Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Reyleigh'i aşacak zaten , Luffy KK olacaksa Zoro yonkou seviyesini aşar. Sanji'de amiral seviyesinde olur ve ya 1 tık üstü.

Edit : Genç Reyleigh yonkou seviyesi vardır. Zoro, genç Reyleigh'ten güçlü olacaktır :good:
Hiçbir sağkol yonkou seviyesi değildir olamazda bana 1 tane örnek ver ?? Rayleighin yonkou seviyesi oldugunu nerden biliyorsun. yonkou seviyesi ise zamanında wb ile o kapışsaydı roger niye kendini yormuş ?

Mesajı alan yok mu be? Aradaki fark Wbnin onun için kılıcın önüne atlayacak adamları varken Mihawk'ın yalnız olması. Mangaka burda bunu söylemek istiyor, güç müç hikaye.
Jozu da o saldırıyı durduramadı, yönünü değiştirebildi sadece.
Adamlar WB'nin ardından MF savaşına gelmişler. Kizaru'nun atağına kafa atan Marco var. Mihawk o farkı görebilmek için mi o slashı atıyor hacım? Adamın tayfasının olduğunun zaten farkında. Yani bunu anlaması için öyle mi yapması gerekiyordu?

Sana göre öyle gözükmüş olabilir tayfayla alakasını göremedim.Orda gösterilen gayette sen benimle kapışman için çok fırın ekmek yemen lazım.Şuan ancak 3. tümen komutanımla kapışabilirsin tayfayla alakası yok.Moria saldırsa onuda jozu veya marco durdurucaktı morianın tayfası zombileri yokmu ? Senin tayfan yok aramdaki fark bu mesajını nasıl alabildin merak konusu
Hikayeye şu 9 gücünde bu 8 gücünde şeklinde oyun gibi bakıyorsunuz.
Beyazsakal'la tayfasını ailesi olarak gören herkesin baba olarak çağırdığı biriyle, kendisine bir tane bile yoldaş bulamamış Mihawk karşılaşıyor. Mangaka da bu iki zıt karakterin karşık karşıya durduğu bir sahne çizmiş.

Cp0Lucci

Hiçbir sağkol yonkou seviyesi değildir olamazda bana 1 tane örnek ver ?? Rayleighin yonkou seviyesi oldugunu nerden biliyorsun. yonkou seviyesi ise zamanında wb ile o kapışsaydı roger niye kendini yormuş ?
Öncelikle Yonkou'ların 4'ünün aynı güçte olduğunu düşünmüyorum. Big Mom bana göre en ezik yonkou, diğerlerine fazla rakip olacağını sanmıyorum. Bigmom'ın mevcut amirallerle aynı seviyede olduğunu düşünüyorum. Komik yorumlar atmak yerine biraz irdele.

Reyleigh'in genç hali hakkında tahminde bulundum ve Big Mom'dan güçlü olduğunu düşünüyorum en azından. Zoro ise seri sonunda Shanks ve ya Teach'tan güçlü olmaz ama Big Mom ve Kaido'dan en azından Big Mom'dan güçlü olacaktır. Zira şu arc Bm'nin ineceğini düşünüyorum.

Rayleigh geçliğinde şimdiki Kizaru'dan güçlü olduğunu söyledi bir bakıma, şimdi Kizaru bir amiral olduğunu göre ve Ray gençken ondan güçlü olduğuna göre Yonkou gücünde olması çok olası :bilmem:

Hikayeye şu 9 gücünde bu 8 gücünde şeklinde oyun gibi bakıyorsunuz.
Beyazsakal'la tayfasını ailesi olarak gören herkesin baba olarak çağırdığı biriyle, kendisine bir tane bile yoldaş bulamamış Mihawk karşılaşıyor. Mangaka da bu iki zıt karakterin karşık karşıya durduğu bir sahne çizmiş.
Sen çok felsefi yaklaşmışsın olayada öyle birşey yok.Aradaki farkı görmezlikten gelmek için mihawk fanları böyle uydurabilir ama maleesef :) Akainununda tayfası yok tüm tümenlere tek girdi burdan nasıl bir felsefe çıkarırsın ozaman ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık