Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fiziksel olarak güçlü olmak her şey değil. Haki hız zeka dövüş zekası skiller nerdeyse her konuda tokatlar Mihawk.
Mf'de Luffy'i yakalayamayan adam mı hız ve dövüş zekasında daha üstün:hıh:
Bunun dediğimle alakasını tam anlayamadım. Dayanıklılık hakkında bir şey demedim ki. Zoro bile şuan Kaido'ya hasar verebildiyse Mihawk hayli hayli verir diye düşünüyorum.
Kaido yaraya bakıp "ohh iz kalacak" diye üzülüyor:d Ki Kaido'nun aldığı hasarların 5te 1'ine başka bir yonkou düştü:d

Tabi ki kabul etmek istemediğin için alakasız. Mihawk'ın en güçlü olması dışında bir ünvanı yok, imparator amiral gibi kabul görmüş. Bunu kullanıp geçerizleştirmeye çalışıyorsun ama beyhuda.
Bir grup içinde ''kılıç'' diğeri evrensel durumlar. Bak burada bile farkı anlayamadınız ama biz kabul etmek istemiyoruz sonra... :D

Hala iMparator, Amiral gibi kabul görmüş diyorsun ne diyeyim ki? :S

Bir şey bulmakla uğraşmıyorum ki, Mihawk görünene kadar bu tartışmalardan bir şey çıkmaz. 20 yıllık meyve değişmiş, Mihawk yarın kürdan çıksa da şaşırmam Dünyayı bölse de şaşırmam.
Eeee niye beni katıp yorum yazıyorsun ki ''Üzdük'' falan diye o zaman? :D
Beni üzdüğünüz herhangi bir konu hatırlamıyorum varsa yaz. :S
Mihawk'tan korkan kişiler onun adasında yaşayan Babunlar,

Shanks'tan korkan kişi de Amiral Aramaki.

Aramaki=Babun

Zoro>Babun dolayısıyla Zoro=Amiral Zaaaaaaaaa
İşte bu be! Herkes mutlu en çok da babunlar. Babunlar bu mantıkla Amiral seviyesi oluyor değil mi? :S

Babunlar olmasa çoktan fetih edilmişti adası:d

O çizgisel tarama endişe/korku gibi duyguları vermek için kullanılır genelde🙊
Filler da olsa Mihawk şu babuna dua etsin diyelim o zaman. :ehe:

Kaido yaraya bakıp "ohh iz kalacak" diye üzülüyor:d Ki Kaido'nun aldığı hasarların 5te 1'ine başka bir yonkou düştü:d
Zoro'yu geçtim Kinemon'un bile canını yakabildiği adama dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak bilinen biride bir şeyler yapabilsin bir zahmet. Yener demiyorum zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 31)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık