Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mihawk-Wb sahnesi için diyorum. Allah kitap aşkına her şeyi yazın, hatta Mihawk>Wb bile yazın ama "Aradaki farkı görmek istedi o da tayfaydı xD" gibisinden komik bile olmayan şeyleri yazmayın. Bakın yalvarıyorum artık. :S Bugüne kadar çok tartışma çok argüman gördüm ama içlerinde açık ara en saçma olanı budur.
Bence de çok saçma. Mihawk WB'nin çok güçlü bir tayfası olduğunu biliyor zaten.

Mihawk-Wb sahnesi için diyorum. Allah kitap aşkına her şeyi yazın, hatta Mihawk>Wb bile yazın ama "Aradaki farkı görmek istedi o da tayfaydı xD" gibisinden komik bile olmayan şeyleri yazmayın. Bakın yalvarıyorum artık. :S Bugüne kadar çok tartışma çok argüman gördüm ama içlerinde açık ara en saçma olanı budur.
Neden saçma olduğunu yaz bizi de aydınlat :gamyon:

Cp0Lucci

Ozaman neden zoro luffy olmasa lucci hepimizi ağlatır ınga ınga yaptırır diyor.Kişisel görüşlerinizi delil olarak sunuyorsunuz.Hele bi vatandaş luffy zoro x2 marco wb x5 falan kendisi odanın kayıp yeğni galiba
Kendi düşüncem değil, enies lobby douriki örnekleri var tam olmasada az çok tahmin yürütülür ordan, yorumlarında aşırı art niyet seziyorum senin.

Bence de çok saçma. Mihawk WB'nin çok güçlü bir tayfası olduğunu biliyor zaten.
Aynen öyle. Sanki görünmez bir tayfası varmış da saldırı anında ortaya çıkıyorlarmış gibi oluyor böyle. :/ Mihawk zaten gözlemci bir kişilik. Wb ile arasında fark olduğunu da biliyor hatta ama kendi özel gözleriyle görmek istedi sadece. Savuştururken zorlanacak mı, elinin tersiyle itecek mi... gibisinden merak etmiş işte adam. Dünyanın en güçlü adamını ekşın halinde iken merak etmiş. Olay bu.

@RedTeroR
Kalsın. :(

Aynen öyle. Sanki görünmez bir tayfası varmış da saldırı anında ortaya çıkıyorlarmış gibi oluyor böyle. :/ Mihawk zaten gözlemci bir kişilik. Wb ile arasında fark olduğunu da biliyor hatta ama kendi özel gözleriyle görmek istedi sadece. Savuştururken zorlanacak mı, elinin tersiyle itecek mi... gibisinden merak etmiş işte adam.

@RedTeroR
Kalsın. :(
Böyle kısa olmaz ama o kadar iddaalı girme yorumlara o zaman :of:

Bak hep başa dönüyoruz. Ben sana basit bir soru soruyorum; Shanks'ın ve tayfasının gücünü bilen yani bir yonkounun gücünü bilen Mihawk gibi bir adam, ki bu adam Luffy'nin gücünü çözümlerken ruhundan, müttefik toplama yeteneğinden bahsedecek olgunlukta bir adam, Jozu'yu zar zor belki geçebileceğini, Marco'yu ise geçmesinin daha da zor olduğunu bildiği halde, WB ile arasındaki bu muazzam farkı mı görmek istiyor? Bu mu mantıklı?

Yoksa; neden ben değilim, neden Shanks değil de bu adam en güçlü, bizden ne farkı var, diye mi düşünerek farkı görmek istiyor? Bu mu mantıklı?

Ben ikincisini mantıklı buluyorum.
Shanks'in gücünü biliyor mudur şu an o bile belli değil aslında. Ki Shanks'in gücünü biliyor olsa bile tayfasının gücünü de tam olarak nerden bilecek? Aralarındaki düellolar kaç sene öncesinde kalmış. Ayrıca Shanks ve tayfasının gücünü bilse bile bunun WB ve tayfası ile direk alakası nasıl olacak? Sen de her şeyi çok düz düşünüyorsun.

Ben o dediklerini bildiğini söylemedim sana. Onları zaten o atağın durdurulmasından sonra düşünmüş olabilir. WB ile arasındaki farkı görmek istedi WB'nin atağına karşı her türlü kendini savunabileceğini bekliyordu ama araya girip Jozu'nun durdurması onun için sürpriz olmuştur büyük ihtimal. Sonrasında zaten bütünüyle idrak etmiştir WB'yi. Daha çok şahit olmuştur.

@Cp0Lucci

Zoronun shogunu almasi,hatta shogunun Amiral seviyesi olması falan kişisel görüş oralara girmeyeceģim.

Benim orada demek istediğim aralarinda neden diğer kaptan-sağ kol farkı gibi bir olayın olamayacağı idi.Buna bir cevap alamadim.Bu arada Marcoyu aşırı küçümsemişsin.Wb marco gibi iki tanesini alamayabilir bile.Aynı şekilde EL arcta da Luffy iki tane Zoroyu alamayabilirdi.Uzatırsak Roger iki tane Ray i alabilir mi diye gider bu iş.

Demek istediğim Luffy ile.Zoro arasında diğer kaptan- sağ kollar olayı ile ilgili farkli bir şey görmedik.

Ozaman neden zoro luffy olmasa lucci hepimizi ağlatır ınga ınga yaptırır diyor.Kişisel görüşlerinizi delil olarak sunuyorsunuz.Hele bi vatandaş luffy zoro x2 marco wb x5 falan kendisi odanın kayıp yeğni galiba
Zoro öyle birşey demiyor. Usopp diyor.

Bunun yanında Lucci bana göre Zoro`yu yener.
Ama Luffy ile aralarındaki fark çok değil.

Kişisel görüş değil.
Zoro kendi acılarının üstüne Luffy`i yürüyemez hale getiren acıyı alıp ayakta kalabilen bir adam.
Belki bir rakip olsa biraz daha zorlayıp dövüşecekte.

Ek olarak Zoro ile Luffy eşit diyenlerin savunacağı Luffy vs Zoro adında bölüm var ve bu ikisi benim kılıcım mı güçlü yoksa yumruklarım mı diye dövüyor.
Sen Dofi ile Vergo`nun denk dövüeceğini mi sanıyormusun.

Bir de Rayleigh hakkında birşey yazmadığına göre hak vermişsin.

Neyse telden zor yazıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık