Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence Zoro şuan amiral ya da amirale çok yakın seviyede Mihawk ın Filo Amirali (Amiral-Yonkou arası) seviyesi olduğunu düşünüyorum

Amiral gücündedir en doğru seçenek gibi geldi (Amiralleri de yonkou ayarında karakterler olarak görüyorum.)
Shanks vs Mihawk kim alır konusunda çok kararsızım ama Zoro ikisini de geçmeden Dünyanın en güçlü kılıç ustası olmayacak. Yani final Zoro > Mihawk ≌ Shanks

Yonko+ seviyelerinde çıkmasını bekliyorum. Zoro Mihawk'ı yenince Kk seviyesinin hemen sonrasında gelir. Ondan sonra bir dövüş daha atarlarsa ki bence son dövüş dünya hükümeti dövüşü olucak kk seviyesi olur Zoro.

Yonko+ seviyelerinde çıkmasını bekliyorum. Zoro Mihawk'ı yenince Kk seviyesinin hemen sonrasında gelir. Ondan sonra bir dövüş daha atarlarsa ki bence son dövüş dünya hükümeti dövüşü olucak kk seviyesi olur Zoro.
Meali Luffy ile denk olur diyorsun yani, yonkoular dört tane ama en güçlü ünvanı Kaido'da idi. Doğru kabul edersek ve KK seviyesi iki kişi olsalar da biri bir tık daha güçlü olur, Zoro mu Luffy mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık