Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mihawk'ın Seviyesi

Mihawkın gücü ?

• Kullanılan toplam oy
    643
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Meali Luffy ile denk olur diyorsun yani, yonkoular dört tane ama en güçlü ünvanı Kaido'da idi. Doğru kabul edersek ve KK seviyesi iki kişi olsalar da biri bir tık daha güçlü olur, Zoro mu Luffy mi?
Luffy kk+ olur. İm kk+ çıkar. Ki Karasakalı yenince Luffy o seviyeye gelir nerdeyse. Serinin sonunda seviyelerin uçacağını düşünüyorum ben. Yamato şu anki Kaido olur. Sanji Aokiji seviyesi filan yonko yani o da.

O açıklamayı yeterli görmen senin yetersizliğin olmuş. Demek ki senden de fazlasını beklememek gerek(tahmin edildiği gibi)

Baştan aşağı çelişkilerle dolu bir mesaj. Düzeltmek için 2 Redbull lazım.
Zoro kendisi kaidonun en güçlü olduğunu söyledi. Hatta sanırım bu konuda 2 kere konuştu. Birisinde queene buraya en güçlünün kafasını almaya geldim dedi.

Bazıları "KK" seviyesi denilince dalga geçiyor gibi anlıyorlar ama bu tür serileri takip edenler bilir ki seri sonlara doğru yaklaştıkça karakterlere absürt güçler verilir ya da gücü tam işlenmemiş karakterlerin seviyesi serinin gidişatıyla orantılı şekilde güçlenecektir. Bu durumun kanıtı gelecek olan bölümde verilecek zaten eğer spoiler doğruysa. Dünyanın en büyük Anasını kesip biçtiler, şimdi Dünyanın babası sayılan Kaido'nun da kellesini alırlarsa hiç şaşırmam. Bu adamların seviyesini tartışırken bile, bu wanoda ki olacakları kim hayal edebiliyordu ? Yeri gelecek "KK" seviyesi görülecek bir çok karakter çıkabilir. Mihawk'ın seviyesinin artık bu wano da ki 2 yonkounun altında kalacağını düşünmüyorum.

Ben Shanks'in Kaido'dan daha güçlü olduğunu düşünüyorum. Kaido en güçlü yaratık Wb de en güçlü insan diye geçiyordu. Wb ölünce en güçlü ünvanı bir tek Kaido'da kaldı. En güçlü denilme görülme sebebi bu bence. En güçlü ünvanı şu an bir insana verilse zaten Shanks'e verilir. Mihawk da olabilir bu kişi ama onun ünvanı var zaten. Gazetenin başındaki adamın ne kadar gaza geldiğiyle de alakalı bu. Ayrıca Shanks gelişime açık bir karakter daha yaşı genç denilebilecek seviyede. Gösterildiğinde Kaido'dan daha güçlü olur.

Bazıları "KK" seviyesi denilince dalga geçiyor gibi anlıyorlar ama bu tür serileri takip edenler bilir ki seri sonlara doğru yaklaştıkça karakterlere absürt güçler verilir ya da gücü tam işlenmemiş karakterlerin seviyesi serinin gidişatıyla orantılı şekilde güçlenecektir. Bu durumun kanıtı gelecek olan bölümde verilecek zaten eğer spoiler doğruysa. Dünyanın en büyük Anasını kesip biçtiler, şimdi Dünyanın babası sayılan Kaido'nun da kellesini alırlarsa hiç şaşırmam. Bu adamların seviyesini tartışırken bile, bu wanoda ki olacakları kim hayal edebiliyordu ? Yeri gelecek "KK" seviyesi görülecek bir çok karakter çıkabilir. Mihawk'ın seviyesinin artık bu wano da ki 2 yonkounun altında kalacağını düşünmüyorum.
Mihawk'un seviyesinin Kaido'nun altında olduğu bariz yalnız. Çok fark yoktur ama Kaido üstü ya dengi olması imkansız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık