve marco :) rogerların ezmesi lazım sana göre.Orda 2 tane yonkou var. tabi bunlar sana göre.Manga bize ne dedi WB İSTESE KK OLABİLİRDİ ROGERDAN SONRA SAG KOLDA MARCO.KK tayfası nı siz ilerde şöle görüyosunuz galiba 1 kk 1 yonkou sanjide zorodan eksigi yok oda 1 yonkou altı olsun demin kaidoyu yener diyende vardı zoro ilerde olaya bak şimdi kk tayfasında 3 yonkou :)) böyle bir evren yok olması dahil bile değil.

Artık yaşlıda yaşlı yahu şunlara cevap verirmisin lütfen;Rayleighe yaşlı diyosun işine öyle geliyor adam okyanus yüzüp luffnin yanına geliyor.Kizaru kaç yaşında söylermisin?
Sana göre yaş kısıtı nedir? 20 yaşındaki shanksmı daha güçlü şimdiki shanksmı :) ama şimdi shanks yaşlı gücümü düştü.Şu yaşlı handikapını herkese vermeyin wb ye verenlere hak veriyorum adam serumlu kalbi tekliyor falan yaş ilerledikce tecrübe ve haki üstündeki masterlık artar bana göre.Sana kaç yaş lazım söyle bi sen :)
Rayleigh yonkou ise roger gençliginde wb ile kapışmış bu kapışmaya tayfa dahilse biyerde 2 tane yonkou rayleigh roger diger yerde sadece wb ve marco :) rogerların ezmesi lazım sana göre.Orda 2 tane yonkou var. tabi bunlar sana göre.Manga bize ne dedi WB İSTESE KK OLABİLİRDİ ROGERDAN SONRA SAG KOLDA MARCO.KK tayfası nı siz ilerde şöle görüyosunuz galiba 1 kk 1 yonkou sanjide zorodan eksigi yok oda 1 yonkou altı olsun demin kaidoyu yener diyende vardı zoro ilerde olaya bak şimdi kk tayfasında 3 yonkou :)) böyle bir evren yok olması dahil bile değil.
Adam kendi ağzıyla söylüyor yaşlanınca güçten düştüğünü bu neyin kafası?WB Roger ile tayfa tayfa dövüştü diye bir bilgi bile yok.

Cp0Lucci

Zoro öyle birşey demiyor. Usopp diyor.

Bunun yanında Lucci bana göre Zoro`yu yener.
Ama Luffy ile aralarındaki fark çok değil.

Kişisel görüş değil.
Zoro kendi acılarının üstüne Luffy`i yürüyemez hale getiren acıyı alıp ayakta kalabilen bir adam.
Belki bir rakip olsa biraz daha zorlayıp dövüşecekte.

Ek olarak Zoro ile Luffy eşit diyenlerin savunacağı Luffy vs Zoro adında bölüm var ve bu ikisi benim kılıcım mı güçlü yoksa yumruklarım mı diye dövüyor.
Sen Dofi ile Vergo`nun denk dövüeceğini mi sanıyormusun.

Bir de Rayleigh hakkında birşey yazmadığına göre hak vermişsin.

Neyse telden zor yazıyorum.
Bence Tb'deki Zoro'da Sanji'de , EL'deki Lucci'yi alırdı, ama enies lobby arcta şansı yok Zoro'nunda Sanji'ninde.

Neyse konu bu değil :D

Shanks'in gücünü biliyor mudur şu an o bile belli değil aslında. Ki Shanks'in gücünü biliyor olsa bile tayfasının gücünü de tam olarak nerden bilecek? Aralarındaki düellolar kaç sene öncesinde kalmış. Ayrıca Shanks ve tayfasının gücünü bilse bile bunun WB ve tayfası ile direk alakası nasıl olacak? Sen de her şeyi çok düz düşünüyorsun.

Ben o dediklerini bildiğini söylemedim sana. Onları zaten o atağın durdurulmasından sonra düşünmüş olabilir. WB ile arasındaki farkı görmek istedi WB'nin atağına karşı her türlü kendini savunabileceğini bekliyordu ama araya girip Jozu'nun durdurması onun için sürpriz olmuştur büyük ihtimal. Sonrasında zaten bütünüyle idrak etmiştir WB'yi. Daha çok şahit olmuştur.
Tamam ben senin düşünce yapını çözdüm kendimce. Mihawk'ın güçlü olabilme ihtimali dışında her şey sana daha mantıklı geliyor. Buna Mihawk'ın karakterini bitirmek, Oda'nın çizdiği sahneyi anlamsızlaştırmak da dahil. Yani tartışmamızın bir anlamı kalmadı.

Yanlış anlama beni. Seni küçük görmek ya da alay etmek için söylemiyorum. Benim burada tartışma amacım ya kendi fikrimi değiştirebilecek bir argüman yakalamak ya da karşı tarafın fikirlerini çürütmek. İkisi de mümkün görünmediği için bu konuda daha fazla tartışmamıza gerek yok.

Zoro öyle birşey demiyor. Usopp diyor.

Bunun yanında Lucci bana göre Zoro`yu yener.
Ama Luffy ile aralarındaki fark çok değil.

Kişisel görüş değil.
Zoro kendi acılarının üstüne Luffy`i yürüyemez hale getiren acıyı alıp ayakta kalabilen bir adam.
Belki bir rakip olsa biraz daha zorlayıp dövüşecekte.

Ek olarak Zoro ile Luffy eşit diyenlerin savunacağı Luffy vs Zoro adında bölüm var ve bu ikisi benim kılıcım mı güçlü yoksa yumruklarım mı diye dövüyor.
Sen Dofi ile Vergo`nun denk dövüeceğini mi sanıyormusun.

Bir de Rayleigh hakkında birşey yazmadığına göre hak vermişsin.

Neyse telden zor yazıyorum.
zoro vs luffy bölümü var evet nami 2 sini tekliyor sonra sana göre Nami en güçlü ozaman o bölüme bakıyorsan :)
Sen baya baya luffy king kong gunla zoroyu tekleyemez mi diyorsun ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık