Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok temiz bir örnek var aslında Mf savaşı ile Dresrosadaki uyanış açan Doflamingo'ya bakmak yeterli. Henüz işlemeyeceği karakteri ortaya sürmüyor. Mihawk'ın da henüz sırası gelmedi. Kurgu diyelim. Oda-sama Mihawk'ı tekrardan Mf savaşını baz işlemez.
İyi de Doflamingodan bu şekilde bir laf veya söz duymadik.Eğer Doff Wb yi hiç sevmiyorum canina okuyacam deyip de Marco falan engellese aynı şeyi onun için de düşünürdüm.

Dediğin doğru.Zamanı gelmeyen işlenmiyor.Zaten buna mukabil ben Mihawkin Vistayı alacağını düşünüyorum ama o slash bence en iyi saldırısı idi.Yoksa neden mangaka en güçlü slash yazsın ki.Gider en güçlü kılıçustasinın slashı falan yazardı mantık olarak.

Cp0Lucci

Neye göre herkesin tayfasında 5 kat fark var bizim tayfada 2 kat diyosun ben onu çözemedim Bana göre king kong gunla tek yer zoro luffyde hem ödülde herşekilde bariz fark var zoro arasında.Bana açıkla neden çogu tayfada 5x se bizim tayfada 2x nerde geçiyor ?
Zoro ilerde kaidoyu yenerse saçma olur bence hatta bunun anketini yapabiliriz
Yani Wb ile Marco arasındaki fark = Luffy ile Zoro arasındaki fark diyorsun?

Devam et sen..

Nerde söyledi.Öyle bişey söylemedi element uydurma.Söyledigi şey biraz daha genç olsam kizaruyu daha iyi tutabilirdim kii kizaru orda rayleighe gayet daha üstün basmıştır
Kizaru,Rayleigh`in yanından geçip Luffylerin yanına gitmeye çalıştı.
Sonra Rayleigh onu durdurdu yanağına çizik attı.

Sonra ne oldu. Rayleigh dedi ki eğer genç olsam senin yapamadığını yapıp Luffylerin oraya gider ve yardım ederdim.

Bu şu anlama geliyor.
Yaşlı Ray 10
Kizaru 11
Genç Ray 12.1 (en az)

Cp0Lucci

Sana bunun aksini düşündüren nedir ? Niye Luffy ile Zoro arasında 2x den fazla fark olamıyor ? Luffy şu an Kkg ile Zoroya dojo günlerini hatırlatacak derecede tek atar.
Zoro'nunda çok güçlü saldırıları var, Golem Pica'ya attığı kesişler unutulmuş, full beden Pica'yı kesişi unutulmuş gibi hemde hiç hasar almadan. Luffy ile Zoro arasında 2 yıl önce 2 kat bile fark yoktu mesela, enies lobby arc bunun için örnek olabilir yeterli veri olmasada tam olarak.

2 yıl sonra fark arttı deseniz dahi çok fark olmayacaktır ( 3 ve ya 3 buçuk kat diyelim ) . Zoro, amiral seviyesinde Shogun'u indirecekse, Luffy'de Kaido'yu indirir ( Belki yardım bile alabilir gölge yeme teorisi var mesela ihtimal dahilinde ) . Bu durumda Zoro ile Luffy arasında Wb ve Marco arasındaki fark olmayacağı ortada görülüyor.

Kid ile Killer arasındaki farkta mesela Luffy ile Zoro arasındaki fark gibide değildir, bir sürü örnek vardır bunun için.

Zoro`nun dayanıklılığı Luffy kalibresinde belki daha iyisi.
Yani Dofi`den daha dayanıklı olsa şaşırtmaz.

g4 e dayanır yani.

Tek yiyeceği düşünenler

Ben geçemeyecek güçte demedim. Belki de anca zoru zoruna onları geçebilecek güçte. Jozu'yu yenebilir bence. Ama direk halledebileceği bir şey değil. Marco'yu ise yenip yenemeyeceğini bilemiyorum. Bu arada bu adamların hepsinden tabiki haberi yok. WB'den o saldırının altında kalmasını beklemiyordu zaten. Ama Jozu sürpriz olmuştur Mihawk'a.

Bildiği tek şey WB ile arasındaki fark. Diğer şeyleri biliyor demedim hacım. Yani dediğim şeyleri anlamıyor musun? Ya da bilerek mi bu şekilde tepki veriyorsun? :S
Bak hep başa dönüyoruz. Ben sana basit bir soru soruyorum; Shanks'ın ve tayfasının gücünü bilen yani bir yonkounun gücünü bilen Mihawk gibi bir adam, ki bu adam Luffy'nin gücünü çözümlerken ruhundan, müttefik toplama yeteneğinden bahsedecek olgunlukta bir adam, Jozu'yu zar zor belki geçebileceğini, Marco'yu ise geçmesinin daha da zor olduğunu bildiği halde, WB ile arasındaki bu muazzam farkı mı görmek istiyor? Bu mu mantıklı?

Yoksa; neden ben değilim, neden Shanks değil de bu adam en güçlü, bizden ne farkı var, diye mi düşünerek farkı görmek istiyor? Bu mu mantıklı?

Ben ikincisini mantıklı buluyorum.

Zoro`nun dayanıklılığı hatta Luffy kalibresinde belki daha iyisi.
Yani Dofi`den daha dayanıklı olsa şaşırtmaz.

g4 e dayanır yani.
Ozaman neden zoro luffy olmasa lucci hepimizi ağlatır ınga ınga yaptırır diyor.Kişisel görüşlerinizi delil olarak sunuyorsunuz.Hele bi vatandaş luffy zoro x2 marco wb x5 falan kendisi odanın kayıp yeğni galiba

Mihawk-Wb sahnesi için diyorum. Allah kitap aşkına her şeyi yazın, hatta Mihawk>Wb bile yazın ama "Aradaki farkı görmek istedi o da tayfaydı xD" gibisinden komik bile olmayan şeyleri yazmayın. Bakın yalvarıyorum artık. :S Bugüne kadar çok tartışma çok argüman gördüm ama içlerinde açık ara en saçma olanı budur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık