Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neresi tuhafmış anlamadım.Üst kısmını bilmem ama Mihawk = Amiral olduğunun kanıtı bence.Aksi çok saçma oluyor.O kadar zayıf olsan bir dönüp aynaya bakmazmısın Wb senin ne haddine diye düşünmez misin ?

Zaten yazmışlar amirallerde öyle Mihawk gibi umursamadan saldırdılar diye.Hareketleri benzeşiyor.
Bu seride hemen herkeste o ego vardır. Haddini bilen kaç kalbur üstü adam var allasen?

Neresi tuhafmış anlamadım.Üst kısmını bilmem ama Mihawk = Amiral olduğunun kanıtı bence.Aksi çok saçma oluyor.O kadar zayıf olsan bir dönüp aynaya bakmazmısın Wb senin ne haddine diye düşünmez misin ?

Zaten yazmışlar amirallerde öyle Mihawk gibi umursamadan saldırdılar diye.Hareketleri benzeşiyor.
Amiral değilse bile bir tık altı en güçlü shibukai yani.
Senin canını yerim sen yine amiral=mihawk diyosun kardeşim bu forumda 18 kişi isterse kk olur demiş :)Shankstan güçlü diyenler var :)

Bu seride hemen herkeste o ego vardır. Haddini bilen kaç kalbur üstü adam var allasen?
Mihawk o şekilde ego yapan bir adam değil işte sorun orada.Ben rakibe şöyle bir bakarım şeceresini çıkarırım diyen bir adam.Egosunu eziklere yapıyor kestiği okamalara böcek diyor falan.Zamanında zoroya da yapmıştı. :D
Daha üstün adamlara yada dengi adamlara yapacak biri değil bence.Croco vs mesela ona karşı yaptı ama Mihawk tek laf etmedi ona.

Croco uzman birisi olmasa luffy ile görüştügünde kk olacağım diyen luffye gerçekleri söylemezdi.Gayette kimin ne güçte oldugunu biliyor.Hatta luffye böyle büyük konuştugun için pişman olursun boş konuşuyorsun diyor
Croco yeni dünyayı bildiği için öyle konuşuyor.Herşeyin farkında aslında ama Wb konusunda inat yapıyor işte alamayacağını bildiği halde saldırmak buna denir.O saldırı üstünden çıkarım yapılmaz yani.Luffy bile durduruyor orada o yaptığı croconun ahmaklığı.

Mihawk o şekilde ego yapan bir adam değil işte sorun orada.Ben rakibe şöyle bir bakarım şeceresini çıkarırım diyen bir adam.Egosunu eziklere yapıyor kestiği okamalara böcek diyor falan.Zamanında zoroya da yapmıştı. :D
Daha üstün adamlara yada dengi adamlara yapacak biri değil bence.Croco vs mesela ona karşı yaptı ama Mihawk tek laf etmedi ona.

Croco yeni dünyayı bildiği için öyle konuşuyor.Herşeyin farkında aslında ama Wb konusunda inat yapıyor işte alamayacağını bildiği halde saldırmak buna denir.O saldırı üstünden çıkarım yapılmaz yani.Luffy bile durduruyor orada o yaptığı croconun ahmaklığı.
Niye herif Shanksa ''1 kolu eksik adamla duello etmekle ilgilenmiyorum'' falan diyor. Bir amiralin diyeceği şey mi bu. Herif ondan güçsüz olduğunu biliyorsa böyle bir şey diyebilir mi :(

Çok uzamış konu, bir gıdım dahi olsa Shanksu'dan daha güçlü.

Görünen bu, gerisi varsayım olur ;)

Birde aile konusunda, artık o fark da kalmadı horohorohoro :)

Niye herif Shanksa ''1 kolu eksik adamla duello etmekle ilgilenmiyorum'' falan diyor. Bir amiralin diyeceği şey mi bu. Herif ondan güçsüz olduğunu biliyorsa böyle bir şey diyebilir mi :(
O olay başka.Teke tek maç yapacak iki adam olsun birinin bacağı sakat olsun mesela.Diğer sağlam olan onunla oynamak ister mi ? Adam kazansa bile gururuna yediremez diğerinin de bahanesi hazır olur.Adil bir kapışma olmaz o yüzden de bir anlamı olmaz.O mevzu kılıç ustalığı onuru muhabbetiyle alakalıydı.Hani Zoro kendini bırakıp göğsünden kestirirken konuştuğu lafların içeriği işte.

O olay başka.Teke tek maç yapacak iki adam olsun birinin bacağı sakat olsun mesela.Diğer sağlam olan onunla oynamak ister mi ? Adam kazansa bile gururuna yediremez diğerinin de bahanesi hazır olur.Adil bir kapışma olmaz o yüzden de bir anlamı olmaz.O mevzu kılıç ustalığı onuru muhabbetiyle alakalıydı.Hani Zoro kendini bırakıp göğsünden kestirirken konuştuğu lafların içeriği işte.
Her şekilde egoya gidiyor bak.

Croco da biliyor öyle bir saldırıda WB'nin ölmeyeceğini ve öyle bir saldırıyı kolay kolay yemeyeceğini. Zaten Squardo'nun saldırısını yeyince böyle bir saldırıyı nasıl yersin diye sitem ediyor. Önceden savaştığı bir adam çünkü Wb Crocodile'ın ama işte adam kinli. İlk saldırıyı bu şekilde yapıyor. Zaten bir kaç saniye içinde olan bir saldırı Luffy atlamasa WB muhtemelen yemezdi o saldırıyı. Ama direk WB tarafından baş belası olarak görülüyor Croco, sadece o değil ek olarak Sengoku tarafından da bir şeyler yapacak diye güveniliyor.

zoro vs luffy bölümü var evet nami 2 sini tekliyor sonra sana göre Nami en güçlü ozaman o bölüme bakıyorsan :)
Sen baya baya luffy king kong gunla zoroyu tekleyemez mi diyorsun ?
Zoro açıkça Luffy bu sefer ciddi diyor ve Luffy Bazuka gibi teknikler kullanıyor.
Yani mangakada yazqn yeşi inkar edip kendince yorumluyorsun.
Nami de dövüş uzamasın diye mangaka tarafından komediye vurup engelliyor.

Zoro`nun dayanıklılık konusunda Luffy ve Dofi`den geri değil.
Yani ilk yediği saldırı KingKong olsa yenilmez ama g4 sonrası yerse yenilir diye düşünüyorum.
Sebebini açıkladım...

Bir de hala Rayleigh amiral eder diyorsun aama cevap verdim başkasıda cevap vermiş ama onlara cevap verip aynı şeyleri yazıyorsun.

İnsanlar engellemekte haklılar. %1 Şarj

Dünyanın en güçlü kesişi diyordu mangada.
Bunun Mihawkın en güçlü tekniği olduğu sanmıyorum şahsen.

En güçlü kesiş denmiş ki Mihawk en güçlü kılıç ustası olunca onun attığı slash haliyle çok güçlü oluyor. Bundan güçlü bir kesiş yoktur anlamında olabilir kastedilen.

Çünkü Mihawk teknik dövüşürse Zoro gibi farklı farklı stillerde saldırılar gösterir ki en güçlü tekniğini zorlanmadıkça kullanmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık